Prsten

Prsten na mushkarcu?

  • Da.

    glasova: 15 28,8%
  • Ne.

    glasova: 37 71,2%

  • Ukupno glasova
    52
  • Anketa je zatvorena .
Кад сам била клинка тада су рокери носили прстење, па је моја тадашња симпатија (7-8. разред) имао по неколико прстенова на свакој руци.... И то му је баш слатко стајало...

Сада, да видим типа који није обучен за сценски наступ на рок концерту, озбиљног човека, а да има прстење...не би ми се допао...
 
Ako je od srebra i nalik debljoj burmi onda mi je ok za muškarca. Sve ostalo mi se ne dopada. A zavisi i kakvu ima šaku. Nekog sa malim debelim ćevapima umesto prstiju prosto ne bih mogla da zamislim sa prstenom. Ovaj tvoj KLL bih pre ja nosila. Nekako su mi muževniji ornamenti koji vuku na Art Deco od ovog nalik Art Nouveau. (ne vidi se baš najbolje fotografija).

bug.gif
 
onaj tzv harmonikaski nikako osim ako onaj koji ga nosi i sam nije harmonikas onda ok :-) salim se fuj odvratan mi je!

od platine moze sa nekim radom po sebi ili gladak skroz...onda ok... a zlatan nikako pa ni na devojkama ne volim zlatno prstenje od prsta do prsta...fuj ua zlatko , doduse belo moze da prodje ne izgleda mi tako kicerasto... ;-)
 
prsten sa lobanjom....kakav je nosio fantom.....inače prsten nema smisla....osim ako nije boorma...... harmonikaški i tipa prstenje boogarskih carinika... nikako.....
 

Back
Top