Posao u Norveškoj?

LIČANIN:
looodica:
Hmmm pa gde si ti :?: Ako si u blizini svrati na kaficu :P
loodice ja sam ti jedan momak srbin iz like koji živi u istri pula,maneken sam bio,lep sam,ti si simpatična i iiskrena cura jesi za to da se malo dopisujemo...ja sam živio dugo u njemačkoj i italiji ali bi volio i do norveške jer sam čuo da se dobro plaća...

Ufff bre sad sam se zaljubila :oops: cim sam cula da si bio maneken :wink:
Ma slobodno ti pishi a ja cu da ti odgovaram na pitanja :P :wink:
 
mala natasa:
looodica:
:shock: Leleeeeeeee gde ti je to sad :roll: nikad cula nisam za taj grad,hmmmm imali ga na karti :lol: :wink: Ja sam ti u Oslu :P ako neznash to ti je glavni grad :wink:

Jaooooo bre naravno da znam gde je Oslo, ufff bre looodice :roll: , Algard ti je mesto blizu Stavangera...ma daleko si mi ti :?

Ajoj zenche pa kud si tamo otishla bre :roll: bogu iza nogu :wink: Ako ikada budesh zalutala u Oslo javni se pa...makar da svrnesh na kaficu :P
 
looodica:
mala natasa:
looodica:
:shock: Leleeeeeeee gde ti je to sad :roll: nikad cula nisam za taj grad,hmmmm imali ga na karti :lol: :wink: Ja sam ti u Oslu :P ako neznash to ti je glavni grad :wink:

Jaooooo bre naravno da znam gde je Oslo, ufff bre looodice :roll: , Algard ti je mesto blizu Stavangera...ma daleko si mi ti :?

Ajoj zenche pa kud si tamo otishla bre :roll: bogu iza nogu :wink: Ako ikada budesh zalutala u Oslo javni se pa...makar da svrnesh na kaficu :P

Pa sto bre bogu iza nogu :? , pa nije lose ovde. EEEE draga moja ljubav breee :wink: .Bas planiram da odem do Osla, al cisto turisticki, mislim da cemo ostati na obali jossss dugoooo :wink: . ako ti budes dolazila ovamo javi se i da znas nije tako lose :wink: :wink: :wink:
 
mala natasa:
looodica:
mala natasa:
looodica:
:shock: Leleeeeeeee gde ti je to sad :roll: nikad cula nisam za taj grad,hmmmm imali ga na karti :lol: :wink: Ja sam ti u Oslu :P ako neznash to ti je glavni grad :wink:

Jaooooo bre naravno da znam gde je Oslo, ufff bre looodice :roll: , Algard ti je mesto blizu Stavangera...ma daleko si mi ti :?

Ajoj zenche pa kud si tamo otishla bre :roll: bogu iza nogu :wink: Ako ikada budesh zalutala u Oslo javni se pa...makar da svrnesh na kaficu :P

Pa sto bre bogu iza nogu :? , pa nije lose ovde. EEEE draga moja ljubav breee :wink: .Bas planiram da odem do Osla, al cisto turisticki, mislim da cemo ostati na obali jossss dugoooo :wink: . ako ti budes dolazila ovamo javi se i da znas nije tako lose :wink: :wink: :wink:
Nikad nisam posumnjao... :D
 
Master_Chief:
mala natasa:
looodica:
mala natasa:
looodica:
:shock: Leleeeeeeee gde ti je to sad :roll: nikad cula nisam za taj grad,hmmmm imali ga na karti :lol: :wink: Ja sam ti u Oslu :P ako neznash to ti je glavni grad :wink:

Jaooooo bre naravno da znam gde je Oslo, ufff bre looodice :roll: , Algard ti je mesto blizu Stavangera...ma daleko si mi ti :?

Ajoj zenche pa kud si tamo otishla bre :roll: bogu iza nogu :wink: Ako ikada budesh zalutala u Oslo javni se pa...makar da svrnesh na kaficu :P

Pa sto bre bogu iza nogu :? , pa nije lose ovde. EEEE draga moja ljubav breee :wink: .Bas planiram da odem do Osla, al cisto turisticki, mislim da cemo ostati na obali jossss dugoooo :wink: . ako ti budes dolazila ovamo javi se i da znas nije tako lose :wink: :wink: :wink:
Nikad nisam posumnjao... :D


U sta nisi posumljao? :roll: :roll: :roll:
 
mala natasa:
Master_Chief:
mala natasa:
looodica:
mala natasa:
looodica:
:shock: Leleeeeeeee gde ti je to sad :roll: nikad cula nisam za taj grad,hmmmm imali ga na karti :lol: :wink: Ja sam ti u Oslu :P ako neznash to ti je glavni grad :wink:

Jaooooo bre naravno da znam gde je Oslo, ufff bre looodice :roll: , Algard ti je mesto blizu Stavangera...ma daleko si mi ti :?

Ajoj zenche pa kud si tamo otishla bre :roll: bogu iza nogu :wink: Ako ikada budesh zalutala u Oslo javni se pa...makar da svrnesh na kaficu :P

Pa sto bre bogu iza nogu :? , pa nije lose ovde. EEEE draga moja ljubav breee :wink: .Bas planiram da odem do Osla, al cisto turisticki, mislim da cemo ostati na obali jossss dugoooo :wink: . ako ti budes dolazila ovamo javi se i da znas nije tako lose :wink: :wink: :wink:
Nikad nisam posumnjao... :D


U sta nisi posumljao? :roll: :roll: :roll:
Pa da nije lose u tvom gradu... :wink:
 
Master_Chief:
mala natasa:
U sta nisi posumljao? :roll: :roll: :roll:
Pa da nije lose u tvom gradu... :wink:

E da i ti nisi u blizini :wink: , ma to ludica ne veruje, misli da je Oslo wowwww :wink:[/quote]
Ma kakvo bre Oslo,puno "s' arapi crnci i kinezi",samo ovi mali gradovi jos uvek pokazuju onu pravu Norvesku dusu... 8)[/quote]

Pa komsija drago mi je :wink: , vidimo se u gradu
 
mala natasa:
Master_Chief:
mala natasa:
U sta nisi posumljao? :roll: :roll: :roll:
Pa da nije lose u tvom gradu... :wink:

E da i ti nisi u blizini :wink: , ma to ludica ne veruje, misli da je Oslo wowwww :wink:
Ma kakvo bre Oslo,puno "s' arapi crnci i kinezi",samo ovi mali gradovi jos uvek pokazuju onu pravu Norvesku dusu... 8)[/quote]

Pa komsija drago mi je :wink: , vidimo se u gradu[/quote]
:wink:
 
Master_Chief:
mala natasa:
Master_Chief:
mala natasa:
U sta nisi posumljao? :roll: :roll: :roll:
Pa da nije lose u tvom gradu... :wink:

E da i ti nisi u blizini :wink: , ma to ludica ne veruje, misli da je Oslo wowwww :wink:
Ma kakvo bre Oslo,puno "s' arapi crnci i kinezi",samo ovi mali gradovi jos uvek pokazuju onu pravu Norvesku dusu... 8)

Pa komsija drago mi je :wink: , vidimo se u gradu[/quote]
:wink:[/quote]

Ma nemate vas dvoje pojma breeeee :wink: Ovde makar imash i gde izatji a kod vas shta ima jedan pub i ako ima neka diskoteka :P Oslo je zakon i bitje,sad shto ima dosta stranaca ebiga to ima svuda ne samo ovde a kod vas kao da nema a? :twisted:
A ti komsho nemoj da pricash svashta kao nebi voleo da si ovde more mani ti tu pricu da si ovde drugacije bih pricao :P
 
looodica:
Master_Chief:
mala natasa:
Master_Chief:
mala natasa:
U sta nisi posumljao? :roll: :roll: :roll:
Pa da nije lose u tvom gradu... :wink:

E da i ti nisi u blizini :wink: , ma to ludica ne veruje, misli da je Oslo wowwww :wink:
Ma kakvo bre Oslo,puno "s' arapi crnci i kinezi",samo ovi mali gradovi jos uvek pokazuju onu pravu Norvesku dusu... 8)

Pa komsija drago mi je :wink: , vidimo se u gradu
:wink:[/quote]

Ma nemate vas dvoje pojma breeeee :wink: Ovde makar imash i gde izatji a kod vas shta ima jedan pub i ako ima neka diskoteka :P Oslo je zakon i bitje,sad shto ima dosta stranaca ebiga to ima svuda ne samo ovde a kod vas kao da nema a? :twisted:
A ti komsho nemoj da pricash svashta kao nebi voleo da si ovde more mani ti tu pricu da si ovde drugacije bih pricao :P[/quote]
Da ne bude obrnuto,da se ti odusevis Moldeom odnosno manjim gradom... :lol:
 
looodica:
heheheheheh komsho da znash da cu te posetiti pa cu videti gde je bolje :P ali onda spremi skije i brishemo na nekoj planini ako imate to uopshte tu kod vas :lol: :lol: :wink:
Hehehe,e sad sam se slatko nasmejao kao nikad dosad...cuj nju ako imamo planina...evo poslacu ti razglednicu na kojoj su Romsdal fjell pa da vidis,a vi dole u toj ravnisi morate u Geilo na skijanje...u svakom slucaju ti dobro dosla ovamo,ja naravno imam dva para skija(ko pravi norvezanin) pa nema zime.
P.S: Staza za skijanje je 300 metara od mesta gde zivim... :wink:
 
Master_Chief:
looodica:
heheheheheh komsho da znash da cu te posetiti pa cu videti gde je bolje :P ali onda spremi skije i brishemo na nekoj planini ako imate to uopshte tu kod vas :lol: :lol: :wink:
Hehehe,e sad sam se slatko nasmejao kao nikad dosad...cuj nju ako imamo planina...evo poslacu ti razglednicu na kojoj su Romsdal fjell pa da vidis,a vi dole u toj ravnisi morate u Geilo na skijanje...u svakom slucaju ti dobro dosla ovamo,ja naravno imam dva para skija(ko pravi norvezanin) pa nema zime.
P.S: Staza za skijanje je 300 metara od mesta gde zivim... :wink:
eeeeeeeeeee looooodice..nisi mi još odgovorila konkretno na moja pitanja,moj mail imaš....doći ću ja u oslo to ne brini...neznam zašto kulturno ne odgovoriš na moja pitanja...neću te pojesti preko neta nisam ja drakula da jedem razno razne likove iz osla..e svašta..ima nas svakakvih
 
hehehehe komsho bojim se da me ne ujedesh za gooozu :wink: Ma ja idem na Trysilfjellet to mi je najblize ali shto se tice da idem znachi na obicne skije onda imam fenomenalne staze ovde gde zivim jer zivim pored Østensjøvannet/Skullerudsletta.Komsho kad te bude put naneo u Oslo slobodno se javi netjem ti nishta :wink:
 
looodica:
hehehehe komsho bojim se da me ne ujedesh za gooozu :wink: Ma ja idem na Trysilfjellet to mi je najblize ali shto se tice da idem znachi na obicne skije onda imam fenomenalne staze ovde gde zivim jer zivim pored Østensjøvannet/Skullerudsletta.Komsho kad te bude put naneo u Oslo slobodno se javi netjem ti nishta :wink:
Pa sta fali ako malo gricnem??... :D :D
 

Back
Top