Programi za izradu natalne karte? U koji verujete?

Može to da se skloni, evo upravo sam sklonila... Može sve da se podesi, od boje, do razmaka između svega i svačega kao i toga šta želiš da bude prikazano, u kojoj veličini i boji...

Screenshot_454.jpg
 
Pazi, Kepler je jako star program, posle ove besplatne verzije koja može da se skine je izašla osmica Kepler (ovo je sedmica), čak je i torrent star godinama. A nastavak na njih je Sirius koji ima sve to što bismo mi voleli, ali njega nemaš besplatno da skineš... A sjajan je, ja sam gledala šta sve radi... Fantazija od programa.
 
Wow je prvi astro program koji sam koristila, a onda počela na netu, pa astro.com, a WoW mi nekako basic koliko se sećam... Solarfire i Kepler/Sirius su ozbiljne priče u odnosu na sve drugo što sam koristila. Osim ovog vedskog Parashre...
Ova druga dva ne znam. A Wow ne znam ni gde ima da se nabavi, niti sam ga godinama viđala da se skine.
Od besplatnih programa za windows trenutno najbolji Solarfire.

Ne znam na kojoj drugoj temi, ja pišem ovde gde je čovek pitao.
 
Pazi, Kepler je jako star program, posle ove besplatne verzije koja može da se skine je izašla osmica Kepler (ovo je sedmica), čak je i torrent star godinama. A nastavak na njih je Sirius koji ima sve to što bismo mi voleli, ali njega nemaš besplatno da skineš... A sjajan je, ja sam gledala šta sve radi... Fantazija od programa.
Solar Fire me podseca na kancelarijsko administrativni posao. Ne sporim da je dobar sto se tice podataka ali oduzme pet sati da izbaci neki podatak.

Može to da se skloni, evo upravo sam sklonila... Može sve da se podesi, od boje, do razmaka između svega i svačega kao i toga šta želiš da bude prikazano, u kojoj veličini i boji...

Sad deluje bolje. Licno bih jos izbacio i stepene kuca koji zatrebaju ali nisu neophodni za svaku otvorenu kartu, Fortunu i cvorove.
 
Ja sam ga sa Kickassa skinula, ne znam koju verziju ( tu verziju sa crackom, verovatno tada nije bio free, jer sam ga skinula pre dve tri godine)...

Solar fire radi sve što ti treba za TA pa i to (ima sve, od horarne, elekcione, do profekcija i firdarija, sve). Radi i sve za vedsku. To je bukvalno program za sve astrologije, ima ih svakakvih tu, od Helenističke do moderne i sl.
 
Ja sam navikla na Morinus i astro.com pa ih kombinujem.
Mada bih mogla probati Solar fire jer sam čula da ga mnogi koriste.

Imala sam neki demo programčić ali ne mogu da se setim kako se zove sada, on je imao i opciju brzine planeta, i to da li se kreće brže ili sporije od prosečnog kretanja, tipa da li je brza ili spora, retrogradna, stacionirana itd...
 
Skinuh Janus bas zbog tog racunanja temperamenta, i ispalo mi je bas sve po 25% sva 4, ovo je zanimljivo, jer nisam videla to kod jos nekog.
Mada mi nije jasno bas kako racuna, posle ubacih kartu sa Asc Ovan, Mars na uglu, ispalo kolerik samo 5%
Ima raznih kul stvarcica, ali nekako mi je malo rogobatan i ne bas user friendly.
Nista strasno, ali gomila nekih sitnica koje kad se nakupe kvare utisak.

Od sajtova volim Astrofox, kad sam preko moba.
On mi je super :ok:
 
Većina astro softvera su krš.

Ok, grafički prikaz i sl, ali meni to bi samo smetalo jer šta će mi sličice, da drugima to bude zanimljivo? :lol: Radimo horoskope, ne prodajemo šarene laže. Video sam neke sa nekakvim anđelima i onom ranom 90s grafikom 3D modela, odmah delete i doviđenjka.

Nije teško napraviti astro software, doduše. Mogao bih i ja da napravim jedan.
 

Back
Top