Putin naredio početak priprema za vojne vežbe upotrebe nestrateškog nuklearnog naoružanja

Obećali da se neće širiti na Istok, prekršili obećanje jer kao "nisu ništa potpisali",
mufljuzi kao vucic
Da ne bude da je Putin "kriv za svjetski sukob"...
ma zapad jasno kaze da je kriv onaj koji izgubi, tj. da rusija ne sme da pobedi
ja bih to vec gadjao koliko juce, jasno nema dogovora, nego ko preostane taj je glavni serif

jel smo imali minske sporazume?
pa ko ih je prekrsio, a bio garant, odmah je trebao da bude pogodjen

jasno da je rusija vec unistila lazljivi zapad, samo sto jos nije objavila stiskanjem dugmica - ja to tako gledam, oni koji su prekrsili minske sporazuime su vec unisteni de jure, samo jos i de facto pa da ih oplaknemo

ovo sto tihi kao slavi i nafo bojni izgleda da slavi unapred., to se nafo bojna grdno vara, PREKRSIOCI MINSKIH SPORAZUMA SU VEC UNISTENI! samo sada idemo usporeni prikaz svega STO SE VEC DESILO, evropa vec ne postoji, pomirite sa sa tim, bice vam lakse...rusija ce verovatno da bude debelo izranjavana, ali eu ne postoji vec, unistena, PUSTINjA, tako da pamet u glavu i da se drug Si ispostuje kako dolikuje
 
Poslednja izmena:
kada su nemacka i sovjetija potpisale pakt o nenapadanju i posle nemacka krenula u pohod na istok, ...

ovima nije bilo zao sto ginu, jer su resili onoga koji je slagao, a djavo je otac kazi - da kazne, sto se i desilo, padom berlina.

kada su olande i merkelka priznali da su slagali rusiju sa minskim, oni su sami sebi potpisali smrtnu presudu kao naci nemacka, samo sto je rusi jos nisu izvrsili, a budite uvereni da nece mariti ni za cenu svojih zivota, pa zasto bi onda za evropske?

znaci, polako pocnite da se oprastate od vasih mizernih eu-ropskih zivota, VEC STE MRTVI, RUJA CE VAS PRETVORITI U PUSTINJU, ODLUKA JE VEC DONETA!
 
kada su nemacka i sovjetija potpisale pakt o nenapadanju i posle nemacka krenula u pohod na istok, ...

ovima nije bilo zao sto ginu, jer su resili onoga koji je slagao, a djavo je otac kazi - da kazne, sto se i desilo, padom berlina.

kada su olande i merkelka priznali da su slagali rusiju sa minskim, oni su sami sebi potpisali smrtnu presudu kao naci nemacka, samo sto je rusi jos nisu izvrsili, a budite uvereni da nece mariti ni za cenu svojih zivota, pa zasto bi onda za evropske?

znaci, polako pocnite da se oprastate od vasih mizernih eu-ropskih zivota, VEC STE MRTVI, RUJA CE VAS PRETVORITI U PUSTINJU, ODLUKA JE VEC DONETA!
EU je hodajući mrtvac, ekonomski i vojno i politički.
 
aha, evo nasao sam, pa te vezbe se vec vezbaju u ukrajini?

Величина руских залиха ТНВ се држи у тајности, али Федерација америчких научника процењује да има укупно између 1.000-2.000 нуклеарних бомби (што је мање од 22.000 у 1991. години). Ово оружје не подлеже ограничењима споразума која утичу на стратешке нуклеарне арсенале.

Која средства Русија има да употреби своје тактичко нуклеарно оружје?
Русија има низ средстава за употребу ТНВ-а, укључујући:

🔺копнене ракетне системе Искандер-М

🔺бродске и ваздушне крстареће ракете Калибар и Кх-59

🔺ракете и бомбе са слободним падом лансиране из ратних авиона укључујући Су-34, Ту-142, Ту-22М3, Су-24, Су-25, МиГ-31К и Су-57.

🔺подморнице крстарећих ракета класе Јасен теоретски могу да носе ТНВ.

