PSIHO test.....

josephine27:
verovatno bih trebala da otvorim novu temu posto ovoj prici bas i nije mesto ovde ali sam toliko u jadnom fazonu da bi to verovatno vise licilo na kuknjavu nego na nesto normalno

Ako ce ti to ikako pomoci, tako i uradi.
U svakom slucaju, pp i tu sam...ako zelis neko da te slusa (cita).
11.gif
 
MUDRICA:
zavodljiva1976:

Volis visoke i snazne muskarce.
Smrt dozivljavas kao jako tuznu i nije ti jasno zasto uopste mora da se desi...
U seksu si jako samosvesna, dobro znas svoje zelje i potrebe. Ti si recimo polu-egzibicionista :D -pristala bi na stvari na koje vecina devojaka ne bi, ali opet neke stvari ne bi, ni po koju cenu.
U seksu su ti jakooo bitni poljupci.
Jako si zadovoljna svojim zivotom.
Ljubav ti podrazumeva seks. Voajer si i prilicno si perverzna.
Prijateljstvo ti je jako bitno i osecas se zasticeno sa svojim drustvom.
Ponekad si sklona melanholiji...
Ti si dosta misteriozna i zanimljiva, lako privlacis druge ljude.
Kada ti se neko svidja, ne ustrucavas se da napravis prvi korak.
:D Svaka ti cast,procitala si me! :wink:
 
Vanilla Sunrise:
sibirska:
Vanilla Sunrise:
Kako ti želiš!Za početak,Mesec,Venera i Mars!

Sunce : BIK
Asc : na Regulusu, u Lavu
Mesec : Ovan 8. polje
Venera: Ovan 8. polje
Mars : Ovan 8. polje

I ja ću tebi, ako hoćeš... :wink:
Auuu! Mesec,Venera i Mars u 8.kući! Žestoko,bato! I još u ovnu!!! Kod tebe vlada sexualno ludilo!Tebi je sex skoro sve na svetu!Zato bi te razumela jedino neka vodolija... Još? :lol: :wink:

Vodolija :P Jesteeeeee...Imala sam samo jednu smwc :cry: hahahahahahaha Hvala ti, sad cu ja tebi... :twisted: :lol:
 
Vanilla Sunrise:
sibirska:
Vanilla Sunrise:
Kako ti želiš!Za početak,Mesec,Venera i Mars!

Sunce : BIK
Asc : na Regulusu, u Lavu
Mesec : Ovan 8. polje
Venera: Ovan 8. polje
Mars : Ovan 8. polje

I ja ću tebi, ako hoćeš... :wink:
A, da! Zaboravih...Hoću da i ti meni!
Sunce: jarac
Asc : strelac
Mesec: vodolija
Venera: vodolija
Mars: vaga

Podznak strelac daje visoke ljude, visoku etiku, ljubav ka visinama, daljinama, saznanjima i avanturama u svim mogućim oblicima. Ali ne zaboravi Sunce u Jarcu, koje je ti ne dozvoljava da zadovoljavaš sve svoje apetite. Svaki pokušaj da budeš ležernija će u tebi otvoriti novi kompleks i novu depresiju. Jarac te OGRANIČAVA 8) , što se nikako ne dopada mesecu i veneri u Vodoliji, koji bi sve i svuda :wink: . Mars je u Vagi isuviše slab i osetljiv :cry: da bi izneo taj tvoj vodolijski bunt. To je ukratko, možda i nije tačno :wink: , s'obzirom da nemam tvoju natalnu kartu :roll: . Sve u svemu, veliki si drug, veliki čovek, zanimljiva osoba, i ipak ne znajući položaj merkura i urana, mislim i da si inteligentna osoba, jer su ti 3 lične planete u vazdušnim znacima. Jub :wink: :lol: :lol: :lol:
 
Evo i ja sam za, Mudrice, izvini sto kasnim i nadam se da ti nece oduzeti previse vremena da procitas i napises nesto ovde :)

