Prirucnik za dobijanje vernog muzjaka

Nesi:
Pravilo broj 1 - Vas muzjak uvek treba da ima iluziju da on Vas juri. Sto duze to bolje. Iako ste Vi prethodno detaljno razradili taktiku "slucajnog" susreta, laganog "opustenog" caskanja ili mu sasvim "slucajno" ponudili da Vam on u necemu pomogne.

Napomena- Ovo poslednje je jako bitno. Jer muzjaci po prirodi izuzetno vole da se osecaju superiorno.
DakleM, udri po slaboj tacki, budi "slaba" i "nezasticena" zenka, nadasve "naivna" 8).

Pravilo broj 2 - Odluci se da li ces pribeci taktici zavodjenja ili sazaljenja. Taktika sazaljenja ima svoje osnove u Pravilu broj 1 - vidi napomenu.
Taktiku broj 2 treba detaljnije razraditi.
Obavezno oblaciti usku i kratku garderobu, vidno isticuci svoje obline. Lagano mesati zadnjicom u hodu. Kao slucajno se okrenuti, a onda uz elegantan pokret rukom, znacajno pogledati zrtvu, pardon muzjaka, pravo u oci, trepcuci svojim dugim, maskarom za izduzivanje i uguscivanje, namazanim trepavicama. Napuciti sto senzualnije nakarminisana usta, a zatim otici i ostaviti ga da cezljivo gleda za Vama, polako lomeci kukovima cas levo, pa desno. 8)

Napomena - Ovo ponavljati vise puta. Nekim muzjacima je potrebno ponavljati vise puta, ne zato sto su "tvrd orah", nego zato sto im je potrebno malo vise vremena da shvate. :twisted:

Pravilo broj 3 - Posle malog neckanja (obaveznog), tek toliko da dobije vecu zelju, dozvoliti Vasem muzjaku da Vas klepi necim tvrdim i odvuce u pecinu. :lol:

Napomena - Predmet mora da bude tvrd, ali vesto upotrebljen. Sta ce Vam majstor koji ne zna da barata alatom!?
Ovo je posebno bitno zbog kasnijeg obavljanja kucnih poslova.

Pravilo broj 4 - Ma koliko vam se svidjalo, nemojte uvek da se igrate sa Vasim muzjakom. Jasno mu stavite do znanja da cete se igrati samo onda kada i koliko Vi to hocete.

Napomena - Za ostvarivanje ovog pravila pozeljno je citati neku od knjiga sa tipa: "Kako ojacati svoj karakter", "Sam svoj majstor" i sl. :lol:

Pravilo broj 5 - "Sprijateljite" se sa njegovom mamom :shock:, pa oko ognjista razmenjujte recepte.

Napomena - ...suvisna.

Pravilo broj 6 - Nikad nemojte da mazite svog muzjaka i da mu tepate, eventualno za rodjendan ili neki drugi praznik, da se podseti koliko je srecan sto Vas ima.

Napomena - Misli se na Vas rodjendan - da bi ga bolje zapamtio i na druge Vama bitne datume. :twisted:

Pravilo broj 7 - Obavezno zvocajte svom muzjaku. :lol: Bezeci iz kuce od Vas, velika je verovatnoca da ce otici i raditi negde nesto korisno tj. zaraditi pare koje ce sa uzivanjem potrositi na Vas poklon, da bi ste prestali da mu zvocate.

Ovako ulovljen muzjak ce vam garant biti veran.
Prvo izmoren dugotrajnom jurnjavom za vama, zatim zanesen Vasim atributima, povremeno zadovoljen kao muzjak (eh, neke ustupke ipak moramo uciniti), zatim prepunjenog stomaka omiljenim jelima koja ga podsecaju na majku i izazivaju zato grizu savesti pri pojavi nekih bludnih misli i na kraju izbezumljen od Vaseg zvocanja i teskog rada - da bi Vas izdrzavao, ma koliko bio slabo kapirajuci, shvatice da bi mu dve takve bile suvise. :lol: :lol: :lol: 8)

