PSIHO test.....

MUDRICA:
JAGODICA:

Tebi su svi ljudi drugaciji. Dobro znas sta hoces, iako ponekad samu sebe zbunjujes. Volis da sreces i pricas sa ljudima, ali vise povrsno. Nisi u fazonu da stupas u neka prava, duboka prijateljstva.
Plasis se smrti. :arrow: ne volim ali to radim


Ne znam sta da ti kazem za tog Bojana... :arrow: hihi a inspirisha (plava vrata)
Pa dobro, ti mislis da imas bolestan pogled na ljubav, da bi te ostali ljudi ili bar vecina, smatrali nenormalnom kada bi im rekla neko tvoje gledanje na sve to.
Mozda ti se nekad desilo da se zatreskas u druga. Ako nije, desice se, jer po tvojim odgovorima si sklona da mesas prijateljstvo i ljubav.
:) aj i meni baci tumachenje na mail ako budes
 
MUDRICA:
Pa da nastavimo sa testom...
Dolazis u dvorac. U dvorcu vidis pet vrata razlicitih boja: crvena, narandzasta, zelena, plava i crna. Poredjaj u koja vrata prvo ulazis po bojama i onda reci sta se krije iza svakih vrata.

Plava
Soba sa zidovima izuzetno blage plavkaste boje. Velicine oko 3x4 metra, vrata su na sredini zida te sobe. Lici na ucionicu, u njoj su dva stola i stolice koji su okrenuti ka vratima. Nema prozora ali je dovoljno osvetljena. ne bih ulazio unutra, jednostavno me nekako odbija

Zelena
Podrum? sta je ovo? 5x4 m, pruza se levo od vrata, ima prozora na zidu nasuprot vratima, nedovoljn oosvetljena, prozori su u samom vrhu zida, u ravni sa zemljom, jer je sve to ukopano...
ovde bih mogao da provedem vreme citajuci. smireno.

Narandzasta
beli zidovi, sa krevetom (tj lezajem) prekrivenim cebetom, i prozorom nasred zida pravo nasuprot vratima, sva je u belom, puna svetlosti, mala, oko 3x3. ne volim ovo mesto

Crvena
tamnotrvene nijanse, malo svetla, krevet levo u polusenci, pravo stolica i okrugli stocic, prozor nasuprot vrata, omanji, soba ukopana, levo je orman sa knjigama i jos nekim zezalicama, 4x5 metara, voleo bih da zivim ovde. e da - krevet je namesten za spavanje, a sto je pokriven carsavom one bas tamno crvene boje, ne mogu da se setim tacnog imena.

Crna
na podu je tepih sive boje, pun prasine, kao oni hotelski:) soba je bas kao u hotelu "djerdap" u kladovu,ako je neko bio, napolju kao da je mrak, sve je mracno.levo vrata za kupatilo,desno orman,pravo soba u kojoj su tri kreveta sa leve strane, a izlaz na terasu pravo nasuprot vratima. svidja mi se i ovde, pada mi napamet stari hard rock,ali nemogui da se setim nijedne melodije.

MUDRICA:
Evo poslednje stvari, sutra vam pisem tumacenje. Izlazis iz dvorca i nailazis na konja. kakav je konj? Jel ti se svidja, jel ga se plasis? Jel bi ga uzjahala?
e da, zamisli jednu kocku! Koje je ta kocka velicine i od kog materijala je napravljena? Koje je boje?
Konj bele boje, presijva se na suncu...ne bih ga uzjahao, ne plasim ga se, prilazim mu. lep je.
stranica kocke je 40 cm, polutransparentna, plave, crvene ili zute boje, postavljena ukoso (stoji na temenu). nije materijalna.

toliko od mene...
 