🔺мање ТНВ могу бити испаљене стандардним руским хаубицама калибра 152 мм, попут Мста-С/Б, Акација и Гиатсинт-С. Направљени су специјално развијени нуклеарни артиљеријски меци за топ Пион/Малка калибра 203 мм и минобацачки систем 240 мм Тулпан.https://srbin.info/svet/ohladicemo-usijane-glave-na-zapadu-koje-vrste-taktickih-nuklearki-ima-rusija/
 
čude se sto je predsjednik kine odabrao francusku, Beograd i budimpeštu za gostovanje umjesto brisela i berlina
Konstatuju da je to sigurno zbog naklonosti prema rusiji

Opasno se kuva
Francuska se okreće Kini i Rusiji, izgubili su veoma važne resurse iz Nigera a zapad nema više šta da im ponudi. Ostaje im da promjene stranu a to će izgleda i uraditi.
 

dragon x

odakle ti bre sve te gluposti? malo se zezas, naravno, hehe
kina ne zna sta ce sa gomilom svoje robe, EV na primer koje ce morati da baci, i onda se EU hvali kako je bila cvrsta sa Sijem koji gleda samo da nastavi izvoz, a tesko ce uspeti, kriza, ne mogu se vise ubacivati pare u sistem, inflacija taman zauzdana... znaci badava je isao kod makrona, ali ajde neka ja nagadjam, neka je poneki posao i sklopljen, kinezi ce da kupe konjak i kozmetiku, samo da se ne bace bas svi elektricni automobili
Macron claims a win on Chinese cognac tariffs at meeting with Xi Jinping
Macron puts trade and Ukraine as top priorities
makrone, razbio si ga, sad vucic kada mu uvali nasa vina, ima ti upropasti tvoj smrdljivi konjak - ma, budalasanje, badava poseta
https://www.bbc.com/news/articles/ck5kxkjpekgo
to je to, si je savio nos, samo da se nastavi izvoz EVs, dok se u sebi mislio, ma da vam sve po ... ajde samo kupite elektricne
EU lideri se hvale, sta ga znam koliko konjaka ili parfema za 1 ev?
i ja bih se hvalio da sam oni
 
Poslednja izmena:
večina ljudi na ovoj planeti u suštini boli kuhaca za Gazu...kao što će jednog južnoafrikanaca bolit kuhac što je dunav radioaktivan a ti nemaš pristup internetu
....inače armagedon će svim ljudima na zapadu obezbjediti da nemaju potrebe da misle na plaćanje računa...
Naravno, da vecinu zabole racku za Gazu kao sto ih boli za svaki drugi rat u kome ne ucestvuju, u kojima ne ginu njima bliski ljudi i zbog koga nema neke negativne posledice. Mozda vas koji masete zastavom sa polumesecom malo vise tangira stradanje zitelja Gaze ali ni vi se preterano ne angazujete da ispravite tu nepravdu.

No, Juznoafrikanca ce itekako boleti ona stvar ako nema kome da izveze ono sto proizvodi (nema EU ili USA koji uvoze vecinu njihovih poljoprivrednih ili rudnih proizvoda) pa ce ostati bez posla i egzistencije, takodje ce biti u velikoj opasnosti kad se prilikom eventualnog nuklearnog rata na severnoj polulopti oblak radioaktivnosti spusti i na juznu poluloptu ( zbog oblaka prasine i vodene pare nastale nuklearnim eksplozijama ce da se "zamraci" atmosfera i doci ce do promena celog klimatskog sistemna na zemljinoj lopti). A ako gradjani EU i USA izgube interMet izgubice ga i ostatak sveta koji prezivi radioaktivnost, promene klimatskih uslova i nastupajucu glad, te je taj Juzanoafrikanac na koga se pozivas u teskim g.o.v.nima.
 
Poslednja izmena:
EU je hodajući mrtvac, ekonomski i vojno i politički.
I da, zato vozis Ladu ili Chery a ne VW Golf II dizel, crvene boje?
Ili ides da zaradjujes u Volgogradu a ne u Stutgardu?

Kad nasi (i svi ostali od Juzne Amerike, preko Afrike, Evrope i Azije) gastrabajteri otkriju tu veliku "istinu" koju si ovde saopstio ima da nastane egzodus iz Svabije u Sibir ili Sinkjang. No, budale jos nisu to skapirale, nisu tvog intelekta.
 
Poslednja izmena:
Zasto onda strah za Rusiju?
1715029247926.png
 
I da, zato vozis Ladu ili Chery a ne VW Golf II dizel, crvene boje?
Ili ides da zaradjujes u Volgogradu a ne u Stutgardu?

