Prsten

Prsten na mushkarcu?

  • Da.

    glasova: 15 28,8%
  • Ne.

    glasova: 37 71,2%

  • Ukupno glasova
    52
  • Anketa je zatvorena .
CoffeInn:
Evo da pitam dame, misliiiim devojke, ******, kapiras, one uvek najbolje znaju, sta ide sa cim:

etto ima neko vreme, mislim ooono, razumes, kako ja sam kao u fazonu, kapiras?
Imam dobar auto, ali ribe kao gledaju uvek neki drugi, kapiras? Ooono, kao taj uvlaci vise paznje, razumes, ooono ?
Nisam nacisto, sta sad da radim, mislim pocinjem da ludim, ebote, shvatas? Najnovji model, ali treba znanje za izbor, ebes lovu!
Ako stavim prsten na farmerke, neke ribe otkidaju a neke me gledaju kao dzibera, misliiiim, najgori sam. Ako montiram prsten na odelo, strava stoji, ali jbote, opet neke ribe kazu da to nije in, kapiras?
Pa sam hteo da pitam:
ali ooooozbiljno, mislim stvaaarno, koji sad auto da ubacim, i kako to ooono sa prstenom?
Kad se nosi? Farmenke, odelo.... razumes? Uvece, subotom, ili svaki dan?
Lanac kao vise nije in, a neke se bas pale na kajlu, ni to ne znam kad da montiram!
I na kojoj ruci?
I sta ako mi je mobilno srebrn, a prsten zut?
Jbga, zuto je zuto, mislim, razumes?
Da li da menjam mobilni?
I sad jos u kojoj ruci da drzim kljuceve od kola?
Mobilni, prsten, kljucevi, ili prsten, odelo, mobilni?
Ja sam jebte savremen muskaraca, i savremene zenske to znaju, i ja moram se ubacim, shvatas? Kako jebte da se zivi bez toga!?
A jel ima negde ooono kao uputstvo, kao citam i sve znam? Misliiim, ko to pise?
Sigurno neke mrak ribe i frajeri? Jbote, oni sve znaju, blago njima !

PS
i jos da mi kazete, sa koje strane treba da mi stoji Champion?
U levoj ili desnoj nogavici ????

ovu ulogu dodijeliti zoranu cvijanoviću,savršeno bi se uklopilo...:-)
 
CoffeInn:
Evo da pitam dame, misliiiim devojke, ******, kapiras, one uvek najbolje znaju, sta ide sa cim:

etto ima neko vreme, mislim ooono, razumes, kako ja sam kao u fazonu, kapiras?
Imam dobar auto, ali ribe kao gledaju uvek neki drugi, kapiras? Ooono, kao taj uvlaci vise paznje, razumes, ooono ?
Nisam nacisto, sta sad da radim, mislim pocinjem da ludim, ebote, shvatas? Najnovji model, ali treba znanje za izbor, ebes lovu!
Ako stavim prsten na farmerke, neke ribe otkidaju a neke me gledaju kao dzibera, misliiiim, najgori sam. Ako montiram prsten na odelo, strava stoji, ali jbote, opet neke ribe kazu da to nije in, kapiras?
Pa sam hteo da pitam:
ali ooooozbiljno, mislim stvaaarno, koji sad auto da ubacim, i kako to ooono sa prstenom?
Kad se nosi? Farmenke, odelo.... razumes? Uvece, subotom, ili svaki dan?
Lanac kao vise nije in, a neke se bas pale na kajlu, ni to ne znam kad da montiram!
I na kojoj ruci?
I sta ako mi je mobilno srebrn, a prsten zut?
Jbga, zuto je zuto, mislim, razumes?
Da li da menjam mobilni?
I sad jos u kojoj ruci da drzim kljuceve od kola?
Mobilni, prsten, kljucevi, ili prsten, odelo, mobilni?
Ja sam jebte savremen muskaraca, i savremene zenske to znaju, i ja moram se ubacim, shvatas? Kako jebte da se zivi bez toga!?
A jel ima negde ooono kao uputstvo, kao citam i sve znam? Misliiim, ko to pise?
Sigurno neke mrak ribe i frajeri? Jbote, oni sve znaju, blago njima !

PS
i jos da mi kazete, sa koje strane treba da mi stoji Champion?
U levoj ili desnoj nogavici ????

ovaj tip je car :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top