MUDRICA:
NINA2:

Ti volis da upoznajes ljude i sklapas prijateljstva. Nisi povrsna pri upoznavanju ljudi i u stanju si realno da sagledas tudje mane i vrline i uvek pronadjes nesto pozitivno u svakome. Potrebno ti je da imas puno bliskih prijatelja, to ti pruza sigurnost.
Volis da pricas o smrti, da saznajes nove stvari, prikupljas informacije, iskustva... Inace ti je jako zanimljivo sve sto je okultno.

Te sobe bi morala malo opsirnije da opises.

Al me procita.. :shock:
Damn, a nisam opisala ni konja...
 
nadam se da ces imati vremena i za mene :)
dakle...
1.kljuc je mali i plavi i plisan i kao da je u nekoj izmaglici lebdeo i onda sam ga podigla, i svida mi se
2.kljucevi su razlicitih materijala ima ih od drveta, mnogo vise njih je od metala i svi su kao na nekoj gomili jedan preko drugog i svi su tamnih boja nema veselih i nema plisanih, ne bih ih uzela nekako me odbijaju
3. zena u crnom je neka italijanka koja eto ceka na nekog i malo smo caskale, ja sam joj prva prisla posto sam pomislila ova kao da je sa sicilije i izgledala je preplaseno
4. jezero je velikoooooo, ogromno ne vidi mu se kraj, moze covek da pomisli da je more i skroz je bistro i ronila bih u njemu i nije hladno i ma nekih lepih algi nekih lepih ribica, mozda su i ukusne, ko zna?
5.
1) narandzata tamo je voce i viloncelo i neki caj na stolu kao da je neko ocekivao da dodem, i neko pismo i jos jedan plavi kljuc...osecam kao neku strepnju, neizvesnost...
2) plava je spavaca soba, mirise na ruzmarin i na lavandu, vidi se drvo ispred prozora i neke ptice na njemu kako cvrkucu, i svetlo je napolju i u sobi, dan je jako suncan i tu hvatam u prozoru svoj odraz ali to zapravo nije moj sadasnji izgled tj. bio bi kad bih zivela pre 150 godina...tako neka moda...osecam se opusteno to je ta soba ta kojoj sam pripadala kao da sam tu odrasla pa posle dosla, znaci lepo mi je ali nije mi tu vise mesto...
3)zelena je kockarnica, ima veliki tocak u sredini svugde se igra black jack i puna je ljudi, dima, i devojaka niskog morala...osecam da tu ne pripadam, niko ne vidi da sam usla, i nikog i ne trazim, vise sam tu kao posmatrac...pomalo mi je dosadno...
4)crvena e tu su trke formule jedan, mnogo mi je dobro to je takva atmosfera puna adrenalina, sedim na tribinama u prvim redovima sam i navijam za schumacher-a, totalno sam opustena ni o cemu ne razmisljam just wanna have fun...ima mnogo ljudi oko mene ali nikog ne poznajem...
5)crna malo me hvata jeza sta cu videti u toj sobi, eto kao znam da je tamo nesto strasno ali da nije opasno po zivot ali ipak odlazem posetu...

6. konj je visok mocan ridj i ne da se ukrotiti , svida mi se ta tvrdoglavost i bas zato i imam zelju da ga uzjasem...tu je i neka kockica, veoma mala mozda 5x5x5cm od drveta koja se mota po zemlji, pomalo je prasnjava, interesantna je...


eto toliko, txn a lot
'ku noc :wink:
 
ako stignes, naravno... 8)
1. kljuc je jako tezak (posto je od gvozdja), dugacak, starinski, malo zardjao ali lep i poseban!
2. gomila kljuceva, nabacani, bez reda, prljavi! necu ni jedan!
3. zena u crnom, je mlada, jako lepa, belog lica, i velikih tuznih ociju! ne plasim se, ja joj prilazim a ona ide u nazad!
4. jezero je ogromno, plavo, presijava se, ne vidi se kraj ali se ne bih kupala hladno je i jako tiho!
5. dvorac - odoh prvo kroz narandzasta vrata, kad ono gomila velikih, lepih, primamljivih pomorandzi sa zelenom peteljkom.
crvena - barokna soba, ogroman krevet sa svilenom posteljinom i teskim plisanim zavesama, priguseno svetlo, erotika ba... :D
plava - ...bolnicki hodnik, decije odeljenje, hladno fuj!
zelena - brda, poljane, duva vetar ali je toplo, cistina.
crna - shefov kabinet - e yebes ga, svadja, ceka me kazna! 8)
6. konj je boje tresnje, sija se, jak i mocan, divlji, stalno jurca, nemiran i svoj, tajanstven i veseo! naravno da sam ga uzjahala, pa ne mozes mu odoleti!
kocka - staklena, prozirna, kroz nju se prelamaju sve boje (dugine) al cas je mala, cas je velika, ne mogu da se odlucim!
hvala
 
