Profesori iz XV-e ...:)

Ovi iz moje smene kojima predaje Peskir(III/4 ),kazu da i nije toliko losa...A vi(posebno Aca i Maja) se konstantno zalite na nju...:)
Deco,mi jos prirodni,pa nije losa..Zapitajte se koliko ucite i zasto imate keceve...:) :) :) Ahahahahahahaha....
Meni je definitivno najbolja prof. vasa mila razredna-biologicarka.Em sto je zena mLogo dobra,em sto je korektna,em sto pravda casove(posebno Aci)....Ma,sjajna je :) ....Heheheheh...

(sala)
 
ne stvarno...ja je skroz postujem i cenim...znaci ono....cita,cita....ali ne kazem zato...postujem je iz nekih drugih razloga....duga je to prica....ali znaci zeni stvarno svaka cast..ali opet meni je ok i Miroslava iz infosa a ostalima ne bas.... :D
cudna sam ti ja :D
Sta ona spodoba uradi sa ruskim?
 
Nama ne predaje taj Milorad,al sam cula da prica viceve koje niko (sem njega,a mozda ni on) ne razume...A,Igor par dana nije isao u skolu,pa pojma nemam,a danas smo imali 3 dana,od toga ja na jednom nisam bila,pa ga gotovo nisam ni videla..Videcu sutra.Ma,ruskinja je smesna..Kod nje je opusteno,samo sto on nikad ne ide na casove...:)
 
a Milorad je degen...znaci koma...lupeta...njegova teorija...mi smo svi bezobrazni,ispod njega i glupi...a vicevi...a to je posebna prica...znaci :shock:
tebi predaje ako sam zapamtila iz Igorove price-djutim ili tako nesto..bar ga tako on zove :roll:
 

Back
Top