Претежна већина Хрвата - идиоти

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
PURGER:
A znaš kako če završiti,šta da ti kažem.Pripremimo lopate pa na kopanje unazad 65 godina.Sto tema se badava otvori,a sve slične,jedino mi je problem šarati okolo i odgovarati na sve.Napravite jednu za nas goste iz Hrvatske,i tu čemo u ring.
Eh, ja bi prošlih 80 godina da izbrišem...

Bez ikakvih ujedinjenja...

Inače, Deutchland uber alles! :) )))))))))))))))
 
Malo pojašnjenja.

Vidi se (ko je link otvorio, pročitao i razumio) da se radi o otvorenom pismu od 31.03.07 Eurasisches Magazin, dugačkom na četiri strane u kojem se Wolf Oschlies preko redakcije lično obračunava sa Goranom Jurišićem (HSP) koji zastupa onu hrvatskU ideologiju od koje se kolega Tokyo vazda ograđuje: Jasenovac, Bleiburg, Auschwitz, U-Hrvatstvo etc.

Torrentov isječak nije ni približno tako "antihrvartski" kao ostatak pisma u kojem Oschlies nekom vazdajučerašnjem "Upravašu" drži lekciju povijesti u žargonu Ante Starčevića. On ni jednom riječju nije Hrvate kao narod uvrijedio, naprotiv on čak kaže:
"Ich liebe Kroatien..." (Volim Hrvatsku...)

Kolega Kyoto, tvoja brzopotezna reakcija za traženje zatvaranje teme je stvarno neutemeljena.
Ako želiš prevešć ću ti čitav tekst pa se možeš sam uvjeriti.

Take it easy ;)
 
Torrente-BG:
Проф. Волф Ошлис, немачки савезни институт оријенталне и међународне научне студије) пре неки дан пише:

„У Европи има држава - на жалост све их је више - у којима радикално десничарски идиоти некажњено могу да урлају своје пароле. Међутим, из свог познавања хрватске писане речи полако сам дошао до уверења да тамо идиоти чине претежну већину”.

---------------------------------------------

„Es gibt in Europa Staaten – leider immer mehr -, in denen rechtsradikale Idioten ihre Parolen ungestraft herausbrüllen können, aber aus meiner Kenntnis des kroatischen Schrifttums bin ich langsam überzeugt, dass dort die Idioten die überwiegende Mehrheit bilden.”

http://www.eurasischesmagazin.de/artikel/?artikelID=20070310

Kao prvo taj koga citiras nije nikakav profesor..
kao drugo cak i njemacki jezik nije korektan...
 
to me podseti na ono istraživanje o Srbima sa najmanjim IQ u Evropi....
gluposti
tongue27.gif
 
PURGER:
Pa ne čine mi se niti njihovi nacionalisti baš jako pametni,naravno ti idioti u Hrvatskoj nisu im tako mrski kad im treba čupat pare iz džepa,ali čim digneš glas evo njih sa konstatacijama.

Taj profesor niti taj institut ne
postoje u Njemackoj...
vjerojatno se radi o grupi samozvanih "profesora" koji financiraju izlazenje doticnog casopisa...sluzbeno ni taj casopis ne postoji...nigdje ga se nemoze nabaviti...ali ja cu pokusati pronaci istinu...
Niti jedan profesor, niti jedan casopis u Njemackoj nebi dozvolio niti upotrijebio izraz "idioti"...
 
fosilvaso:
Nemački elementi su malobrojniji i tiši jer je Nemačka 45-e prošla denacifikaciju, a hrvatski su glasniji i brojniji jer je Hrvatska početkom 90-tih imala reustašizaciju na račun jadnih Srba koje su izdali i BG i ZG komunjare!

Kviz pitanje: Jel' Francek, kao zadrti partizan u mladim danima, više mrzio Srbe ili Ustaše!?:)

Upravo ta denacifikacija je potrebna Srbiji....
A o onome re... moglo bi puno vise da se kaze...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top