Kad nasi (i svi ostali od Juzne Amerike, preko Afrike, Evrope i Azije) gastrabajteri otkriju tu veliku "istinu" koju si ovde saopstio ima da nastane egzodus iz Svabije u Sibir ili Sinkjang. No, budale jos nisu to skapirale, nisu tvog intelekta.
Ne razumiješ, VW je pravljen ruskim resursima, gasom, metalom, instalacijama.
Svega toga sada neće više biti ali si ti kratkovid da bi tako daleko vidio ispred sebe.
Uzgred, ona koncerna koji su lideri u proizvodnji automobila VW i Mercedes sele u Kinu.
 
ne kmečim ja, nego se čudim kako neko može toliko retardiran da bude da ne shvata da se i o njegovoj glavi radi?!
ali, nebitna ne priča, jer je Putin nema m*da da upotrebi nuklearno oružje, jer zna da bi istog momenta dobili i Rusi preko p*čke.... pas koji laje, ne ujeda! 🐶
Slušaj ja sam pobegao od rata u iraku pa sam 10 god živeo pod sankcijama eu a na kraju me ta smrdljiva amerika bombardovala a danas sa završenim državnim fakultetom radim nešto potpuno levo.

Ja ću da se snađem i sa radijacijom ameri i evropa bogami ne.
 
ne kmečim ja, nego se čudim kako neko može toliko retardiran da bude da ne shvata da se i o njegovoj glavi radi?!
ali, nebitna ne priča, jer je Putin nema m*da da upotrebi nuklearno oružje, jer zna da bi istog momenta dobili i Rusi preko p*čke.... pas koji laje, ne ujeda! 🐶
zvakacete jezike od muke kada vas strefi

posle kmecanje,. pa rekao si da neces?! :rida:
 
Putin je prije dvije godine upozorio Macrona i sve ostale:

“Nekoliko važnih, vrlo važnih riječi za one koji bi mogli biti u iskušenju da interveniraju u događaje koji se odvijaju. Tko god nam se pokuša miješati, a još više stvarati prijetnje našoj zemlji, našem narodu, morate znati da će odgovor Rusije biti trenutan i da će vas dovesti do posljedica na koje niste naišli u svojoj povijesti. Spremni smo za svaki razvoj događaja. Nadam se da hoću. čuo."

Pa, danas je Putin izdao zapovijed da se u Južnom vojnom okrugu provedu vježbe uporabe taktičkog nuklearnog oružja s kopna, zraka i vode. Htjeli ste vidjeti kako izgleda nuklearna eksplozija, zar ne?

Greota da to negde za džabe detoniraju pored amera i evropljana koji vape za radijacijom 🥰
 
zvakacete jezike od muke kada vas strefi

posle kmecanje,. pa rekao si da neces?! :rida:
aj ne budi smesan... lozis se na price za malu decu!

Putin sve vreme od pocetka rata u Ukrajini samo k*nja i preti u prazno... mislim da treba da prestane to da radi jer ga vise niko ocigledno ne dozivljava ozbiljno kao ni njegove pretnje.

jel bilo na pocetku, kao "niko ne sme da pomaze vojno Ukrajini, ko posalje vojnike, Rusija ce uzvratiti po tim zemljama..."
i? Ukrajina ocigledno puna NATO vojnika, Amerikanaca, Francuza, ... ne vidim nesto da je napao neku jos zemlju?

onda je ista prica bila za naoruzavanje, da ce upotrebiti "sva sredstva" misleci na nuklearno oruzje ako druge zemlje budu pomagale Ukrajinu.
EU/USA srucile stotine milijardi pomoci Ukrajini u naoruzanju. i? nista. jel napao jos neku zamlju? ni sa Ukrajinom ne moze da se takva "vele sila" kao sto je Rusija izbori, a kamoli sa nekom ozbiljnijom vojskom.

oni teroristi pobiju ljude u pozoristu.... opet ista prica "strasan odgovor Rusije sledi", krivi Ukrajinci, Britanci, EU, Ameri, svi ce na*ebati..."
i? opet nista, opet pretnja u prazno.

svakodnevno ovde vidim teme sa novim pretnjama koje otvarajau forumski rusovoli, samo nikako ni jedna da se realizuje.

eto sad opet pretnja zbog vojne vezbe... upotrebice nuklearno oruzje, *ebace majku svima...
oce moj .l.
 

Back
Top