Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
u velestroju sam konkurisao, jos pre dva ipo meseca sam im dostavio kompletne papire i jos cekam.

- - - - - - - - - -

u velestroju sam konkurisao, jos pre dva ipo meseca sam im dostavio kompletne papire i jos cekam.

- - - - - - - - - -

SAD JE TO JEDNA FIRMA SPOJILI SU SE.
 
Takođe :kafa: Upravo sam pričala sa Cacom iz Velestroja,svi koji su kontaktirani 29 aprila putuju za "par"dana.Direktive su sledeće:ne odvajati se od telefona,telefon da je uvek napunjen i samo maaalo strpljenja i će bude sređeno.:zcepanje:
 
Poslednja izmena:
moj muz je izgleda jedan od retkih koji je pao u nekom novom smestaju ima i tople vode i klopa je ok. u tjumeni naravno ...samo im je poso do pre dva dana bio vise nego udarnicki , eli evo dva dana kaze opustenije malo pala tenzija ....
 
Zatražena mi je dopuna dokumentacije i to, osam slika na "mat" papiru i kopija VISA kartice obostrano, a sve to da pošaljem "juče". :rtfm:Bit će valjda nešto?! Do 15. maja bi trebao poći reče Mikica. :worth:

Kopiraj i visa elektro i inspire i dopuni sa uputstvom za prebacivanje na inspire u dolarima.Ovo uputstvo dobijaš u banci na lični zahtev,dragom su tražili i to.
 
ne vidim razlog za ismejavanje!!!mozete lepo da odgovorite ako ista znate,ljubazno sam pitao

A ko te to ismejava?Niko ovde nikog niti ismejava,vređa ili nipodaštava.Jes da smo imali nekoliko neprijatnih konverzacija ali sve je rešeno diplomatskim putem.A smjliće koristimo da razbijemo kolko tolko ozbiljnost teme,budi bez brige forum je pod konac.;)
 
Poslednja izmena:
ne vidim razlog za ismejavanje!!!mozete lepo da odgovorite ako ista znate,ljubazno sam pitao

odgovorice ti onaj ko zna, o farbarima. Ako niko nista ne napise...
Na vizu se ceka mesec dana od dana stavljanja na spisak. Tako su meni rekli. Mada u pitanju je i potreba za odredjenom strukom. Za neke im je frka, pa te forsiraju. Drugi su verovatno na cekanju...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top