Putin se izvinio!!!bilo je i vrijeme

U zadnjem nastavku ste to pokusali pa dobili po labrnji,ali znajuci tvoju sortu znam da nastavak slijedi:cool:
Ми добили по лабрњи :eek: ... а Ви сте Нас тужили за геноцид :eek: ... и поред онолике свесрдне помоћи Немачке и Америке :hahaha: Па да вам нису они били, од вас би остали само .... дугмићи :mrgreen:

Ајде бар једном ви кроасани имајте моода, будите фрајери а не пицајзле - признајте да сте изазвали рат, да вам је циљ био НДХ 2 и да сте успели у томе.
Ma nemoj mi reci da odustajete jer ti ne vjerujem:cool:
Ма ми вама не верујемо. Ви увек у року од највише 50 год. обавезно насрнете да кољете Србе.
Ubijanje i silovanj civila je navada od tvog soja .Ja sam prasinar,drzim liniju:cool:
И то каже припадник народа који је запалио цркву у Клини пуну мушкараца, жена, стараца ... деце, који је напунио многобројне јаме срспким костима, који је створио Јасеновац .... који је једини у историји човечанства имао конц-логоре искључиво за децу.... :dash:

Кроасани, кроасани ... не пише залуд нешто о вама на улазу у катедралу у Магдебургу у Немачкој :rtfm:
 
BomberHarris1.jpg


Ovo je Ser Artur Heris, glavni marsal Kraljevskih Vazdusnih Snaga u drugom svetskom ratu. Njegov veliki spomenik stoji na Strendu, u centru Londona. Nadimak mu je bio "bomber", tj. bombash.

Ser Artur je sproveo stratesko bombardovanje nemackih gradova koje je ciljano gadjalo najgusce urbane koncentracije, planski unistavajuci ne samo fabrike, brane, skladista, rafinerije, zeleznicu i ostalu infrastrukturu vec i kulturna dobra, gradske centre, domove nemackih radnika. U toj kampanji su koriscene desetine hiljada teskih bombardera naoruzanih ne samo visoko eksplozivnim vec i zapaljivim bombama. U toku rata, RAF je bacio preko devetsto hiljada tona bombi na Nemacku. Na taj nacin su pokrenute vatrene stihije koje su samo u jednom od ciljanih gradova, Drezdenu, srusile cetrdeset kvadratnih kilometara konurbacije i spalile cetrdeset hiljada Nemaca u toku jedne jedine noci. Racuna se da je oko sesto hiljada nemackih civila izgubilo zivote u ovakvim napadima.

Ser Artur je na pocetku rata izjavio sledece -



Ser Artur je proizveden u plemstvo za ove zasluge, postavsi 1. baronet Heris od Ciping Vikomba.

Kada Ser Artur ustane iz groba i izvini se Nemcima, potom cu se odmah i ja izviniti ustasiji za njihove mrtve, od Dalja i Vukovara do Drnisa i Gospica.

Tadic je smrda.

:ok::ok:
 
Hahah. Ruski Car se ne izvinjava. Ruski Car "izražava žaljenje".

Naravno, ima neki svoj interes da tako priča. Bole njega patka da žali i zbog onoga što on radi (oni koji žale i razmišljaju ljudski, a ne mašinski, ne postaju ni KGB agenti, a kamoli predsednici autoritarnih država), a ne još da žali zbog onoga što je Staljin uradio pre 70 godina.
 
