Prva beogradska gimnazija ( I beogradska gimnazija)

U Beogradu da, koliko sam ja citala u novinama. Mada koliko sam ja obavestena, u narednih par godina( dakle, dok ti jos budes ucenik Trece) projekat ce se prosiriti i na ostale skole jer tek pocinje da se razvija.
http://www.prvabeogim.edu.rs/index....2-50&catid=34:connecting-classrooms&Itemid=42
Evo, ovde mozes procitati nesto vise ukoliko te zanima. :))
''Према плану пројекта, државе су повезане у групације од по 4 земље. Са Србијом сарађују Немачка, Словачка и Уједињено Краљевство.'' Dakle, verovatno ce nama dolaziti ucenici iz tih drzava. :))
 
Jel mogu ja da se ubacim? Citam sve postove vec godinu dana i muka mi je vise tih recenica tipa "Ucis kao mazga pa imas jedva dvojku ; Najteza gimnazija ; Tesko jakoooo , itd...." Muka mi je stvarno dosta plasenja!!! Ne idem u prvu ali cu 99% nju upisati ali to da treba da umrete od rada za vr. dobar uspeh da vam kazem zavisi od ljudi. Na primer, moja O.Š. vazi za tesku skolu. Slazem se. Ali SVE ZAVISI OD VAS... Ja nikad ne ucim redovno, samo za najavljena ispitivanja. Ok priznajem da sam par puta bio u skripcu zbog toga ali sam od petog razreda 5.00 i nikad nisam dobio manje od 3 (samo dva puta sam 3 dobio) i nemojte me zvati streber itd... Zasto bih lagao? Svi znaju da ja ne ucim uopste ni redovno ni tako dugo. ZAVISI ponavljam. Imam dosta "drugara" koji jedva imaju dobar ili dovoljan prosek a ispadose im oci od ucenja. Sve stvarno zavisi od toga kakvi ste. Ne bih da koristim rec inteligencija da ne bih uvredio neke. U redu, mozda prva jeste teska ali to da svi moraju da crknu od ucenja ne verujem da je tacno. Jedan jedini put sam ovde procitao da zavisi od ucenika. Tako da prekinite da sve plasite. Svuda ima debila od profesora, i u osnovnim skolama, ali kod svih mozes da budes odlican. Licno znam nekoliko djaka koji su prvu zavrsili sa 5.00. Tako da malo smirite vase impulse i zastrasivanja!

P.S. Vidimo se za godinu dana :PPP
 
Zna li neko kad izlazi spisak ko je sa kim u odeljenju.Ja sam cuo da izlazi 22.Pa sam otisao do skole i nije bilo nicega(usao sam i unutra).

Ja sam cula da izlazi tek 31. Mada, moj drug je isao do skole i naleteo na nasu razrednu i ona mu je rekla da smo kod nje i koje smo odeljenje. :)
Da li zna neko ko je bila razredna IV-8? To je '92 generacija.
 

Back
Top