1. Kljuc je mali. Deluje pozlaceno a ustvari je mozda od mesinga. Ona strana za koju se drzi je romboidnog oblika i ima okruglu rupicu. Uzeo bih ga.
2. Gomila kljuceva je slicna kao kljuc koji imam. iste su boje i oblika ali mi deluje da su ipak razliciti. Mislim da bih bacio i moj kljuc na tu gomilu.
3.Sto se tice zene u crnom. Njena odeca najvise podseca na nesto sto nose monasi, onako sa sve kapuljacom i to od nekog grubog materijala. Ne vide joj se dlanovi i ruke ali joj je lice svetlo, oblih i neznih crta - mislim da ima ridju kovrdzavu kosu i tako te elemente keltske lepote. Ne plasim se te zene, uctivo joj se osmehujem, pozdravljam i pitam da li mogu nesto da ucinim za nju.
4.Jezero je cisto, nebo se ogleda u njemu. Vidi se kraj jezeru ali je daleko i okruzeno zimzelenim drvecem. Dopada mi se jezero. Necu se okupati u jezeru, ali cu se umiti.
5. U zelena vrata ulazim prva. Tamo je oruzarnica (?!). Tamo se osecam opusteno ali mi se ne ostaje tamo. Crvena su druga, tamo je nesto kao crkva. Osecam se praznicno. Plava su treca, tamo je biblioteka. Osecam da bih se tu zadrzao da mogu, nekako se osecam najudobnije tu. Crna cetvrta, tamo je neki hodnik i stepeniste. Hladno je i puno neizvesnosti. Naradnzasta zadnja... tamo je prazna soba sa kamenim podom i lepim malim prozorom kroz koji ulazi kocka svetlosti i pada na pod. Osecam se prijatno i nekako blagosloveno u toj sobi.
6.Konj je braon. Mislim da je arapski. Onako lagan, ali pak vitak i okretan. Ima dugacke noge i misicav. Smiren je. Ne bih ga uzjahao, jer nije osedlan, ali bih ga pomazio po njusci. Ne plasim ga se.
7.Kocka je kamena, velicine 75cmX75cmX75cm. Idealna kocka, hrpavih ivica a sa donje strane ima malo mahovine.
 
MUDRICA:
NESI:

U ljubavnim vezama uglavnom nisi ljubomorna ni posesivna.
Tesko se vezujes za ljude, jako si izbirljiva i imas visoke kriterijume.
U zivotu su ti jako bitni prijatelji. Smatras da ako imas prave ljude u svom okruzenju, da ces mocu da prevazidjes svaku tesku situaciju. Najvise volis da se druzis sa ljudima koje poznajes jos od detinjstva. Nepoverljiva si i zatrvoren aprema ljudima koje poznajes kratko vreme, bez obzira na njihov karakter.
Volis tajanstvene, cutljive muskarce koji te teraju na razmisljanje. Volis "opasne" muskarce.
Zadovoljna si svojim zivotom i trudis se da uvek bude onako kako ti zamislis.
Kad ostanes sama sa svojim mislima, ponekad se osecas usamljeno i prazno, ali opet mocno.

:wink:
 
Tommy_V

Cesto si povrsan.
Verujes da posle smrti nije definitivan kraj, vec da postoji nesto dalje... da je to mozda samo neak faza i sl.
Nisi egzibicionista u seksu, jako ti je bitna predigra i volis dinamican seks.
Voleo bi da radis neki posao koji ima veze sa istrazivanjem.
Imas zanimljiv pogled na ljubav, zaljubljive si prirode i u stanju si da ucinis svakakve ludosti za zenu koju volis.
Prijatelji su ti gotovo najbitniji u zivotu, znas da cenis prave ljude oko sebe, veran si i iskren prijatelj.
Drugi te vole zbog duhovitosti i spontanosti koju posedujes.
Nisi dovoljno istrazio samog sebe, to te ponekad cini konfuznim.
Ne volis neizvesnost i iscekivanje.
Jako si zadovoljan svojim zivotom, ali ti fali neka osoba...
Volis egzoticne devojke, neobicnu lepotu i crte lica.
 