MUDRICA:
Ajde! Ovako, test se sastoji iz nekoliko delova pa cu te pitati deo po deo...
Zamisli da si u sumi. Hodas sumom i nailazis na kljuc. Kako izgleda taj kljuc?

kljuc je crven, od bronze, veliki, uzimam ga

MUDRICA:
Ok. Prelazimo na drugi deo testa.E sad, dalje... Ides tako sumom i sada naidjes na gomilu kljuceva.
Kakvi su ti ostali kljucevi? Od kog su materijala, jel ti se svidjaju?
Jel ima tu onakvog kljuca kakav si zamislila?
Jel bi uzela neki?

kljucevi su razni, i starinski i moderni, veliki, mali, metalni, plavi, bronzani... ima onakvog kljuca kao sto sam ga zamislila. uzela bih od svake vrste po jedan kljuc.

MUDRICA:
Dobro. sad u sumi naidjes na zenu u crnom.
Jel matora ta zena? Jel se plasis te zene? da li bi prva zapocela komunikaciju sa njom ili bi je ignorisala?

srednjih godina, plasim je se, javila bih joj se i nista vise.

MUDRICA:
Ok. Sada izlazis iz sume i nailazis na jezero. Jel ti se svidja to jezero? da li mu vidis kraj (da li je ograniceno) ili ne? Da li ces da se okupas u jezeru?

svidja mi se jezero, ne kupam se, vidim mu kraj

MUDRICA:
Pa da nastavimo sa testom...
Dolazis u dvorac. U dvorcu vidis pet vrata razlicitih boja: crvena, narandzasta, zelena, plava i crna. Poredjaj u koja vrata prvo ulazis po bojama i onda reci sta se krije iza svakih vrata.

narandzasta - kul narandzasta soba, bas onakva kakva mi odgovara, malo tamnija, ima super lampe, super fotelju, udobnu, nekoliko knjiga..
crna - gostinska soba - ne osecam se bas lepo. soba je kao u hotelu. bezveze.
zelena - biblioteka - super, ima sve knjige koje zelim da procitam
plava - decja soba - puno igracaka - igram se sa igrackama i super mi je
crvena - kupatilo - ogromno, zadivljena sam, kupatilo ima sve, ali sve!

MUDRICA:
Evo poslednje stvari, sutra vam pisem tumacenje. Izlazis iz dvorca i nailazis na konja. kakav je konj? Jel ti se svidja, jel ga se plasis? Jel bi ga uzjahala?
e da, zamisli jednu kocku! Koje je ta kocka velicine i od kog materijala je napravljena? Koje je boje?

konj - braon, lep, mlad, prisla bih mu i mazila ga, a ako mi da, uzjahala bih ga
kocka - velika, drvena, svetlobran boje :wink:
 
LADY ME:

Kada u zivotu naidjes na osobu pravih vrednosti, veoma to znas da cenis. Dakle ti se ne bi nikad poigravala sa osecanjima osobe koju volis, u tom smislu si jako pazljiva. Medjutim, ti uopste nisi posesivna, naprotiv smatras da je sloboda jedna od bitnih stvari koje treba pruziti ljudima koje volis.
Imas pozitivan stav u zivotu i nemas strah od smrti. Uzbudljivo ti je da saznajes sto vise o tome, da citas npr. o dozivljajima klicnicke smrti...
Ako po tvom misljenju nemas buran seksualni zivot, nemas tabu tema po tom pitanju i dosta si otvorena. Volis da otkrivas nove stvari i da pricas o seksu.

