postavite pitanje........

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moram da zamolim da oni koji su vec pitali a hteli bi ponovo smisle odmah sva pitanja pa postave...Izgubih se u ovim opet pa opet....Prvo oni koji su postavili prvi put pitanje pa nastavljamo sa starosedeocima.../ne ljutite se zar ne.???.../

@ putzaraj aspekti su veoma povoljni i ova vaza ce se ostvariti.Ali gospodin ima neku svoju licnu blokadu tako da ce tu nesto `faliti` tj nece biti bas kompletna veza...postoji verovatnoca da sve poprilicno potraje..
@ matru86 imas male sanse za pomirenje ali iako se to dogodi period od juna do avgusta ta veza nece moci da se dugo odrzi...
@ jupiterica dobre aspekte za ovu vezu imas velika je sansa da ozvanicite vezu...postoji mogucnost krize ovog leta ali i nastavak veze...
@ ne vidim koliko godina za zavrsetak ali ces uspeti uz dosta odlaganja da zavrsis...Velike su sanse da se bavis time sto zavrsavas...
@ tashaaa ova veza nazalost nema aspekt ozvanicenja ali ima lepe aspekte ljubavi i dugog trajanja...Ti ces u jednom momentu zeleti da iz ove price izadjes...ali trajace joos pa uzivaj..
@mawa stoji mogucnost veze od maja do jula ali ova veza ce biti vrlo komplikovana i tvoje ne zadovoljstvo je aspektovano u ovoj ljubavi..pre lici na avanturu nego na vezu...
 
@ J.. aspekti trudnoce su maalo losiji ali godina 2008,2010 i 2112 .....su u dobrim aspektima..Postoji neki faktor otezavanja trudnoce koji jos nije `otkriven` a nije nista komplikovano..
2 narkomanija je bolje aspektovana i vidi se veliki uspeh u poslu kojim se bavite...to je nesto za sta ste rodjeni...
@ ivancica zajednistvo vam jeste aspektovano tako da ima velike sanse da to bude on..ali bice dosta tekoca i komplikacija u ovoj prici.....imas aspekt dva braka..
@ milena 2008 od marta je tvoja godina ljubavi pa je i brak te godine moguc...coveka koji je za tebe taj upoznajes preko nekoga iako ti se na prvi pogled nece dopasti to je to....
@ masa tebi je aspektovano dvoje dece ali nesto ti otezava zacece....2008 god. pa tek 2010 su dobre..imas neki urusavajuci aspekt/kao da nesto `radis`-ovo zvuci malo hm kada ovako kucam ali.. na pogresan nacin..../
 
@ hannybany ovde pravog pomirenja nema...imate mogucnost da ponovo budete kratko zajedno-maj,jun, ali i to nije veza koja moze da opstane...2 2008 i 2009 su aspektovani za veliku i pravu ljubav samo samo ozvanicenje te veze ce ici nesto teze...tako da brak papiroloski malo moras da pricekas...

hvala puno
imam jos 3 pitanja ako moze :)

interesuje me da li ce nesto biti izmedju mene i decka br.1 - 10,13,37,28,11
mene i decka br.2 - 17,11,28,5,23
i da li cu i kada zavrsiti fakultet : 25,1,33,10,22 :roll:
:)
 
Moram da zamolim da oni koji su vec pitali a hteli bi ponovo smisle odmah sva pitanja pa postave...Izgubih se u ovim opet pa opet....Prvo oni koji su postavili prvi put pitanje pa nastavljamo sa starosedeocima.../ne ljutite se zar ne.???.../

@ putzaraj aspekti su veoma povoljni i ova vaza ce se ostvariti.Ali gospodin ima neku svoju licnu blokadu tako da ce tu nesto `faliti` tj nece biti bas kompletna veza...postoji verovatnoca da sve poprilicno potraje..
hvala ti puno na odgovoruu..moram jos nesto da pitam pa kad dodjem na red dosla sam :-)

zanima me da li ce mama naci posao? 1 , 64 , 27 , 18 , 9
i da li ce tata naci posao? 15 ,16 ,19 , 43 , 55
pozdrav
 
Kako cu ja prepoznati tog mog buduceg specificnog?

1, 63, 24, 19, 44

I ima li sanse da se pomirim sa nekim koga jos uvek jako volim?

33, 45, 2, 17, 59

Da li ce mi otac otici u penziju sa svim primanjima koja mu firma duguje?

34, 44, 2, 59, 17
 
Cao ljudi,
ja sam ovde nova pa bi htela da postavim neko pitanje :)

Ja i moj decko smo trenutno u svadji pa me zanima da li ce mo se uskoro pomiriti?
2 16 18 13 14

Da li ce potrajati nasa veza?

17 33 45 64 53

Da li cu uspeti da dobijem posao u banci uskoro?
62 11 18 53 62

havala vam
 
Moram da zamolim da oni koji su vec pitali a hteli bi ponovo smisle odmah sva pitanja pa postave...Izgubih se u ovim opet pa opet....Prvo oni koji su postavili prvi put pitanje pa nastavljamo sa starosedeocima.../ne ljutite se zar ne.???
E super imam jos neka pitanja.
Interesuje me zdravlje 5, 7, 9, 18, 62
kakav ce biti moj buduci 2, 6, 9, 18, 21
i gde cu ga upoznati 3, 5, 9, 21, 37 Pozdrav!
 