P.S Postovano na muskom kutku, da bi muzjaci mogli da se pripreme adekvatno (ne iz sazaljenja prema njima, vec da bi mogli da zadovolje svoje zenke kako treba) :lol:

Правило Бр 1 још ниси упознала Чичу. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Captain Jack Sparrow:
E zaboravila si draga moja samo da dobar muzijak skace na sve zenke a ne samo na jednu , a ako i skace samo na jednu to je zato sto je tako odlucio ... a muskarac e pa to je onda druga prica .... :evil:

"POŽAR PLOTI

Ženo,
kada mi plot zakriči, moja duša se pretvori u krv,
krv u

požudu; ženo, hoću da ti ispijem kupu slasti,
i da, kroz tebe uđem u beskonačnost;

strasno - bolno, hoću da mi premre srce u trzanju
sladostrasti, kad me uzburka krv tvoja, ta vruća, ta slatka;

bezumna, hoću da me, bezumnog, užariš, i da me
sagoriš svojom ženstvenom vatrom, ploti moja;

hoću da me poljubiš samo jednom, plotski, dugo,
bolno, sva mirišući, dršćući, toplo, vlažno, slasno;

hoću moje lance, tvoje kose, duge,
meke da raspustiš kose,

da me zamrsiš u njih, nek mi se pomuti radost u
tmini mirisa njezinih!

meda, hoću sočnost meda da ti ispijem sa usana,
s tih dozrelih, s tih opojnih,
bez ponosa da se pravim pametan;

hoću tvoju manitu podatnost uzbješnjeloj krvi,
tvoju opijenost od moje muške mladosti;

hoću tvoje ludilo sreće od moga mesa, hoću tvoje
žensveno blaženstvo da te savladam pobjednički;

hoću da me moćno tišti zbijenost tvoga tijela,
hoću da me stegneš, u grču zagrljaja, kao udav janje;

hoću da nam se u vrućini strasti pomrači svijest,
i da budemo duboki kao zemlja,

kad postanemo jedno ili troje

hoću sirovu snagu tvoje ploti, ženo; hoću divlju
prijesnoću zbijenu u tvojim mišićima;

hoću da zatrepti meso tvoje, ploti moja, u groznici
mojih živaca, koji kroz tebe hoće da stvaraju

izvan sebe;

hoću da u času ujedinjenja zamirišu iz tvog tijela
peludni prašci, koje si prije kolutova godina

njušila kao košuta
na Celebesu;

hoću da zavrišti plot u tebi, ženo moja, i da
izbaciš svoja zaboravljena krila, i rogove, ili pandže;

Ženo, ženko, žensko,
neka me nestane u grču životinje;

neka utonemo; hoću da se više nikad ne povratimo
iz suštine bića,

da više nikad ne vidimo dan, i da ne mognem
razlikovati sebe od tebe, ili nas obadvoje od bića,

od velikog, vječnog, neponjatnog, koje od sebe
čini dušu, od duše krv, od krvi požudu,

koje mi trepti u ploti uzavreloj,

koje mi kriči kroz muškost,

i koje te sili da mi se baciš u požar ploti,

ŽENO!"


E ovo je potrebno da bi "muzjak" bio veran. Da bude PRAVI i da pored sebe ima PRAVU zenku, ZENU! Sa velikim Ž 8). Istinski pravu. Za to ne postoji prirucnik...Lepota nije u sputavanju, lepota je u slobodi izbora...potpunoj...Vernost je IZBOR jakih, a prinuda obicnih 8)
 
HeBePoBaTaH_:
Seksualna posesivnost, savršeno
Gazdarice, je l' ptihvatio tvoj dečko predlog?
Vidis, odgovor na tvoje pitanje, uopste nije jednostavan... Ako ti samo kazem da jeste, iz toga mozes potpuno pogresne zakljucke da izvuces...
Ali, recimo da je i on ocajnicki zelio da nadje izlaz za svoju nemirnu prirodu...
Zeli da ima porodicu, zenu i djecu, ali nikada nije uspijevao da jednoj zeni duze vrijeme ostane vjeran... Cak ni onoj koja mu je bila zivotna ljubav... I bez obzira na stid koji je osjecao zbog svojih postupaka...
 
