Problemi Bošnjaka u Mitrovici

nemci su albanci poljaci srbi a berlin autor texta
ceo text je jedna ljigavshtina
kao smetaju paralelne institucije jer su izolirani haha
a na samom kraju texta lepo pishe baznijanac kako prolaze tamo gde ih nema...al to je manje vazno
lepo reche kolega iz RS-a posle se neko zali na srebrenicu lol

Poredjenje neadekvatno. U Varšavi Poljaci se nisu ni za šta pitali, a nemci su mogli šta god hoće. U Severnom Mitrovici baš nešto vidim da Albanci imaju vlast i da mogu da urade išta po svome. To je podeljen grad, nešto kao Istočni i Zapadni Berlin, dakle ne lupetaj.
 
Na južnoj strani imamo školu, ali je mali broj učenika. Napustili su svoje domove ogroman broj Bošnjaka na južnoj strani. To je velika greška albanskih političkih struktura na lokalnom nivou sa kojima se mi najviše suočavamo. Uzroci su nastali naročito poslije rata. Zna se koji su to uzroci: bilo je dosta napada na Bošnjake, bilo je dosta ubistava Bošnjake pa i zbog jezika. Rat je učinio da su ekstremni Albanci ubijali Bošnjake. Mi smo pokušali da ih zaštitimo, ali nismo uspjeli u potpunosti i Bošnjaci su ostavili svoje kuće

....
al nema veze neka krimogenost na severu Mitrovice je glavni problem lol
 
Poredjenje neadekvatno. U Varšavi Poljaci se nisu ni za šta pitali, a nemci su mogli šta god hoće. U Severnom Mitrovici baš nešto vidim da Albanci imaju vlast i da mogu da urade išta po svome. To je podeljen grad, nešto kao Istočni i Zapadni Berlin, dakle ne lupetaj.

ochigledno da ne znash nishta o varshavskom getu
u njemu 1943. oni koji su u njemu bili..imali su valst..za kratko
poredjenje sasvim adekvatno
shta da ti radim,obrazuj se
 
....
al nema veze krimogenost neka na severu Mitrovice je glavni problem lol

Tekst je mnogo objektivniji i izbalansiraniji nego svi postovi patriJota na krsti zajedno. Ako na Kosovu postoje porblemi, a postoje, onda je pošteno da se priča o svima.To ne minimizuje problem Srba, jer Srbi imaju dole problem. To daje celovitu sliku. I ta slika ne minimizuje ni jedan problem, samo osvetljava stvari iz raznih uglova.
 
ochigledno da ne znash nishta o varshavskom getu
u njemu 1943. oni koji su u njemu bili..imali su valst..za kratko
poredjenje sasvim adekvatno
shta da ti radim,obrazuj se

Ne lupetaj. Varšavski ustanak nije značio da imaju vlast nad Nemcima. Značio je pobunu koja je trajala manje od mesec dana. Tvoje poredjenje bi bilo adekvatno da je dole borba sa trupama medjunarodne zajednice. A nije. Zato ne lupetaj.
 
to se kaze: aj ne seri
kad si u getu normalno je da stvari u njemu nisu bajne sjajne
al uzrok geta nisu oni u njemu nego oni koji ih okruzuju
tema je bedna zamena teza i bash ono nazi HC propaganda
taj baznijanac onim shto sam citirao sam sebe demantuje i sere u usta jer bez tih "paralelnih institucija"proshli bi na severu kao i na jugu
al verujem da bi i tad "rat doveo do toga da ekstremni albanci satiiru balije" malo da parafraziram njegove rechi
tako da bi to bilo skoro ok,al shto yebe to bezvashceee BA
 
Poslednja izmena:
Jedino što ti bojkotuješ su pamet i meduspolni seks. Ljudi postoje dole, red je da se čuje i šta oni imaju da kažu. Ako imaš nešto da dodaš ili oduzmeš to uradi. A Bošnjaci su narod Bosne i oni izvanj nje koji se tako osećaju. Šta ti tu još nije jasno?

Е баш си ово "супер" објаснио,
тако да ми је сад "све јасно" !!!

:hahaha::rotf::hahaha::rotf::hahaha:

"Ти си наш идол, ........!!!"


:hahaha::rotf::hahaha::rotf::hahaha:

УФ, УФ ЗАБОРАВИ
БОЈКОТУЈТЕ МУ ТЕМЕ!!!​
 
to se kaze: aj ne seri
kad si u getu normalno je da stvari u njemu nisu bajne sjajne
al uzrok geta nisu oni u njemu nego oni koji ih okruzuju
tema je bedna zamena teza i bash ono nazi HC propaganda
taj baznijanac onim shto sam citirao sam sebe demantuje i sere u usta jer bez tih "paralelnih institucija"proshli bi na severu kao i na jugu
al verujem da bi i tad "rat doveo do toga da ekstremni albanci satiiru balije" malo da parafraziram njegove rechi

To sa njim moraš da raspraviš. Čovek je dao intervju kako ga je dao, ja sam ga samo preneo u celini. Mogao sam ja da stavim i neke intervjue koje su Albanci davali, mislim da je pošteno da se vidi i njihov ugao gledanja, ali ja nisa movde da provociram tako da to nisam uradio.
 
To sa njim moraš da raspraviš. Čovek je dao intervju kako ga je dao, ja sam ga samo preneo u celini. Mogao sam ja da stavim i neke intervjue koje su Albanci davali, mislim da je pošteno da se vidi i njihov ugao gledanja, ali ja nisa movde da provociram tako da to nisam uradio.

Маа, знамо да ти је ............"ПОШТЕЊЕ"..............ТИ ЈЕ СРЕДЊЕ ИМЕ!!!:hahaha::rotf::hahaha::rotf::hahaha:

БОЈКОТУЈТЕ МУ ТЕМЕ!!!​
 
....
al nema veze neka krimogenost na severu Mitrovice je glavni problem lol

mozda nisi zapazio, ali je govorio o vremenu odmah nakon ulaska nato vojnika. a sve se to desavalo iz dva poznata "razloga", neke patrijote su bili zeljni osvete nad srbima, i zeleli da pokazu kako su hrabri. tih dana/meseci nekoliko potpuno nevinih osoba je nazalost svoje neznanje albanskkog platilo zivotom.
znaci to nema veze sa sadasnjicom.
 
Opa, jop jedan koji bi da me bije? Lepo, lepo...

Не бре, јеси ли луд !?:eek::eek::eek:
Па о каквом узнемиравању си причао!?:think::per:

БОЈКОТУЈТЕ МУ ТЕМЕ!!!​


Нећу ти више одговарати!!!:rtfm:
Ја све "бојкотујте му теме", па набих највећи број постова на овој теми!!! :sad2::sad2::sad2::dash::dash::dash::hahaha::rotf::hahaha::rotf: :hahaha:
 

Back
Top