Kakav plasman predviđate Srbiji na pesmi Evrovizije?

Lagerta

Elita
Supermoderator
Poruka
17.935
''Sudeci po nihovim standarima mi mozda I pobedimo hahahhahahaa. Ma koga briga za taj freak show''

''Nek se plasira kako 'oce.Kad mi neko bude naveo jedan razlog zasto je show zabavnog karaktera bitan za bilo koju zemlju,njen napredak,boljitak onda ce me biti briga.Ovde ljudi oci povadise oko goluguze pevaljke koja se folira da je bogom dana jer natukla nosnju i ove sto pobedila.Evrovizija nekad bese za zabavu sad jos jedan povod da se krve svi sa svima.Ukinite to ***** i svi mirni.'

''Mislim da ce biti u top 5 a vi recite sta hocete''



''Pitajte stručni žiri pošto glas naroda nije kompetentan

''Pobjeda... samo ako AV napravi prekid programa i obrati se naciji i Evropi.''

''Pa naravno zadnje''

''Ne padajte na provokacije da bi imali publicitet''


''Dosadni ste. Plasman će biti onako kako je Evropa odredila.''

''Bolji svakako od prošlog''



Ovo su neki od komentara na društvenim mrežama. Vaše mišljenje ?
 
Копирам моју објаву са Фејса, тако ми је лакше.. 🙂

" Последњи пут сам гледала Евровизију када је на њој наступао Жељко Јоксимовић.
Од тада не гледам ни наш избор за песму Евровизије ни саму музичку манифестацију која се одржава почетком маја.
Читам твитове, читам овде Фејсбук објаве и постове на једном форуму. Чудим се.
Зашто се људи свађају? Зар је важно ко иде да представља Србију на том такмичењу, када се зна да наша песма неће победити?
Не разумем. "

- Споменула сам овај форум-
 
To se zove lazov, zato sto ti lazes. Ja ne mrzim Srbiju nego se svetim RTS-u i mrzim RTS. I stvarno ga mrzim, iz dna duse. Sve najgore o njemu sam mislio i ranije, a tek sada...

A osim toga ja zivim u Crnoj Gori u kojoj mrzim rukometnu reprezentaciju koja kad god izgubi ja bivam oraspolozen. Ali Crnu Goru ne mrzim.
Kako si se osećao kad su pobedili Srbiju u rukometu i izbacili nas iz grupe? 😁😂
 

Back
Top