POŽELJNA DEVOJKA

Sta je bilo, otkrio si da ti se dize kita kad te pljuju?! :mrgreen:
Nista strasno, od toga boluju i mnogo veci muskarci od tebe... :lol:
Na tvoju veliku zalost, ovaj put cu da te ostavim bez erekcije, posto upravo odoh odavde...
Kiss do nekog sljedeceg vidjenja... 8)
 
blpd_girl:
nije nikakav problem da pišeš o onome što voliš i da iznosiš svoje stavove, to sam ti malopre i napisala. Problem je onda kada ne pričaš o svojim afinitetima, nego napišeš nešto što zvuči kao činjenica, a zapravo nije ( nego je samo jedan njen deo, ili je postavljeno samo iz jednog ugla, itd ) - npr. muškarci su analitičari i inteligentni, a žene su emotivne i ne baš inteligentne.

Ništa ti mene nisi razumela, na žalost... a moje reči si iskrivila... naime, ja po stoti puta kažem da postoji više vrsta inteligencija (8-9 za sada utvrđenih), od kojih je matematičko-logička tipična za muškarca... mislim da ovo nije mesto da ti obrazlažem kako je do toga došlo, ali pomenuću da je muškarac morao da ide, kao fizički jači, u lov na životinje i da smišlja način kako će tu životinju da ulovi, dok su žene čuvale decu i sakupljale plodove, razmišljajući pak o njima... iz lova na životinje i raspodele mesa, koju je vršio predvodnik plemena, najjači među njima, se rodila matematika... a arhitektura iz postavljanja zamki, te kasnijeg građenja sojenica i čardaka, što su opet radili muškarci... pismo su izmislili opet muškarci radi lakšeg trgovanja, kao što su i vatru i životinje ukrotili muškraci... i tako možemo da nabrajmo do sutra... misliš li da se sada stotine hiljada godina mogu samo tako izbrisati iz gena??? :lol: Stvarno si žena... :lol:
 
Gazdarica:
Sta je bilo, otkrio si da ti se dize kita kad te pljuju?! :mrgreen:
Nista strasno, od toga boluju i mnogo veci muskarci od tebe... :lol:
Na tvoju veliku zalost, ovaj put cu da te ostavim bez erekcije, posto upravo odoh odavde...
Kiss do nekog sljedeceg vidjenja... 8)
pa sta sad,opet da se raspravljam sa babama na pijaci
 
Zmaj_Svevlad:
Ništa ti mene nisi razumela, na žalost... a moje reči si iskrivila... naime, ja po stoti puta kažem da postoji više vrsta inteligencija (8-9 za sada utvrđenih), od kojih je matematičko-logička tipična za muškarca... mislim da ovo nije mesto da ti obrazlažem kako je do toga došlo, ali pomenuću da je muškarac morao da ide, kao fizički jači, u lov na životinje i da smišlja način kako će tu životinju da ulovi, dok su žene čuvale decu i sakupljale plodove, razmišljajući pak o njima... iz lova na životinje i raspodele mesa, koju je vršio predvodnik plemena, najjači među njima, se rodila matematika... a arhitektura iz postavljanja zamki, te kasnijeg građenja sojenica i čardaka, što su opet radili muškarci... pismo su izmislili opet muškarci radi lakšeg trgovanja, kao što su i vatru i životinje ukrotili muškraci... i tako možemo da nabrajmo do sutra... misliš li da se sada stotine hiljada godina mogu samo tako izbrisati iz gena??? :lol: Stvarno si žena... :lol:
e, "dragi moj", ne "moraš" ti meni ništa da OBJAŠNJAVAŠ :roll: o vrstama inteligencije sam i sama pisala u poslednjem radu, i btw, verujem da sam i obrazovanija i načitanija od tebe. Nije trebalo da uopšte započinjem ovu raspravu, ali jbg, precenila sam ti mentalni kalibar, izgleda.
U svakom slučaju, no hard feelings, samo ti uživaj i dalje u svojim postovima, ja te neću više ispravljati...
peace :D
 
CaLiMeRo:
...a verovatno ti je Toševski ikona. Ma, forget it.

