Proslost partnera!

Za mene je proslost PROSLOST,tako da ne pitam suvise,znam samo ono sto mi je rekao tako da se ne raspitujem,ne zanima me,bitna je nasa veza i sadasnjost,a i ne volim kada mene neko ispituje o bivsim,kazem sama ono sto je bitno:)
 
Onoliko koliko pitam toliko zelim da znam. Neki detalji su mi vazni, tek da se ne probudim u prici gde on pod "posecujuci familiju" ide zeni i deci ;-) Izvan toga ne smatram da imam ikakvo pravo da preturim tudje privatne zivote. To da li je pre mene imao 3 braka i 5oro vanbracne dece meni je vazno kao statisticki podatak, a i da bih znala sta je preko glave preturio (koliko odrastao u medjuvremenu), a detalje ne zelim ama nikako.
Sto ne znam ne moze da boli :-)
 
Pa meni to nije vazno ni za koga, vazno je kakav je neko sad, a proslost, to ce ovi detektivi da otkrivaju.Na primer, ja znam za Duska da je isti kao i ja po tome sto je najmladji od njegovih brace i sestara iz njihove mocne porodice pa su mislili da od njega nista biti nece.
 
emasstory:
Da li uopste pitati partnera o njegovoj proslosti? Kada je najbolji trenutak za ovakva pitanja? I kako ova saznanja uticu na vas?
....naravno da treba ispitati sve relevantne podatke o dotičnoj,zarad sveobuhvatne informacije o mogućoj angažovanosti dotične u mutnim poslovima ...... 8-)
 
topmodelsica:
Kako li se spontano dodje do te teme da je meni znati..... :D Ha ha ha ha ha ha, a stavila sam Duskovu rodbinu u temu proslost, zanimljivo :D

Не знам са каквим везама ти имаш искуства...али рецимо ако неког упознаш, привуче те, почнете да се дружите, да излазите...прво ћете причати о неважним стварима, па онда о томе шта радите у животу, о послу, о људима, о књигама...па ћете онда, зближавањем, почети да причате једно другоме и о неким интимним стварима, о својој породици, свом детињству, догађајима од ''пре њега'', па се тако обично спонтано прича и о прошлим везама....
Код мене је обично увек тако било....
Можда је теби чудно.....
 
Hellen:
Не знам са каквим везама ти имаш искуства...али рецимо ако неког упознаш, привуче те, почнете да се дружите, да излазите...прво ћете причати о неважним стварима, па онда о томе шта радите у животу, о послу, о људима, о књигама...па ћете онда, зближавањем, почети да причате једно другоме и о неким интимним стварима, о својој породици, свом детињству, догађајима од ''пре њега'', па се тако обично спонтано прича и о прошлим везама....
Код мене је обично увек тако било....
Можда је теби чудно.....
To je stvarni život. Sve drugo je farsa.
 
Hellen:
Не знам са каквим везама ти имаш искуства...али рецимо ако неког упознаш, привуче те, почнете да се дружите, да излазите...прво ћете причати о неважним стварима, па онда о томе шта радите у животу, о послу, о људима, о књигама...па ћете онда, зближавањем, почети да причате једно другоме и о неким интимним стварима, о својој породици, свом детињству, догађајима од ''пре њега'', па се тако обично спонтано прича и о прошлим везама....
Код мене је обично увек тако било....
Можда је теби чудно.....

Postovana: sta je njoj cudno - drzi se toga...
 
Pa ja polako i takticno izvlacim informacije.Glavna fora mi je da pocnem da pricam malo o sebi,o nekim svojim bivsim vezama,iskustvima i osecanjima.....ali ne preterujem.Onda se valjda i on oslobodi pa pocne da prica,ako ne.....e onda se vec zabrinem.Zasto ne prica?Da ne krije mozda nesto?Onda pocnem lagano da postavljam pitanja......nemam pojma,ja sam poprilicno otvorena osoba.Nije mi problem da naprimer svom sadasnjem decku ispricam neke detalje iz mog propalog braka recimo.......naravno ne treba preterivati ni u cemu........
 
Hellen:
Не знам са каквим везама ти имаш искуства...али рецимо ако неког упознаш, привуче те, почнете да се дружите, да излазите...прво ћете причати о неважним стварима, па онда о томе шта радите у животу, о послу, о људима, о књигама...па ћете онда, зближавањем, почети да причате једно другоме и о неким интимним стварима, о својој породици, свом детињству, догађајима од ''пре њега'', па се тако обично спонтано прича и о прошлим везама....
Код мене је обично увек тако било....
Можда је теби чудно.....

Nemam ja vremena za te price sa mojom pravim deckom ni razlog da ga sa tim mazem.
 
Vazno je saznati rodbinske veze, da ne ispadne da ste na kraju rod i da li ima ozbiljnih naslednih bolesti u porodici i da joj prethodni decko nije mafijas(za svaki slucaj) i da nije ozenjen i da nemaju neke bolesti prenosive...bitne stvari koje su tu osobu formirale da bude takva kao sto je sad i sa takvim stavovima- sve i svasta,a ne broj "koliko si ih imala do sad?"
 

Back
Top