Pranje automobila u Beogradu? Gde i koliko?

E, ja sam video pre nekih mesec i nesto dana, na zrenjaninskom putu, negde na pola poteza izmedju Pancevca i Borche, recimo, sa desne strane ima samousluzno pranje za 50 din! Veliki plac, ko cela moderna pumpa maltene, ima sigurno jedno 10-tak boxova. Jel svratio neko tamo, kako to izlgeda, koliko se vremena dobija za tih 50 kinti itd...?

20s :hahaha:

salim se. Blizu mene ima za 75 dinara, ali koliko god hoces...
 
Pa tako je i na svim ovim pumpama po BG-u, koje imaju to samousluzno pranje. Samo sto kosta vise od 50 din. I to dosta, OMV je 100 din.
A i ne pricam ja o toj varijanti s nadom da cu da za 50 din operem kola da budu bolja od novih. Samo da ga oshmrkam s vremena na vreme, kad zatreba. Nema potrebe da ga pirkam svako malo u nekom servisu za par stotina.
 
-tema-> mislim da nigde nisam videla u Bgu da je vishe od 500
Perionica na uglu Save Kovačevića i Prvomajske u Zemunu - platio sam pranje 1100 din. (pre više od tri godine, doduše, možda je danas još skuplje). Naravno, više nikad nisam otišao. (Mislim da me baja navukao na džibersku foru, pitao me nešto kao "'oćeš da operemo i odozdo", i ja rekoh što da ne, to ne može biti preko 100din. iznad cene. Kad ono - međutim... klasnična navlakuša.
 
I kakvi su utisci sa pranja??? Mislim ako si se vratio uopste iz Clean-a :D :hahaha: :zcepanje:
Jedva, uz pomoć GPS-a, dve auto-karte i tri seljaka koji pokazuju put... :lol:

Šalim se, našao sam ih nekako, i uradili su odlično ono što je meni bilo najvažnije - pranje sedišta, neba i plastike... stakla i pranje spolja su malo odradili na brzaka, ali to mi nije problem, to mogu i sam da popravim.

I to zadovoljstvo je 4000din.

Sve u svemu - zadovoljan sam, ocena za Cleanservice - 8/10.
 
Jedva, uz pomoć GPS-a, dve auto-karte i tri seljaka koji pokazuju put... :lol:

Šalim se, našao sam ih nekako, i uradili su odlično ono što je meni bilo najvažnije - pranje sedišta, neba i plastike... stakla i pranje spolja su malo odradili na brzaka, ali to mi nije problem, to mogu i sam da popravim.

I to zadovoljstvo je 4000din.

Sve u svemu - zadovoljan sam, ocena za Cleanservice - 8/10.




4000 pa to je to, ni skupo ni jeftino... Koji auto si prao?
 

Back
Top