prevara u braku

Samantha Jouns:
Razvod?????Jel to sa njegove ili sa tvoje strane si zatrazila razvod? Jel mislis da je ta prevara vredna raskida braka? ...


za mene bi prevara bila dovoljan razlog za razvod braka, zasto ne bi bila? ako je njemu vrijednije da ga tura svugdje nego da ima skladan brak zasto meni ne bi prevara bila dovoljan razlog za razvod.
 
baby84:
za mene bi prevara bila dovoljan razlog za razvod braka, zasto ne bi bila? ako je njemu vrijednije da ga tura svugdje nego da ima skladan brak zasto meni ne bi prevara bila dovoljan razlog za razvod.
Kada budes bila u braku onda daj odgovor na ovo pitanje jer nikad ne reci nikad. Ne zna se kako ce neko reagovati u toj situaciji. Mnoge su tako govorile pa bilo drugacije
 
Ako znas da te je prevario,kako to izbaciti iz glave!? Da vracas istom merom,sta dokazujes?! Da zivite forme radi,sta dobijate ili odrzavate? Farsu? Cemu? Sve zavisi od tebe.Imas li snage,dece,sredstava za dalje....OD TEBE ZAVISI
 
Tamigo:
Kada budes bila u braku onda daj odgovor na ovo pitanje jer nikad ne reci nikad. Ne zna se kako ce neko reagovati u toj situaciji. Mnoge su tako govorile pa bilo drugacije


ja jesam u braku i bas tu nebi oprostila prevaru, neznam za druge niti govorim u njihovo ime vec za sebe. jer brak se bazira na ljubavi i povjerenju a kad bi mene muz prevario ja bi totalno izgubila povjerenje u njega i time bi mi pokazao da mu i nije bas stalo do naseg braka cim ga je rizikovao radi neke j.bacine, znaci zasto bi se ja tu vise trebala boriti i zivjeti sa covjekom kojem brak i porodica nije vaznija od neke *****.
 

Back
Top