Poruke bivsim ljubavima

Mozda bih svakom od njih zahvalila na bilo kom lepom trenutku koji mi je poklonio.
Kako god se veza zavrsila-moralo je biti i neceg lepog tu da bi ona uopste postojala.
A samo jednom,koji mi je ostao u izrazito lepom secanju,davno sam otpevala jednu pesmu,a sad bih mu posvetila samo stih...

Ja jos mislim na tebe, zamisljam dodir
grlim tvoj jastuk, muce me snovi
negde daleko da l' osecas isto
kad me pozelis, ti me pozovi....
 
Die Bitch...
th_rifle.gif

hahahahahhaha
ke romantika xD
mora da je bila svetica xD
 
Zao mi je ako sam te povredila,zao mi je sto te nisam saslusala,zao mi je sto ti nisam pruzila jos jednu priliku koju si toliko puta trazio...
Zao mi je sto bar jos jednom nisam pricala sa tobom,zao mi je sto sam okrenula glavu kada sam te poslednji put videla...
Zao mi je sto te vise nema...
Samo se nadam da si ne nekom lepsem mestu..................................
 
stvarno nije u redu da me iskuliras na poruku.. kad ti mene zovnes ja se uvek javim, kad god mi posaljes poruku, ja ti odgovorim.. mozda i imas novu devojku, mozda opet u njoj pokusavas da nadjes mene.. reci cu ti samo ono sto sam ti odavno rekla 'nijedna nije kao ja.. uzalud me trazis u drugim devojkama, nikad me neces naci.. nikad vise neces naci devojku kao sto sam bila ja'.. ona koja te volela i koja je bila spremna sve da ucini, samo da nasa ljubav opstane.. izgubio si me... i koliko god da te volim,ustvari ja ne znam uopste ni dal te jos uvek volim, moram da predjem preko nekih stvari i da te konacno zaboravim.. da ostanes samo lepa uspomena koje cu se rado secati.. samo sam htela malo da te nasmejem i da se setim nasih zajednickih trenutaka koji u ostali duboko urezani u meni... cak sam mogla i da zamislim onaj neodoljivi osmeh na tvom licu, koji me je oduvek ostavljao bez daha... sve bih dala samo da ponovo, makar na trenutak, mogu da vidim taj osmeh.... lepo osecala dok sam citala neke poruke, koje si mi slao.. ali sad, kad vidim da ti bas nista ne znaci ono sto smo nekada imali, samo nas dvoje, vise mi nista nije vazno....
 
Poslednja izmena:
Gledajuci na temi - Poruke vasoj ljubavi - poruke koje postavljaju registrovani korisnici, primetih da se apsurdno provlace i poruke bivsim ljubavima...Da ne bi bilo zabune, neka ova tema bude gde ce registrovani korisnici ostavljati poruke bivsim ljubavima, sve u cilju mentalnog izlecenja, u ljubavi razocaranih ( prevarenih i ostavljenih ) registrovanih korisnika LjiS - a.

Znaci, krecem prvi...( ovo je stih iz jedne Ajzakove pesme ) :

Odlazite duhovi, **** vas leš !

Pakuj kofere iz moje garaze...:lol::lol:
 

Back
Top