Што се мене тиче и ја сам за то да се Србија огради од злочина који су неки појединци учинили, сад је питања правог начина за тако нешто.
:think:
Ја се лично стидим Овчаре и срамота ме је због тога што је тамо учињено али не видим да је неко изразио жаљење због Бљеска, протеривања станвништва Западне Славоније 1991....чак бих рекао да смо можда и испали велики људи јавним извињењем...

ako te bas ovcara zanima, ima u seseljovom izlaganju u hagu, deo posvecen ovcari

mislim da bi se iznenadio kada bi cuo pravu istinu, ko je inspirator, ko inicijator a ko je licno bio tamo te veceri, a ne bi ni morao da se stidis.
sve drugo je prenaduvana propaganda o tzv `srpskoj` krivici, da bi se ustaski zlocini iz gospica/oko 160 civila, i drugde zataskali
 
Imam vrlo kratku "kosicu" (jel i devojčicama tepaš ovako il' samo dečacima?), tako da me, teoretski, možete povući samo za onu stvar.

Koji to "mi"? Mada su u tvojoj glavi svi koji ne dele tvoje sektasko-hasisarske snove deo neke mracne masine koja melje zelene poljane i proletarijat svih duginih boja, ne sumnjam uopste.

Ako ne mogu za tu celu, svucice te na zemlju za usesa, ne brini. Znaju oni.

Tj. mi.
 
Ми добили по лабрњи :eek: ... а Ви сте Нас тужили за геноцид :eek: ... и поред онолике свесрдне помоћи Немачке и Америке :hahaha: Па да вам нису они били, од вас би остали само .... дугмићи :mrgreen:

Ајде бар једном ви кроасани имајте моода, будите фрајери а не пицајзле - признајте да сте изазвали рат, да вам је циљ био НДХ 2 и да сте успели у томе.

Ма ми вама не верујемо. Ви увек у року од највише 50 год. обавезно насрнете да кољете Србе.

И то каже припадник народа који је запалио цркву у Клини пуну мушкараца, жена, стараца ... деце, који је напунио многобројне јаме срспким костима, који је створио Јасеновац .... који је једини у историји човечанства имао конц-логоре искључиво за децу.... :dash:

Кроасани, кроасани ... не пише залуд нешто о вама на улазу у катедралу у Магдебургу у Немачкој :rtfm:

ne trabunja!!duboko disi!!jesi li i ti na dačinoj liniji??:cool:
 
ako te bas ovcara zanima, ima u seseljovom izlaganju u hagu, deo posvecen ovcari

mislim da bi se iznenadio kada bi cuo pravu istinu, ko je inspirator, ko inicijator a ko je licno bio tamo te veceri, a ne bi ni morao da se stidis.
sve drugo je prenaduvana propaganda o tzv `srpskoj` krivici, da bi se ustaski zlocini iz gospica/oko 160 civila, i drugde zataskali
Хм,могао бих претражити нет или питати неког од радикала које знам да ли знају нешто о том излагању или можда има о томе у Војиним књигама...
 
Ми добили по лабрњи :eek: ... а Ви сте Нас тужили за геноцид :eek: ... и поред онолике свесрдне помоћи Немачке и Америке :hahaha: Па да вам нису они били, од вас би остали само .... дугмићи :mrgreen:

Ајде бар једном ви кроасани имајте моода, будите фрајери а не пицајзле - признајте да сте изазвали рат, да вам је циљ био НДХ 2 и да сте успели у томе.

Ма ми вама не верујемо. Ви увек у року од највише 50 год. обавезно насрнете да кољете Србе.

И то каже припадник народа који је запалио цркву у Клини пуну мушкараца, жена, стараца ... деце, који је напунио многобројне јаме срспким костима, који је створио Јасеновац .... који је једини у историји човечанства имао конц-логоре искључиво за децу.... :dash:

Кроасани, кроасани ... не пише залуд нешто о вама на улазу у катедралу у Магдебургу у Немачкој :rtfm:

naravno da je sve istina i naravno da je ovo cak blago izreceno

1990. cro su imali priliku da stanu na pravu stranu i da se odreknu zlocina nad srbima, iz proslosti

izabrali su tudjmana, sahovnicu, ndh, i antisrpstvo. njihova slobodna volja
 
Nima je trebalo, nama treba MNOGO manje...