Ti si osoba koja kad nije sposobna da dokaže neku sopstvenu tezu (a nikada nije)
1. zatrpava sagovornika informacijama tipa "rekao ovaj rekao onaj"
2. razvodnjava tezu i dodaje nove
3. zamenjuje teze i mulja o onome što sagovornik i nije rekao
4. vređa sagovornika

Ukratko - nisi dovoljno vredan sagovornik da bi se sa tobom o nečemu ozbiljno pričalo.
Muškarac na kvadrat, kako da ne....:lol: :lol: :lol:

Čime sam te ja uvredio? Time što sam naglasio šta su ženske, a šta muške osobine? Ili time što se oslanjam na validne izvore kad pružam informaciju, a ti to ne činiš? Izvini, ako želiš da postaneš muškarac, izvoli, medicina danas omogućava ljudima da promene pol... to što žene sve više pomodarstvom tragaju za muškim principom u sebi, samo šteti razvoju civilizacije i nanosi teške mentalne posledice generacijama rođenim posle 1900. godine... Ako ti nije poznato, vršeni su eksperimenti kojima su deca odvajana od roditelja i gde su žene radile isto što i muškarci... svi ti eksperimenti su propali JER JE ŽENAMA ISKONSKI PRIRODNI ZADATAK DA RAĐAJU I VASPITAJU DECU, A NE DA IZMIŠLJAJU KAKO SAGRADITI ZGRADU OD 1000 SPRATOVA. Muški zadatak je da obezbedi sigurnost porodici, i na osnovu toga je rođena nauka, a i umetnost verovatno (praiskonski narkomani i alkoholičari koji su zbog teških stresova oslikavali svoje unutrašnje strahove i želje na zidovima pećina).

Na kraju je moja ocena što se tebe tiče da si sujetna, bez obzira bila žena ili muškarac.
 
blpd_girl:
e, "dragi moj", ne "moraš" ti meni ništa da OBJAŠNJAVAŠ :roll: o vrstama inteligencije sam i sama pisala u poslednjem radu, i btw, verujem da sam i obrazovanija i načitanija od tebe. Nije trebalo da uopšte započinjem ovu raspravu, ali jbg, precenila sam ti mentalni kalibar, izgleda.
U svakom slučaju, no hard feelings, samo ti uživaj i dalje u svojim postovima, ja te neću više ispravljati...
peace :D

Čitanje Paola Koelja nije isto što obrazovanje, zapamti to. Eto, žene obožavaju beletristiku, posebno onu koju pišu muškarci. Hajde, nemoj da se ljutiš, odnosno tvoj muški princip se ljuti na mene. :lol:
 
CaLiMeRo:
Niti sam naučni radnik, niti sam rukovodilac naučnim pogonom, niti sam se uvredila po bilo kom osnovu.
Moj stav je da ne postoji uporište tvrdnje da žene i muškarci ne mogu dati isti doprinos nauci i umetnosti, to je sve.

I odakle tebi pravo da mi se obraćaš na ličnom planu? Ili da me analiziraš i donosiš sud o meni? Jadnik.

P.S. I da, žao mi je ako sam pomerila težište rasprave. Da mi nije bila vrućina u kancelariji i da sam bila koncentrisana na posao, uopšte do ove rasprave ne bi ni došlo. :D

Pa ako ovo ne ostavlja utisak uvredjene osobe, dobro je....
Naročito ono jadnik dobro pomaže da se izlečiš od nervoze.
Sve mora da se shvati lično ,jel tako...pa i ukaz na to da ti se percepcija i razmišljanje "pomerilo" "uprljalo" ličnim osećanjima i raspoloženjima.
I na kraju , kao tuše, ide priznanje da se desio trenutak u kome nije mogao da bude postignut nivo koncentracije i dubine razmišljanja ......