@ masa tebi je aspektovano dvoje dece ali nesto ti otezava zacece....2008 god. pa tek 2010 su dobre..imas neki urusavajuci aspekt/kao da nesto `radis`-ovo zvuci malo hm kada ovako kucam ali.. na pogresan nacin..../
Može li malo objašnjenja šta radim na pogrešan način. Sve što ja radim je samo odlazak kod doktora, da li je to pogrešno???????????
 
nadam se da se necu upotljati pa dva puta odgovarati na isto pitanje......

@ Mell od predhodne veze nema nista,losi su aspekti..a i bolje za tebe...nije on taj...
@tatjana e to je vec pitanje na koje karte ne mogu bas da ti odgovore ali ono sto se vidi je da je to muskarac koji je veoooma tvrdoglav,covek koji nema puno prijetelja,ali je i veoma pravican i privlacan....
@pikica 2009 je aspektovana da moze da se dogodi ta prava ljubav i to sa covekom koji je malo stariji ne odgovara bas onome sto si t zamislila...
@ devojcurak kod tebe postoje aspekti za pomirenje sa bivsim deckom i to od juna,jula....ta veza moze da potraje neko vreme mozda cak i da se kasnije ozvanic ali ce se prekidati pa nastavljati pa sve u krug...malo komplikovan odnos...
aspekt posla je dobar od sep.oktobra ali mislim da nije to banka...mada imas veelike sanse i za banku..
@ posesivac onaj pravi moze da se pojavi krajem 2008 i mislim da ces ti tada vec biti u vezi pa ce cela prica izmedju tebe i njega trajati...dok se ne desi ono bitno...
2 u ovaj posao moras uneti vece promene i stoji mogucnost uspeha..samo ti treba strpljenja 2008 je bolja..
@ Tamara L...pa svojim ponasanjem,nekom bezveze pricom i sl...
2 veeelika je sansa da se nesto desi i da to bude samo nesto...slabi aspekti veze ali povremenih kontakata su jaci...
 
@ kondami hoces...ali tek 2008 je odlicna sto se novca i posla tice...
@ elle ova `veza` moze da potraje i dobije na kvalitetu ali...to nije covek sa kojim ces ostati..inace su ti ljuvni aspekti malo tezi tako da do prave ljubavi dolazis kroz teskoce...ali na kraju bices srecna u toj pravoj vezi...
@ anababy tebi jeste aspektovan brak sa ovim deckom ali ja na tvom mestu u ovo ne bih ulazila...bice jos komplikovanije nego veza...kraj 2008 ti otvara upoznavanje mnogo drugacijeg coveka i pravu ljubav...
@ xixi zdravlje moze malo da bude ugrozeno 2009...tada idi kod lekara ako budes imala teskoce..ali nista ozbiljno
2 upoznajes ga negde slucajno/ulica,posta,prodavnica/ a kakav ce biti hm... tesko to tarot otvara ali bicete pribliznih godina i bicete jaaako slicni...
@ masa nije pogresno ali...mozda da razmislis o promeni lekara ili ukljucivanju jos nekoga...ovo moze da predstavlja i kartu alternativne medicine/teko ovako bas internetom za ozbiljniji problem .../
@ slatka mala e pa sada da li ti njega volis to ne mogu ja da ti kazem...a on tebe voli i bilo bi steta da ne radis na ovoj vezi..imate lepe zajednicke aspekte..
 
@ tasaaa zao mi je ako sam te razocarala ali... 2008 od aprila do 2009 februara ti ces upoznati tog pravog...kratko cete biti zajedno i ili pocinjete da zivite zajedno ili brak..to ce biti veza puna strasti...
@ inqisitive sve ce biti uredu ali morate da cekate duze nego sto ste planirali....

Ako neko ima bas,bas pitanja ili bi otvaranja zivotna/ono sto ga ceka u buducnosti/ eto moze na priv.poruku..
A mi ovde nastavljamo dalje pitanje po pitanje....
 
@ devojcurak promasih pitanje za tatu nazalost nesto nece do kraja dobiti pri odlasku u penziju tako da mu predstoji cekanje...
@ puzaraj kod mame su malo bolji aspekti ove godine za posao tako da bi ona trebala da pocne da radi
tati je 2008 povoljnija ali ga ja ne vidim dugo na tom sto ce poceti da radi...materijalna situacija se popravlja tek od 2010..
 
tarot:
@ elle ova `veza` moze da potraje i dobije na kvalitetu ali...to nije covek sa kojim ces ostati..inace su ti ljuvni aspekti malo tezi tako da do prave ljubavi dolazis kroz teskoce...ali na kraju bices srecna u toj pravoj vezi...

Hm, ljubavni aspekti "malo teži", ma šta mi napriča :lol:
U pravu si, takvu sam i ja viziju imala povodom ove ' veze' ... lepo si je i okarakterisala ... :wink:
Sve u svemu, hvala ti puno !!! :-D
Ide ovo tebi, otkad se baviš tarotom ?
 
hvala na odgovoru

imala bih jos jedno pitanje ako moze: postoji jedna osoba koja mi se dopada, ali mi nismo jos uvek u vezi ( zato sam postavila predhodno pitanje ) ... hoce li ista biti od tog? ili bolje receno hocu li ikada imati momka?

broj: 1 11 23 84 7
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top