ja vama necu oprostiti dok sam ziv za sva zla koja je izazvao separatizam i laz u sfrj, medijsko ocrnjivanje i kupovanje istine i pravde. ne mogu. jesmo i mi sranja pravili ali su jednostavno i slovenci i hrvati i muslimani i siptari morali "odmah i na silu" u borbu za nezavisnost . e ta krvava demokratija pod patronatom svjetskih mocnika dovela je vas u poziciju da sa podsmjehom pricate o srpskim zrtvama a sa ostrascenoscu o srpskim zlocinima. neka vam oprosti ko moze, ja necu a nece ni moja djeca. tesko da ce i njihova. tako da mi se 70 godina cini cak i prebrzo
 
ja vama necu oprostiti dok sam ziv za sva zla koja je izazvao separatizam i laz u sfrj, medijsko ocrnjivanje i kupovanje istine i pravde. ne mogu. jesmo i mi sranja pravili ali su jednostavno i slovenci i hrvati i muslimani i siptari morali "odmah i na silu" u borbu za nezavisnost .



Vi ste po svaku cijenu htijeli zadrzati SFRJ!!to ste i ucinili,niste li?niste nam dali izbora!!!sila Boga ne moli:cool:
 
ja vama necu oprostiti dok sam ziv za sva zla koja je izazvao separatizam i laz u sfrj, medijsko ocrnjivanje i kupovanje istine i pravde. ne mogu. jesmo i mi sranja pravili ali su jednostavno i slovenci i hrvati i muslimani i siptari morali "odmah i na silu" u borbu za nezavisnost . e ta krvava demokratija pod patronatom svjetskih mocnika dovela je vas u poziciju da sa podsmjehom pricate o srpskim zrtvama a sa ostrascenoscu o srpskim zlocinima. neka vam oprosti ko moze, ja necu a nece ni moja djeca. tesko da ce i njihova. tako da mi se 70 godina cini cak i prebrzo

Zapravo u tome je problem :

Ja, necu,nemogu, nikada jer VI dobro i MI itd...Sto vise forsiranja toga to dalje tj..Jel bolje podvuci liniju ili je rastezati/oblicavati po nahodjenju.Ko dobija a ko gubi ? Proslost ili buducnost ? Zasto trpas decu u svemu ovome ? Zar nisu ona zasluzila i imaju prava za bolje ?
 
Poslednja izmena:
Zapravo u tome je problem :

Ja, necu,nemogu, nikada jer VI dobro i MI itd...Sto vise forsiranja toga to dalje tj..Jel bolje podvuci liniju ili je rastezati/oblicavati po nahodjenju.Ko dobija a ko gubi ? Proslost ili buducnost ? Zasto trpas decu u svemu ovome ? Zar nisu ona zasluzila i imaju prava za bolje ?

jesu, upavo zbog toga "daleko vam lijepa kuca". linija nema po "nahodjenju" imaju statisticki, demografski i geografski podaci za dvadeseti vjek. napravi tabele, vidi, prokontaj...pa ako ti se ucini cudnima da navedeni narodi, a jednom od njih i ti pripadas, zovu srbe agresorima i zlocincima a to u raskoraku sa tabelom shvatices o cemu pricam. ma da ne duzim....
 
ja vama necu oprostiti dok sam ziv za sva zla koja je izazvao separatizam i laz u sfrj, medijsko ocrnjivanje i kupovanje istine i pravde. ne mogu. jesmo i mi sranja pravili ali su jednostavno i slovenci i hrvati i muslimani i siptari morali "odmah i na silu" u borbu za nezavisnost .



Vi ste po svaku cijenu htijeli zadrzati SFRJ!!to ste i ucinili,niste li?niste nam dali izbora!!!sila Boga ne moli:cool:

Где је господин Паприка да овом примерку кољчке хврвстке подврсте гмизаваца постави омиљену слику. Парика реагуј.
 

Back
Top