Позиција ДС-а и ЛДП-а да је Ђинђић жив?

Kao prvo, ne bi postojao Delta siti.
Kao drugo, stanko Subotić ne bi biol proteran, nego bi se pustilo da čovek priča, a u apsani bi bili Mišković, Marković, Marković Junior, Peconi, Mihajlović, bla bla...
Kao treće, Jočić ne bi bio ministar policije, pa samim tim ne bi sada bio u Sokobanjskoj
Kao četvrto, ne bi nam trebale vize
... i kao peto. ne bih gledala prekjuče Obradovića kao kandidata za gradonačelnika Beograda koji prstima, u sred intervjua, briše sline!
 
Kao prvo, ne bi postojao Delta siti.
Kao drugo, stanko Subotić ne bi biol proteran, nego bi se pustilo da čovek priča, a u apsani bi bili Mišković, Marković, Marković Junior, Peconi, Mihajlović, bla bla...
Kao treće, Jočić ne bi bio ministar policije, pa samim tim ne bi sada bio u Sokobanjskoj
Kao četvrto, ne bi nam trebale vize
... i kao peto. ne bih gledala prekjuče Obradovića kao kandidata za gradonačelnika Beograda koji prstima, u sred intervjua, briše sline!

:D:D Jooj!!!
 
Porodicna kuca mi je u Haifi.... i svaki dan imas nekog ludaka koji ce sa libanske strane koji ce da ispali raketu....

recimo ovako...


svaka tebi cast kad mozes da tolerises to...ja bih davno pukla i sedela negde u ludackoj kosulji...ustvari mislim da sam od bombardovanja ovde postala jako netolerantna na iznenadnu buku,galamu i sve na tu temu...
 
Kao prvo, ne bi postojao Delta siti.
Kao drugo, stanko Subotić ne bi biol proteran, nego bi se pustilo da čovek priča, a u apsani bi bili Mišković, Marković, Marković Junior, Peconi, Mihajlović, bla bla...
Kao treće, Jočić ne bi bio ministar policije, pa samim tim ne bi sada bio u Sokobanjskoj
Kao četvrto, ne bi nam trebale vize
... i kao peto. ne bih gledala prekjuče Obradovića kao kandidata za gradonačelnika Beograda koji prstima, u sred intervjua, briše sline!

Па и она сељанчура Србљановићка која је такође кандидат за градоначелника је чачкала и чистила нокте и чешала се као да има вашке... и дошла у емисију са мајицом на бретеле.....бламара жива... могла је бар мало да погледа како изгледају у свету жене које се баве политиком, како се облаче, како се понашају...:cool::cool::cool:
а што је крештала као у последњем бирцузу када су сви пијани и деру се у глас пред фајронт - то је посебна прича... ужас...
 
Па и она сељанчура Србљановићка која је такође кандидат за градоначелника је чачкала и чистила нокте и чешала се као да има вашке... и дошла у емисију са мајицом на бретеле.....бламара жива... могла је бар мало да погледа како изгледају у свету жене које се баве политиком, како се облаче, како се понашају...:cool::cool::cool:
а што је крештала као у последњем бирцузу када су сви пијани и деру се у глас пред фајронт - то је посебна прича... ужас...

e nepismenoscu moja...eeeeeeeeeeee...

Ti nemas pojma verovatno ko je Biljana Srbljanovic? :roll: ... To bi bilo ravno kao da kazes da su Novak, Janko ili Nenad amateri koji u slobodno vreme igraju stoni tenis :roll:

Ali posto vama nikada nije bila opsta kultura jaca strana onda ti ne zameram, prastam ti jer te zalim ;)
 
Све сам пажљиво прочитао али нигде не видим оптимизам (чак ни претпостављени).:(
Ако пођемо од тога да би историја требало да нам буде учитељица, шта смо од ње научили (ако јесмо) и како да научено применимо?
Иначе сам пријатно изненађен јако добрим ставовима, чак и кад су супротстављени.:!:
 
Registrovan korisnik

Победоносцев (avatar)

Učlanjen: 15.11.2007.
Lokacija: podmukli Albion
Poruke: 3.250

Podrazumevano Re: Позиција ДС-а и ЛДП-а да је Ђинђић жив?
Citat:
Original postavio BettyBlue Pogledaj poruku
Kao drugo, stanko Subotić ne bi biol proteran
Sta ces, svaka vlast ima svoje mafijase. Neki vole Staneta Zapca, neki eto neke druge.

Suze mi navru na oci kad pomislim kakva je Srbija mogla da bude da je u njoj ostao Stane Zabac.

Ne umeš ti da čitaš ili, da prostiš, plitko misliš.
Samo hoću da kažem da nam je takav čovek potreban ovde, sa ne korumpiranim pravosuđem, da ispriča ŠTA zna. A mnogo zna, zato je proteran od OVE vlasti. Što sebe štite!
 

Back
Top