yuuuuuu ono za josephine i dechka :shock:
da super je test..je l jezero sex?? ili pamet?
hmmm shta su vrata...crno je smrt a zeleno profesija...
shta su plava i narandzasta vrata??? crveno je ljubav ili sex?
uuuf
ovo je vec bilo negde mogu da prodzrljam I

e vanillo oces ??

sunce: rak
mesec: devica
venera: blizanac
mars: blizanac
podznak: vaga
 
Vanilla Sunrise:
Mudrice, zašto samo meni tako kratka psiho-analiza?
Šta sam ti zgrešila? :cry:

Pa i ti si kratko pisala...
Cini mi se da si "obradila" samo sobe. Znas tesko je kad ti npr. napises "iza crvenih vrata vidim sex" sad da ti ja na osnovu toga pisem nesto mnogo... :wink:
ili napisi vishe ili... :wink:
 
jagodica:
yuuuuuu ono za josephine i dechka :shock:
da super je test..je l jezero sex?? ili pamet?
hmmm shta su vrata...crno je smrt a zeleno profesija...
shta su plava i narandzasta vrata??? crveno je ljubav ili sex?
uuuf
ovo je vec bilo negde mogu da prodzrljam I

E za josephine sam se shlogirala... :shock: ...osecam se k'o baksuz. :(
Poslacu ti sad na pp tumacenje. Mada to je stvar osecaja. Recimo, vama svima dok sam radila resenje nisam se potpuno drzala tih resenja. Videces i sama uostalom. :wink:
 
*mali je, lici na ove sadasnje kljuceve ali je od nekog cudnog materijala, poluprovidnog mada se to vidi samo u njegovom gornjem delu. onaj deo sto se stavlja u bravu je od metala

*svidja mi se i uzimam ga

*ostali kljucevi su kao oni starinski neki su mali a neki veci,od metala su i kao da sijaju. tu se takodje nalazi i jedan kljuc kao sto sam i ja zamislila, ne bih uzela nijedan iako mi se svi svidjaju

*zena je mlada i ja je se ne plasim, ne bih prva zapocela komunikaciju sa njom

*jezero je veliko i svidja mi se, nekako je plavo
zeleno ali nije prljavo, ne vidim mu kraj. necu se okupati ali cu izuti patike i hodati njegovom obalom

*CRVENA-unutra je sve crveno i ima puno svile kao i veliki broj jastucica, prostorija kao da nema kraja, a unutra nema nikoga takodje se nalazi i jedna casa crvenog vina koju je neko poceo da pije ali ona lebdi u vazduhu(nije prosuta)
CRNA-unutra je sve srebrno i od metala, postoji kao neki lavirint i vidim nekog viteza koji se krece kroz taj lavirint kao da trazi nekog
PLAVA-unutra je priroda i sve je zeleno sa velikim crvenim i narandzastim cvetovima, ima tri drveta a nebo je svetlo plavo bez oblaka, takodje tu je i jedan leptir
ZELENA-tu se nalazi moja soba
NARANDZASTA-unutra je sve napravljeno od pomorandzine kore, tu su velike forelje i obliku polovine lopte i veliki bazen u kome plutaju narandzaste svece

* konj je prelep, tamno braon boje bez sedla, izgleda kao divlji sa dugom grivom ali ga se ne plasim vec mu odmah prilazim i uzjasem ga, izgleda kao da je stvoren da bi ga ja jahala

*to je Rubikova kocka ali velicine pola metra sa pola metra, napravljena je od tvrde plastike a boje su zelena, tamno plava, ljubicasta, bela, siva, i crvena

valjda se nisam prekasno ukljucila. :?
 

Back
Top