Predstavnik Holandije diskvalifikovan sa Evrovizije

Srbija je od žirija iz zemalja širom Evrope dobila sledeće poene: 3 boda iz Hrvatske, 1 iz Albanije, 2 iz Danske, 5 iz Jermenije, 4 iz Slovenije, 1 iz Portugala, 1 iz Irske i 5 iz Kipra.

Srpski žiri je Hrvatskoj i Bejbi Lazanji dao 12 poena, dok je 10 poena dao predstavniku Švajcarske.Osam poena dodelili smo Francuskoj, sedam Litvaniji, šest Italiji, pet Švedskoj, četiri Velikoj Britaniji, Grčkoj 3 poena, a dva i jedan poen Irskoj i Ukrajini.

Srpska publika:

Jermenija - 1 poen
Slovenija - 2 poena
Izrael - 3 poena
Italija - 4 poena
Švedska - 5 poena
Švajcarska - 6 poena
Irska - 7 poena
Grčka - 8 poena
Francuska - 10 poena
Hrvatska - 12 poena
Србија дала поен ирским сатанистима. О кукавно српство угашено..
 
Nisam patetičan. A nisu ni palestinske bebe. Ne plaču. Prestali su da plaču kad su ih vojnici Države Izrael ubili.
to je inace taktika muslimanskog zivlja sirom planete, posaljes dete da baci bombu na americkog ili izraelskog vojnika ili ga koristis kao stit u borbi, a onda kad ovaj puca u njega krenes da kukas kako je ubijeno na pravdi boga. Sve to govori o bolesnom majndsetu islamskog sveta i njihovoj fanaticnoj spremnosti na sve.
 
to je inace taktika muslimanskog zivlja sirom planete, posaljes dete da baci bombu na americkog ili izraelskog vojnika ili ga koristis kao stit u borbi, a onda kad ovaj puca u njega krenes da kukas kako je ubijeno na pravdi boga. Sve to govori o bolesnom majndsetu islamskog sveta i njihovoj fanaticnoj spremnosti na sve.
Da nisi možda rasista ili kulturrasista? To su radili i naši protiv Nemaca u WWII. Pa su usledila masovna streljanja u Kraljevu i Kragujevcu.
 
to je inace taktika muslimanskog zivlja sirom planete, posaljes dete da baci bombu na americkog ili izraelskog vojnika ili ga koristis kao stit u borbi, a onda kad ovaj puca u njega krenes da kukas kako je ubijeno na pravdi boga. Sve to govori o bolesnom majndsetu islamskog sveta i njihovoj fanaticnoj spremnosti na sve.
Mi u Srbiji to lako resavamo, svaka beba , dete, zena, muskarac i baba koja prelazi autoput bice zgazena.....

Sad nam treba vise autoputeva i savest ce biti mirnija....


Iz dela SNS biblioteke putevi do mira....2024
 
Ja nemam reči
Onaj bez gaća
Ovaj u haljinici. Veštica ispade najnormalnija 😆
Otišao svet u aut
Ja to ne bih rekao...
Mislim kako njih da proglasim da su u autu, a nekog drugog, npr tebe da preskocim...
Suvise seljacki, mi vi i oni sistem...

Pustis ljude da budu nevaspitani , da budu zaljubljeni u svoju anarhiju, besmislenost, svoju retoriku ba ba bam bam necu nista da znam, taka taka taka,
Bajaga...u primeru..
 
Da nisi možda rasista ili kulturrasista? To su radili i naši protiv Nemaca u WWII. Pa su usledila masovna streljanja u Kraljevu i Kragujevcu.
cini mi se da nisu slali dete od 10 godina na Nemca da ga ubije, mislim da cak ni mi nismo toliko bolesni. nasi su radili diverzije na nemacke vojnike pa su ih onda Nemci iz odmazde ubijali sto za jednog.
 
