Programi za izradu natalne karte? U koji verujete?

Pa ovan.
Iskreno, ja sam bas iznenadjena da je on pogresio. Kazite mi, da li je moguce da pogresio podznak, a da su sve stvari koje mi je rekao tacne, od proslosti, sadasnosti itd...malo mi je nelogicno, ako je uneo pogresno vreme,onda se sve pomera?

Moće da se desi da je lekar pogrešio kod upisa vremena, dobar astrolog može da prepozna grešku lekara po izgledu ili nekim drugim karakteristikama.
 
Ostavila sam ti nasumicno taj link jer ja koristim Tradicionalnu verziju I u njoj je sve ubaceno.
Hajde probacu negde da nadjem vec spakovanu, ali nista to nije komplikovano s obzirom da je softver stvarno dobar.

Ne treba imam astro program nego kazem da je situacija losija sa programima nego sa literaturom. Hvala u svakom slucaju.
 
Компликован у мислу хардверски захтеван или нешто друго?

Da, mislim da aplikacija nije predviđena za mobilni. Vuče i efemeride i svašta.
Nisam sigurna, probaj pa ako uspeš, javi mi da znam. :)

N3Wz molim te da navodiš izvore i autore iz čijih knjiga postavljaš isečke ili navode.

Hvala.
 
Poslednja izmena:
Knjiga ima na pretek, bilo bi dobro da se lakse dolazi do astro programa sa iole normalnom grafikom i tabelama.

Ja sam skinula pre dve godine sa Kickass-a Solarfire 9 (sjajan, znači radi sve živo od vedske, moderne do tradicionalne, sve sa asterioidima, kakve god karte postoje on radi, baš sam se igrala sa njim), Kepler 7.0 i Janus (ovaj sam isto čula da je super). I nekoliko programa samo za vedsku među kojima je jedan od najpoznatijih Parashara's Light 7.0.
Program koji mi se najviše sviđa je Sirius i Astro Gold...

Kepler 7.0 ovako izgleda, torrent je dobar tj. instalacija je uspešna. Ima jako lepu grafiku.


Znači samo ukucaš Astrology i pretragu staviš na software.
 
Kepler je jedan od boljih bar sto se tice grafike, ali vidis i kod njega kako su odradili stepene planeta, Sunce i Saturn u strelcu i dodali za svako telo simbol tog znaka. Nepotrebno jer remeti paznju, valjda je jasno da se nalaze u strelcu.

Stepene su mogli odraditi isto da se ne vide, vec kursorom na planete i da prikaze gde se tacno nalaze.
 
On mi stoji skinut odavno, tek sad sam ga instalirala, i vidim odradio mi je daše i buktije što me je zanimalo iz vedske, sa sve opisima za nekog ko ne zna vedsku.
A vidim da jedna žena kaže da su sredili to sa stepenima.


Koliko se sećam na Solarfire9 imaš milijardu opcija pa mislim da imaš i opciju da to sve skloniš... Imaš opciju bukvalno sve sam da namestiš kako ti se sviđa, one glifove sve imaš opciju da li ćeš da se vide i bije da im namestiš kako tebi odgovara... Mislim on je zato i "komplikovan" jer ima zilion opcija. Pa na prvu loptu deluje malo nepristupačno...

Sad ću da vidim u Kapleru da li ima opcija.
 

Back
Top