Poruke bivsim ljubavima

ja sve svoje bivshe volim..svaka im chast kad su mogli da budu sa mnom:mrgreen:..dabogda zziveli sto godina :mrgreen:ali ima toliko mushakraca na planeti koje treba probati i nemam vremena da zzalim za bivshim ''ljubavima''..yebe mi se za njih :) da su bili dobri, bili bi sa mnom sada:)
 
ja sve svoje bivshe volim..svaka im chast kad su mogli da budu sa mnom:mrgreen:..dabogda zziveli sto godina :mrgreen:ali ima toliko mushakraca na planeti koje treba probati i nemam vremena da zzalim za bivshim ''ljubavima''..yebe mi se za njih :) da su bili dobri, bili bi sa mnom sada:)

BILI bi sa tobom Hepi i juce i danas i sutra....
ali sad je MO u fazonu; i nek vam je sa srecom

@ tema
znaci kao da si me posrkala,
ja smrsao, a ti zalepila na guzicu jos kilograma
 
Poslednja izmena:
Ana Stanic.. "Pogresan..".." Beznadezno borim se s njim...Predugo znam...Mojim bicem razum ne vlada..Pogresan je i to dobro znam,ali nikoga nisam tako volela.." Bese to greska zivotna...A sta mu je poruceno..:"Drago mi je da smo se poznavali..zelim ti lep zivot"...kazem ja..Fer sam i kada ne zasluzuju....:dash::dash:
 
Poslednja izmena:
auuu al ovo staro pa zivo :lol:

aj jednu, mada ne znam shta poruchiti nekome koga si voleo, prestao i ko te sad mrzi, proci ce ga to ...al dobro .. neshto sam u sjecanju na lepe dane..

mandarine
secash se onih?
u zlo doba noci
podarenih
meni blesavoj i maznoj
leto je bilo
oblivao znoj
jamb i karte
u svlachenje..
ispade nekome mala slamka
ebno izvlachenje..
par rechi , osmeha mnogo
brbljao si , a ja strogo !! :lol:
necesh chitati osim u potaji
zivi i voli
daj se dajiiiii :))))))
 
auuu al ovo staro pa zivo :lol:

aj jednu, mada ne znam shta poruchiti nekome koga si voleo, prestao i ko te sad mrzi, proci ce ga to ...al dobro .. neshto sam u sjecanju na lepe dane..

mandarine
secash se onih?
u zlo doba noci
podarenih
meni blesavoj i maznoj
leto je bilo
oblivao znoj
jamb i karte
u svlachenje..
ispade nekome mala slamka
ebno izvlachenje..
par rechi , osmeha mnogo
brbljao si , a ja strogo !! :lol:
necesh chitati osim u potaji
zivi i voli
daj se dajiiiii :))))))

bas ti hvala
 

Back
Top