Toliko si napisala, tako da; toliko o tebi. :)
 
NOVEMBER RAIN:

Ne znam sta mi je sa inspiracijom...
Ti u stvari cesto ne znas sta hoces pa ti se desavaju zakasnele reakcije, da shvatis nesto tek kad prodje...
Volis skromne ljude.
Plasis se smrti.
Sto se tice seksa, nemas jasno razvijene neke stavove vec ti sve zavisi od muskarca sa kojim si u vezi.
Dosta si fleksibilna.
Volela bi da se bavis poslom koji je vezan za poducavanje ili prirodu. U svakom slucaju, najbitnije ti je da ti na poslu bude dinamicno, da se svaki dan nesto novo desava.
U prijateljstvo ti je jako bitan mir i zadovoljna si tim segmentom svog zivota.
Ti obozavas zivot i radujes se svakom danu. Imas neverovatnu volju za zivotom...
Volis romantiku u svakom smislu.
Nisi jos uvek dovoljno istrazila sebe. Ponekad si konfliktna, ponekad samu sebe ne razumes; kazes jedno, a uradis drugo...
Od ljubavi uvek dozivis nesto cemu se ne nadas. Ljubav ti podrazumeva seks.
 
JOVANA77:

Hehe, cudna si ti... Po ovome sto si rekla; Kada nemas recimo najbolju drugaricu ili stabilnu vezu, onda zelis da upoznajes ljude, izlazis itd. Medjutim, ako bi npr. imala decka koga obozavas, sjajno vam je zajedno, onda ti vise niko nije potreban. Svi u drugom planu...
Volis seks, ali izgdleda da se to svodi vise na pricu nego na akciju kod tebe.
Zelis da imas dobar posao, ali ti to nije prioritet. Mislis da ima bitnijih stvari koje treba da se ispune da bi covek bio srecan.
Obozavas svoj zivot.
Volis da upoznajes ljude, volis svoje prijatelje, ali ti vecina njih brzo dosadi.
Kada ostanes sama sa sobom, osecas se cudno. Cesto se vracas u proslost...
Sanjas o idealnom muskarcu, o vecnoj ljubavi. Sanjas o muskarcu kome ces moci da kazes sve sto pozelis.
Imas visoko misljenje o sebi i tesko menjas svoje stavove. Mada si u stvari puno ranjivija nego sto izgledas. Sklona si ljubomori.
 
MUDRICA:
JOVANA77:

Hehe, cudna si ti... Po ovome sto si rekla; Kada nemas recimo najbolju drugaricu ili stabilnu vezu, onda zelis da upoznajes ljude, izlazis itd. Medjutim, ako bi npr. imala decka koga obozavas, sjajno vam je zajedno, onda ti vise niko nije potreban. Svi u drugom planu...

:shock: :shock: :shock: ovde nesto ne stima:
Volis seks, ali izgdleda da se to svodi vise na pricu nego na akciju kod tebe.
Zelis da imas dobar posao, ali ti to nije prioritet. Mislis da ima bitnijih stvari koje treba da se ispune da bi covek bio srecan.
Obozavas svoj zivot.
Volis da upoznajes ljude, volis svoje prijatelje, ali ti vecina njih brzo dosadi.
Kada ostanes sama sa sobom, osecas se cudno. Cesto se vracas u proslost...
Sanjas o idealnom muskarcu, o vecnoj ljubavi. Sanjas o muskarcu kome ces moci da kazes sve sto pozelis.
Imas visoko misljenje o sebi i tesko menjas svoje stavove. Mada si u stvari puno ranjivija nego sto izgledas. Sklona si ljubomori.

a sve ostalo je bas ok!

hvala.....
 

Back
Top