postavite pitanje........

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
odgovoricu ali moracete da budete strpljivi...vi pitajte pa .....
@ hannybany ovde pravog pomirenja nema...imate mogucnost da ponovo budete kratko zajedno-maj,jun, ali i to nije veza koja moze da opstane...
2 2008 i 2009 su aspektovani za veliku i pravu ljubav samo samo ozvanicenje te veze ce ici nesto teze...tako da brak papiroloski malo moras da pricekas...
@ Tamara L tebi su izuzetno dobri aspekti kraj 2007 i pocetak 2008...muskarac koji je tebi aspektovan je stariji,stituiran i veoma uspesan...imas lepe aspekte braka samo budi oprezna da samoj sebi ne pokvaris zivot....
@ devojcurak ti ces morati jos da sacekas..od 2009 situacija na polju ljubavi se menja na bolje i to je period kada je tebi aspektovana udaja...potrudi se da tog perioda radis malo na sebi covek koji dolazi je malo specifican....
@ pikica vama je ponovni susret aspektovan../nemam nazalost kada../ali veza prava nije..moze da se dogodi neka trenutna bliskost ali nista vise od toga..ipak imas lepe aspekte u vezi ove price..trudi se da odrzis kontakt i da bar neku vrstu prijateljstva ostvaris....
@ xixi u tvojoj blizini je postojao neko ko je bio aspektovan da moze da bude onaj pravi..ali propustili ste sansu oboje...nova sansa se otvara od oktobra 2008...pazi da i ovoga puta ne prespavas jer sledeca sansa je tek 2010
@mell aspekti jacih veza pocinju od avgusta ove godine pa do aprila iduce...tada su sanse...ali ti bi morala emotivno prvo da poradis na sebi...tesko se do tebe dolazi...Muskarac koji ti je aspektovan je nesto za tebe potpuno drugacije..bices i sama u pocetku iznenadjena da ste uspeli da ostvarite bilo kakvu vezu
2 aspekti fakulteta su dobri..veca je sansa da zavrsis u roku..i vrlo brzo nakon zavrsetka ces se zaposliti...
@ kodrami nazalost nije...vama je aspektovan cak i zajednicki zivot i sada jedan lep period u ljubavi ali...kasnije/nemam vreme ali bas kasnije../postoji aspekt prekida ove veze ili tada braka...ipak vi ovo mozete da izbegnete ako tada neko od vas bude bas,bas popustljiv,tolerantan i mudar....za sada uzivajte zajedno..
 
@ devojcurak ti ces morati jos da sacekas..od 2009 situacija na polju ljubavi se menja na bolje i to je period kada je tebi aspektovana udaja...potrudi se da tog perioda radis malo na sebi covek koji dolazi je malo specifican..


Kako cu ja prepoznati tog mog buduceg specificnog?

1, 63, 24, 19, 44

I ima li sanse da se pomirim sa nekim koga jos uvek jako volim a vala i on je specifican i te kako?

33, 45, 2, 17, 59
 
Prvo-hvala na odgovoru.. :smile: ..ali imam jos koje pitanje..

ako nije ovaj tip sa kojim sam bila dugo-onaj pravi,koji jeste i kad cu ga upoznati?10,13,25,55,64
zanima me,u vezi posla -da li da nastavim ovo sto radim ili da promenim delatnost?33,26,24,5,1

i opet,.... hvala :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top