Ma sve je to srnj da vam ja kazem 100 ljudi 100 cudi ! moj rodjak se zenio tri puta i sada namerava da se razvede i ozeni cetvrti put i ma sta njegove zene da pokusavale oko njega on cim namirise drugu dize sidro i onda dzaba tu tupljenja po ceo dan do podne :twisted: dakle sve je stvar kompromisa i normalni ljudi treba da se dogovaraju jel to moze da potraje , a ako ima i nesto vise tim bolje , a ako se palite na te glupave fore samo cete da izgubite.... mada sto vam ja to pricam sada kad to ne mozete da razumete ... kad odrtavite i zataknete sise za pojas onda ce da bude kasno i onda cete da kukate sto ste same i sto nema ko da vam doda casu vode u bolesti :evil:
 
Nesi:
"POŽAR PLOTI

Ženo,
kada mi plot zakriči, moja duša se pretvori u krv,
krv u

požudu; ženo, hoću da ti ispijem kupu slasti,
i da, kroz tebe uđem u beskonačnost;

strasno - bolno, hoću da mi premre srce u trzanju
sladostrasti, kad me uzburka krv tvoja, ta vruća, ta slatka;

bezumna, hoću da me, bezumnog, užariš, i da me
sagoriš svojom ženstvenom vatrom, ploti moja;

hoću da me poljubiš samo jednom, plotski, dugo,
bolno, sva mirišući, dršćući, toplo, vlažno, slasno;

hoću moje lance, tvoje kose, duge,
meke da raspustiš kose,

da me zamrsiš u njih, nek mi se pomuti radost u
tmini mirisa njezinih!

meda, hoću sočnost meda da ti ispijem sa usana,
s tih dozrelih, s tih opojnih,
bez ponosa da se pravim pametan;

hoću tvoju manitu podatnost uzbješnjeloj krvi,
tvoju opijenost od moje muške mladosti;

hoću tvoje ludilo sreće od moga mesa, hoću tvoje
žensveno blaženstvo da te savladam pobjednički;

hoću da me moćno tišti zbijenost tvoga tijela,
hoću da me stegneš, u grču zagrljaja, kao udav janje;

hoću da nam se u vrućini strasti pomrači svijest,
i da budemo duboki kao zemlja,

kad postanemo jedno ili troje

hoću sirovu snagu tvoje ploti, ženo; hoću divlju
prijesnoću zbijenu u tvojim mišićima;

hoću da zatrepti meso tvoje, ploti moja, u groznici
mojih živaca, koji kroz tebe hoće da stvaraju

izvan sebe;

hoću da u času ujedinjenja zamirišu iz tvog tijela
peludni prašci, koje si prije kolutova godina

njušila kao košuta
na Celebesu;

hoću da zavrišti plot u tebi, ženo moja, i da
izbaciš svoja zaboravljena krila, i rogove, ili pandže;

Ženo, ženko, žensko,
neka me nestane u grču životinje;

neka utonemo; hoću da se više nikad ne povratimo
iz suštine bića,

da više nikad ne vidimo dan, i da ne mognem
razlikovati sebe od tebe, ili nas obadvoje od bića,

od velikog, vječnog, neponjatnog, koje od sebe
čini dušu, od duše krv, od krvi požudu,

koje mi trepti u ploti uzavreloj,

koje mi kriči kroz muškost,

i koje te sili da mi se baciš u požar ploti,

ŽENO!"


E ovo je potrebno da bi "muzjak" bio veran. Da bude PRAVI i da pored sebe ima PRAVU zenku, ZENU! Sa velikim Ž 8). Istinski pravu. Za to ne postoji prirucnik...Lepota nije u sputavanju, lepota je u slobodi izbora...potpunoj...Vernost je IZBOR jakih, a prinuda obicnih 8)

Auuu :shock: Nesi, prvo si me zviznula sa tim ogromnim fontom, potom sa tom mudroscu, a sad evo ti toljaga pa udri i njome(to je prava zena):lol:
 

Back
Top