Pravo lice Evrovizije

xdrki

Obećava
Poruka
77
Da li mislite da je glavni cilj Evrovizije, umesto muzike, sada postao propagiranje sotonizacije, uvođenje nekog novog društvenog sistema, odnosno, vrednovanja gej populacije, nemorala, nedefinisanosti polova i slično..

Svake godine je bilo prisutnih predstavnika koji imaju sadržaj koji promoviše takve stvari,

2021. je pobedila grupa Måneskin, gde je kasnije i javno priznato da su članovi u ljubavnim vezama, gde je bilo i optužbi i snimaka da su se drogirali u toku trajanja takmičenja.
2019. godine pobedio je Duncan Laurence, koji se venčao 2023. godine sa svojim dečkom.
2014. je pobedio/la Conchita Wurst.

Dodatno pitanje:
- Da li je Marija Šerifović bila jedna od prekretnica, odnosno, pobednik možda zbog svoje naklonosti ka istom polu ili ne, obzirom da se nakon nje sve češće biraju pobednici sa malo iskrivljenijim vrednostima od "normalne"?
 
Da ne postoje zakoni i kazne, a da se prestavnica Irske pojavi negde ovde kod nas ili izvede svoj nastup, siguran sam da bismo je lincovavi, tj. masa bi je javno pogubila, nemam tu ama bas nikakvu sumnju....
I sad ja ovde treba da mislim o njenom psihickom stanju i opasnosti od njenog nastupa i da to smatram korisnim...A o nama nista.....
 
Mislim da su oni jednostavno preuzeli Evroviziju i da se tamo sve više mogu naći takve stvari. Ne mislim da će Evrovizija znatno unazaditi društvo, jer je ljudi koji nisu simpatizeri tog načina izražavanja ni ne prate.

Lično to ne pratim još od "Laneta", prosto sam shvatio da je besmisleno i da se gubi vreme.

A ovo što se sad plasira mi je tek nebitno.
 
Da li mislite da je glavni cilj Evrovizije, umesto muzike, sada postao propagiranje sotonizacije, uvođenje nekog novog društvenog sistema, odnosno, vrednovanja gej populacije, nemorala, nedefinisanosti polova i slično..

Svake godine je bilo prisutnih predstavnika koji imaju sadržaj koji promoviše takve stvari,

2021. je pobedila grupa Måneskin, gde je kasnije i javno priznato da su članovi u ljubavnim vezama, gde je bilo i optužbi i snimaka da su se drogirali u toku trajanja takmičenja.
2019. godine pobedio je Duncan Laurence, koji se venčao 2023. godine sa svojim dečkom.
2014. je pobedio/la Conchita Wurst.

Dodatno pitanje:
- Da li je Marija Šerifović bila jedna od prekretnica, odnosno, pobednik možda zbog svoje naklonosti ka istom polu ili ne, obzirom da se nakon nje sve češće biraju pobednici sa malo iskrivljenijim vrednostima od "normalne"?
jel drkas redovno
 
Da li mislite da je glavni cilj Evrovizije, umesto muzike, sada postao propagiranje sotonizacije, uvođenje nekog novog društvenog sistema, odnosno, vrednovanja gej populacije, nemorala, nedefinisanosti polova i slično..

Svake godine je bilo prisutnih predstavnika koji imaju sadržaj koji promoviše takve stvari,

2021. je pobedila grupa Måneskin, gde je kasnije i javno priznato da su članovi u ljubavnim vezama, gde je bilo i optužbi i snimaka da su se drogirali u toku trajanja takmičenja.
2019. godine pobedio je Duncan Laurence, koji se venčao 2023. godine sa svojim dečkom.
2014. je pobedio/la Conchita Wurst.

Dodatno pitanje:
- Da li je Marija Šerifović bila jedna od prekretnica, odnosno, pobednik možda zbog svoje naklonosti ka istom polu ili ne, obzirom da se nakon nje sve češće biraju pobednici sa malo iskrivljenijim vrednostima od "normalne"?
У праву си. Све је само не фестивал музике. Парада сатанизације као и ОИ.
 
WhatsApp Image 2024-05-08 at 10.53.24.jpeg
 
Da, pa šta? Svako vuče na svoju stranu, svet je baš takav kakvog ga vidiš, ako ne žmuriš....ja sam video velike promene u ženskom delu evrovizije, pa od najgore do najbolje ima velika razlika....kao u životu...a Švede i dalje guraju i promovišu trudnice i to je možda loše?
 

Back
Top