Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
da...nama nije leglo ni pola plate...na pitanje zbog cega..dobih odgovor od ljubaznih gospodja da ne mogu meni to da kazu....na moje pitanje pa kome mogu-kazu-PA NJEMU GOSPODJO !?!? aaaa pa sto ne kazete,evo sad cu da ga nazovem pa ce vam se on javiti da mu objasnite :trlja::zeek:

a pritom mi preziva u slusalicu dok prica...verovatno sam je prekinula u pauzi za topli obok

po hiljaditi put se pitam dokle ide ljudska glupost...bezobrazluk i zloba
 
Poslednja izmena:
Druga ti i ne treba jer ćeš biti u ofisu i tamo ćeš imati signala i GPS-a zbog vaših instrumenata. Kolege su ti OK, znam ih... poz...

ok hvala na obavestenju,bas mi je frka zbog neta, mislio sam da nikako necu moci da koristim net,nista mi drugo nije problem samo makar poruku da napisem i nekad se cujem na skypu na kratko,jeste da ce biti ovaj satelitski ali ..a izvini ako smem da pitam ti tamo ides kao..?
 
Pozdrav. Prvi put idem u Rusiju da radim, Kuyumba NPS2 je u pitanju, pa bih zamolila ako neko moze da mi da nekakve informacije, svaka informacija je dobrodosla. Primetila sam da je Trustnoone na tom gradilistu al ne mogu da mu posaljem privatnu poruku.
 
Arija1......napiši odmah (jer neću biti još dugo ovde) još 2 poruke ovde, ali ne iste :lol:
odobriću ih
privatnu poruku ne možeš poslati dok nemaš 3 odobrena posta, a onda pogledaj u "podešavanjima" da li omogućila da šalješ i primaš pp
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top