Istina je. Onda su nacisti streljali civile u hiljadama, da bi tako kaznili one koji su ih napali. Nekoliko hiljada ljudi je ubijeno u Kragujevcu i u Kraljevu. Civila.
pa to i jeste razlika, Hamas ubija civile za koje ih IDF kaznjava gadjajuci polozaje Hamasa (koji podmece civile da bi izmamio krokodilse suze CNN-a), dok su partizani ubijali vojnike, a Nemci se obracunavali kroz streljanje civila. Potpuno suprotno, dakle.
 
croatian-serb-kiss.jpg


Jelena-i-Iris.jpg


693198.jpeg


🇭🇷:heart2:🇷🇸
Апсолутно не. Време је да престанемо да лажемо себе. Ови изузеци само потврђују правило.
 
to je inace taktika muslimanskog zivlja sirom planete, posaljes dete da baci bombu na americkog ili izraelskog vojnika ili ga koristis kao stit u borbi, a onda kad ovaj puca u njega krenes da kukas kako je ubijeno na pravdi boga. Sve to govori o bolesnom majndsetu islamskog sveta i njihovoj fanaticnoj spremnosti na sve.
У возу у Грделици 1999. није било ни војске, ни оружја.
Ирак није имао оружје за масовно уништење.
Престани да верујеш пропаганди, отвори очи.
 
У возу у Грделици 1999. није било ни војске, ни оружја.
kakve to veze ima sa islamskim svetom?
Ирак није имао оружје за масовно уништење.
Престани да верујеш пропаганди, отвори очи.
da, Irak mozda nije, ali ga Iran najverovatnije ima i nikad je blize da ga upotrebi
 
kakve to veze ima sa islamskim svetom?

da, Irak mozda nije, ali ga Iran najverovatnije ima i nikad je blize da ga upotrebi
Има везе са пропагандном машинеријом Запада, који је тада директно ратовао, а сада пружа подршку Израелу.
И да, Ирак није имао што су они знали још на почетку, али им није сметало да их нападну...дакле, раде шта желе, без икаквих последица.
 
Mislim da je u redu banovanje. Muzički i sportski događaji nisu mesto za promovisanje političkih stavova. Imaš svoj youtube/instagram kanal, promoviši svoje stavove na njemu, nemoj zloupotrebljavati događaj koji je u druge svrhe. Ja to tako vidim.

A zasto je onda Rusija izbacena? A zasto onda, ako je vec izbacena i to ce neko opravdati, Izrael nije izbacen?

Zasto svedska TV pusta i prikazuje pride zastave/boje svuda, od tv prelazne spice do lampica na plafonu? Zasto je dozvoljeno mahanje ucesnika tim istim pride zastavama? Promocija pride ideologije je takodje politika, i to manjinska - ako je to ok, onda recimo neka zemlja moze da promovise isto tako svoje religijske uzore - i sad zamislimo da pobedi i to uradi Izrael ili Turska.

Znaci ili ce da vazi za sve isto ili nema zabrana.
 
pa to i jeste razlika, Hamas ubija civile za koje ih IDF kaznjava gadjajuci polozaje Hamasa (koji podmece civile da bi izmamio krokodilse suze CNN-a), dok su partizani ubijali vojnike, a Nemci se obracunavali kroz streljanje civila. Potpuno suprotno, dakle.
Vidim da su gađajući položaje Hamasa ubili trideset pet hiljada civila. U pogledu broja ubijenih civila u Gazi mnogo su efikasniji od nacista u Srbiji.
 
Mislim da je u redu banovanje. Muzički i sportski događaji nisu mesto za promovisanje političkih stavova. Imaš svoj youtube/instagram kanal, promoviši svoje stavove na njemu, nemoj zloupotrebljavati događaj koji je u druge svrhe. Ja to tako vidim.

pa nije ni Eurosong mesto za promovisanje politike pa , eto, CIA se i tamo ubacila i unistila tu nekada lepu manifestaciju.
Mislim da Forum Krstarice treba prekomonovati i ostaviti samo jedan podforum POLITIKA , buduci da je politika usla u sve segmente zivota.
Ti to najbolje znas.
 

Back
Top