Sad bi se mnogo zamerio kad bih pitao , a koliko se to često dešava?
A pitanje je naučno i kolegijalno sasvim na mestu, ali ne i u slučaju kad se ovde pravimo nalik nekom drugom....

Mada bih voleo da mi javno pojasniš (neću ti replicirati tim povodom) šta te tačno potiče da upotrebiš reč Jadnik.Što više možeš.
 
nisam imala strpljenja da citam ovo tvoje naklapanje dalje od druge strane.............well, ako ima ponesto i istinito u tome sto kazes, sve je izvuceno iz konteksta, i izvrgnuto ruglu...i, da, cilj je bio da isprovociras zenski deo foruma i produzis ovu agoniju od prepucavnja do beskraja...bice da imas problema..gadnih problema, potrebu da nekom nesto dokazes..da ostavis utisak, sta li? tuzno, a Boga mi i dosadno...ne znam kako stojis sa zenama psihijatrima... 8)
 
Pozeljna zena po mom misljenju treba da bude lepa,uvek doterana,pametna,vredna,iskrena,verna,puna razumevanja,itd.Fizicki izgled mozda i nije presudan jer svaka zena je lepa na svoj nacin,vazno je da bude sarmantna i duhovita i da je u stanju sve da ucini za svog muskarca jer samo tada ce biti pozeljna za njega.:)
 
Mortisa Adams:
Pozeljna zena po mom misljenju treba da bude lepa,uvek doterana,pametna,vredna,iskrena,verna,puna razumevanja,itd.Fizicki izgled mozda i nije presudan jer svaka zena je lepa na svoj nacin,vazno je da bude sarmantna i duhovita i da je u stanju sve da ucini za svog muskarca jer samo tada ce biti pozeljna za njega.:)

Ovo je jedan od retkih i lepih odgovora... svaka čast... jednostavno i savršeno...
 
®:
Uz ovu vrućinu i tvoju obilatu pomoć, svijeće u te svrhe već ti se same priždiše... 8-)

c14.jpg
:lol:
 
Tuzni_patak:
Pa ako ovo ne ostavlja utisak uvredjene osobe, dobro je....
Naročito ono jadnik dobro pomaže da se izlečiš od nervoze.
Sve mora da se shvati lično, jel tako...pa i ukaz na to da ti se percepcija i razmišljanje "pomerilo" "uprljalo" ličnim osećanjima i raspoloženjima.
Ako iznosiš informacije o mom ličnom životu i još usput analiziraš moju ličnost, umesto da analiziraš i eventualno kontraargumentuješ STAV - ja to shvatam veoma lično i pobesnim.
Plus shvatim da si jadnik koji jeftino diskutuje. :lol:
Ovaj deo priče se odnosi i na Svevlada.
(Mogu ja da vrlo lako da pričam na vaš način, ali me to ne zanima. Zanima me tema i pričanje o njoj.)

Nijedan stav nije odvojen od neke ličnosti.
I ne treba da bude.
Međutim, jedno je kada ličnost oblikuje stav, a drugo je kada ličnost deformiše stav.
Nadam se da bih, i da sam rođena kao muškarac, smatrala i želela jednake mogućnosti za ispoljavanje potencijala svakog pojedinog čoveka na planeti, bez obzira na pol. Ali ne mogu znati šbb kbb.
Moj stav jeste da žene svojim potencijalom ne zaostaju za muškarcima kada su oblasti umetnosti i nauke u pitanju. Zašto je više muškaraca nego žena u tim oblastima, mislim da je stvar istorijske podele uloga. A ne prirodne podele uloga (tj. ne prirodnih ograničenja).

P.S. A sledeći put kad budeš na stav odgovarao ne protivstavom, nego proizvoljnom analizom ličnosti, iznećemo lepo na javno PP-ove koje si mi slao bez ikakvog povoda, pa da tebe malo proanaliziramo na osnovu njih. Jadniče iskompleksirani.
 

Back
Top