Putin: Rusija izlazi iz krize

Da Rusija nema krizu u Ceceniji na Kavkazu ona bi odavno izasla iz krize i bila bi jedna od ekonomskih sila u svijetu.Mislim da su Srbi glupi ako odbiju savez sa Rusijom a prihvate NATO pakt.Time ce verifikovati neovisnost Kosova a time ce se udaljiti od brace pravoslavaca.Meni je sumnjiv sam ulazak Srbije u EU jer time se primorava Srbija da udje u NATO Pakt.

А ја мислим да би требао да исправиш овај израз - тј. конструкцију!
 
Moraju se stvari dovesti na svoj kolosek a to je da svako de svome jatu i da se prikuci onome koga voli vise i sve ono sto treba.Rusi su vjekovni Srpski prijatelji i oni trebaju da budu srpski saveznici i da se potpise vojno tehnicki sporazum o vojnom paktu sa rusijom jer ce tako srbija biti bezbjedna.

Muslimanima mora biti obezbijedjeno da se vise kontaktiraju sa islamskim drzavama i da sa njima prave kulturne manifestacije.
 
idx08-10-36.gif


Као што видите, руска берза се још увек није потпуно опоравила од кризе.

Pravi se ili ne vidis trend oporavka?
 
Shto da ne sme? Da se ne bojimo Rusije mozda m? ;)

O Boze kakvih ima likova na forumu!Burazeru,jedino Rusija stiti nase interese,ameri i nato nas komadaju,a ako ti volis komadanje,onda si mazohista :lol: Treba da se bojimo Rusije ako iz zahebemo!Rusija je u stanju da izvrsi bombardovanje kao nato 99',bez da pita bilo koga!Ameri je se plase,sa sve zapadom,a pola clanica natoa nesmeju ni da pomisle na rat sa rusijom! I ceo svet(sem azije,talibana i afrike) da se udruzi,opet ne bi mogao protiv rusa!Talibani bi videli priliku da se osvete amerima,usli bi u saveza sa rusima,samo da unakaze amere i zapad! Azija bi u najgorem slucaju bila neutralna. :p
Evo,cista logika: ako talibani izazivaju tolke potrese u americi,sta li bi mogli sa ruskom tehnologijom?! :rtfm: :roll: :bye:
 
Da Rusija nema krizu u Ceceniji na Kavkazu ona bi odavno izasla iz krize i bila bi jedna od ekonomskih sila u svijetu.Mislim da su Srbi glupi ako odbiju savez sa Rusijom a prihvate NATO pakt.Time ce verifikovati neovisnost Kosova a time ce se udaljiti od brace pravoslavaca.Meni je sumnjiv sam ulazak Srbije u EU jer time se primorava Srbija da udje u NATO Pakt.

Onda mozemo da se spremimo na bombaske napade i kod nas.
 

Back
Top