Poziv Srbima iz Hrvatske

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dao sam si truda, pa sam pregledao linkove.
Nije mi jasno dal si htio ovim pokazati kako u Hrvatskoj djeluje pravna država koja je osudila počinitelje navedenih zločina ili nešto drugo.
Uglavnom tu o masovnosti ili o nekim neregistriranim Srbima nema ni riječi.
A ono o Holanđanima mi je nerješivi misterij.

:hahaha::hahaha:
Dao si truda brauzeru?:hahaha:...i koliko je Srba likvidirano u Gospiću,koliko u Vukovaru pre nego što je ušla JNA?:think:..
 
Poslednja izmena od moderatora:
Koliko je Hrvata likvidirano, to se zapitaj.

Poginulo je preko 13.000 Hrvata, a preko 1000 se smatra nestalima.
Preko 33.000 ranjenih, od toga oko 10.000 civila!
To je vaša krvava bilanca.
A ne...:DTa priča ne vredi sa mnom,bitno je ko je prvi počeo i zašto.:cool:
Dobili ste etničku čistu ''tisućljetnu'' pripi-dinu i trebali bi da budete srećni.:roll:Proterali ste narod iz ruralnih područja koji ste oduvek mrzeli i nemate baš nikakva prava da pričate bilo šta.;)Dokaz je i ova jadna Zebra koja misli da ima neki razlog da vas voli.:hahaha:
 
Ustase se proseravaju a nesreTna Jugoslavenka setno uzdise.

Odlican rezime svih tema o krvatskoj.

Meni je jako žao što si ti neostvaren čovek, ja svoj rodni kraj volim i to mi ni jedan Hrvat neće uskratiti, a o nekom namćorastom Srbinu poput tebe da i ne govorim.
Da ti toliko voliš Srbiju, ne bi na mom izvodu iz knjige državljana još uvek pisalo IZVOD IZ KNJIGE JUGOSLOVENSKIH DRŽAVLJANA:hej::tease:
 
Poslednja izmena:
A ne...:DTa priča ne vredi sa mnom,bitno je ko je prvi počeo i zašto.:cool:
Dobili ste etničku čistu ''tisućljetnu'' pripi-dinu i trebali bi da budete srećni.:roll:Proterali ste narod iz ruralnih područja koji ste oduvek mrzeli i nemate baš nikakva prava da pričate bilo šta.;)Dokaz je i ova jadna Zebra koja misli da ima neki razlog da vas voli.:hahaha:

Pa prvo su Srbi na Plitvicama ubili hrvatskog policajca Josipa Jovića!
Nema dileme ko je prvi počeo! :rtfm:

Sve se zna! Samo ako se ne prikriva i ne laže! :per:
 
pa ne znam
da su mene proterali ja bi vas mrzeo iz petih zila i sve shto ima ikakve veze sa vama a ne bi prosipao o nekoj ljubavi spram hrvatske
takva razmishljanja jednostavno nisu normalna
da ih u srbiji mrze morali bi da beze i odavde kao tamo gde su odrasli i bilo mnogo lepo pa morali u bezaniju da ih ne prekolju bogobojazlivi hrvati
 
Pa dobro bio je i onaj snimak sa Spegeljom gde je pricao o progonu , planovima i kako ni deca ne treba da budu postedjena ,ipak ne moze se reci da taj narod nije imao razlog da se plasi pogotovo imajuci u vidu istoriju opet ti ljudi su tamo vekovima ziveli i normalno da su vezani za svoj kraj , to je prirodno
 
pa ne znam
da su mene proterali ja bi vas mrzeo iz petih zila i sve shto ima ikakve veze sa vama a ne bi prosipao o nekoj ljubavi spram hrvatske
takva razmishljanja jednostavno nisu normalna
da ih u srbiji mrze morali bi da beze i odavde kao tamo gde su odrasli i bilo mnogo lepo pa morali u bezaniju da ih ne prekolju bogobojazlivi hrvati

To ćeš da mi pričaš kad doživiš, dotle ćuti i zahvali Bogu što te poštedeo tog iskustva
 
Ovo su ratne žrtve, a ne žrtve političkih igara.
Nema se šta umanjiti.
Možda ne bi bilo rata da niste pobili policajce u Borovu selu i na Plitvicama!

Kira skini sa liste žrtava koji je napravio narod moj

znači već za jednog manji je broj

a da tog jednog nije bilo

koga ubiste vi možda ni rata ne bi bilo


Kir beše prvi kad sklapaše mir al suviše zelen si i suviše Hrvat da bi uopšte i znao ko je on
 
Pa dobro bio je i onaj snimak sa Spegeljom gde je pricao o progonu , planovima i kako ni deca ne treba da budu postedjena ,ipak ne moze se reci da taj narod nije imao razlog da se plasi pogotovo imajuci u vidu istoriju opet ti ljudi su tamo vekovima ziveli i normalno da su vezani za svoj kraj , to je prirodno

Bio je snimak sa Špegeljom koji je KOS montirao i to tako loše, da meni stvarno nije jasno kako neko može pasti na onu sprdačinu! :hahaha:
 
Meni je jako žao što si ti neostvaren čovek, ja svoj rodni kraj volim i to mi ni jedan Hrvat neće uskratiti, a o nekom namćorastom Srbinu poput tebe da i ne govorim.
Da ti toliko voliš Srbiju, ne bi na mom izvodu iz knjige državljana još uvek pisalo IZVOD IZ KNJIGE JUGOSLOVENSKIH DRŽAVLJANA:hej::tease:

zebrice, bježi iz srbije dolazi vamo. ode na socijali, da samo ležiš, dobivaš pola prosječne srpske plače, a ako hoćeš radit dnevnica je na crno 200-300 kuna (25-40 eura)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top