Претежна већина Хрвата - идиоти

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
PURGER:
Pa nisu u večini za slaganje vlasti ili griješim??

Ma njih uopšte ne zanima vlast. To i vrapci znaju. Šta misliš zašto nisu tražili ministarska mesta? Odnosno, zašto nemaju ni jednu jedinu ponudjenu platformu već izgovor - a to će da bude kada dodjemo na vlast? Čim se proceni po javnim anketama da vode u popularnosti, obavezno se napravi neki incident kako bi se neodlučni odvratili.
 
fosilvaso:
A koji debil je očekivao da će se radikali obazirati na AVNOJ-ske granice juge!?:)

A koji debil veruje da su pa odbranili te granice?
Nigde nije pisalo da se u slučaju raspada SFRJ sve vraća kako je bilo u Kraljevini SHS...
Uostalom , videh u nekoliko navrata po forumu, da RS sada više želi biti u BiH nego da se pripaja, zbog standarda.
 
fosilvaso:
Držali su je do 95-e, a onda zna se!
Ali ni da mora ostati kako je bilo u jugi!

aham, ako Madjarska nema (a nema) dovoljno jaku armiju, onda bi trebalo zauzeti pogranične olasti gde ima Srba, pa onda Rumunija, pa Bugarska. Makedoniju i Grčku ne diramo iz principa. E u Nemačkoj treba stvoriti kantone, a u Americi izdvojiti Čikago...

Sve vam ovo nudi patriotsko društvo 1388
 
Iron Lord:
A koji debil veruje da su pa odbranili te granice?
Nigde nije pisalo da se u slučaju raspada SFRJ sve vraća kako je bilo u Kraljevini SHS...
Uostalom , videh u nekoliko navrata po forumu, da RS sada više želi biti u BiH nego da se pripaja, zbog standarda.

forum, jako relevantno!?
To se sigurno onaj svetski krojač pravde u BiH zeza u slobodno vreme!?:):)
 
Iron Lord:
aham, ako Madjarska nema (a nema) dovoljno jaku armiju, onda bi trebalo zauzeti pogranične olasti gde ima Srba, pa onda Rumunija, pa Bugarska. Makedoniju i Grčku ne diramo iz principa. E u Nemačkoj treba stvoriti kantone, a u Americi izdvojiti Čikago...

Sve vam ovo nudi patriotsko društvo 1388

Kada se te države budu raspadale, mogli bi razmisliti na tu temu! Pa nismo mi agresori i rušitelji drugih država!
 
Powerslave:
Ne znam zasto toliko polemike oko toga sta je rekao jedan nemac. To je njegovo misljenje i zasto tolika frka oko toga.

fosilvaso:
To je njegovo misljenje, kao i mišljenje par miliona Balkanaca i šire!?:):):)

Tačnije: 1.152.854 i par hiljada Slovenaca.

Ovakve teme su zabranjene pravilnikom, ali baš oni koji postavljaju ovakve teme ne bi ni mogli da ih pišu da nisu pre toga pisali žalbe na rad Iron Lord-a. Bili su ugroženi, znate...

Setite se čuvene teme ko je najretardiranija nacija na Balkanu prema Mensi...
Isto neki vrsni znalac sa zapada postavio dijagnozu...
 
Iron Lord:

Tačnije: 1.152.854 i par hiljada Slovenaca.

Ovakve teme su zabranjene pravilnikom, ali baš oni koji postavljaju ovakve teme ne bi ni mogli da ih pišu da nisu pre toga pisali žalbe na rad Iron Lord-a. Bili su ugroženi, znate...

Setite se čuvene teme ko je najretardiranija nacija na Balkanu prema Mensi...
Isto neki vrsni znalac sa zapada postavio dijagnozu...
Oni koji takve teme forsiraju i takve teorije "dokazuju" samo sebe brukaju, a meni daju priliku da ih istinom tucem i da se smejem ljudskoj gluposti, prema tome, sto se mene tice, ovakve teme ne moraju biti zabranjene.
 
PURGER:
Gledaj,čovjek je uletio i odmah počeo šibat,ja još jednom pišem,pročitaj neki moj post koji se svodi na neku normalnu temu i vidi dal ima smisla.Nisam došao na ovaj forum vrijeđati se s nekim na Nacionalnoj osnovi iz čistog razloga jer nisam primitivac.Meni je osobno uvreda kad me netko nazove Ustašom odnosno Fašistom,a koliko znam pravila Foruma zabranjuju takve stvari,da bi ja njemu poručio isto neke stvari priznajem da bi,ali se moram suzdržati,isto poručujem i ostalima iz Hrvatske.Niti je to zdravi način komunikacije,niti se to svodi na neku realnu priču.Iste stvari se dešavaju i na Hrvatskim Forumima,gdje se isto rade sačekuše,pa udaraj.Sad ti meni onda objasni,dal bi podijelio mišljenje i sa drugom stranom kako volite to nazvati ili če se i za deset godina sve svoditi na ovakve površne priče.Time ne samo da radite štetu ovome Forumu,več i odbijate i neke normalne ljude da uopče sudjeluju u raspravama.Iz čistoga razloga što dopuštate da pojedinac iznosi mišljenje svih vas zajedno,pa ako vam odgovara da zaključuje kako se ovaj Forum sve više pretvara u Ustaški,i kako su svi Hrvati idioti,poručuje da odjebemo tamo odakle smo,šta više reči takvom čovjeku,a sam sebe predstavlja kao pravopisnog intelektualca.Tigar koji se bori svoj narod predstaviti u najboljem svjetlu,baš kulturnim metodama.
Citav post je ocigledno, pre svega namenjen 'slavonki' a to sto si ti krenuo da izigravas slavonku, uopste nije moj, vec iskljucivo tvoj problem.
Inace pomenuta pored stalnih provokacija, i uvreda na racun Srba i Srbije, ima stalnu potrebu da nekoga ovde uci 'histo(e)riji' iako dokazano ne zna elementarne stvari, kao i da drzi moralne pridike, iako kao hrvatica (ako je uopste hrvatica a ne neki ovdasnji cedin provokator) pripada naciji koja poslednja na ovom svetu ima pravo da prica o moralu, POGOTOVO nama.

Mislis da bi Izraelci pustili da neki Svaba na njihovom sajtu tupi danima o 'genocidu koji Jeverji vrse nad Palestincima'?! Tesko bogami. Zapravo odyebali bi ga za dve sekunde, a ovde se to ne samo tolerise vec podstice, delovanjem domace gomile najgoreg olosa, meni licno odvratnijeg od pravih ustasa.
U hrvatskoj deo ovakvih gluposti ne bi mogao da prodje ni po razno, kao ni u Americi, ili bilo gde na svetu, sem u Srbiji. Jedina drzava u kojoj su Srbi vecno gradjani drugog reda, a opet ispadosmo najgori. Mozda i jesmo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top