Поново скандал од Дс, овог пута од шутановца

eremita:
Уколико је ово истина сигурно има доста сведока о том простачком догађају. Лично ме сељаклук Шутановца уопште не изненађује. Види му се да је џукац!

Naravno da ima dosta svedoka...svi koji su tada bili na licu mesta... :smile:
 
Ha-Nocri:
Tebi svako moze da servira laz i ti u to poverujes. Ne budi naivan...

Ne, za razliku od tebe ja imam mozak i upotrebljavam ga da razlucim istinu od neistine.
Ne vodim se partijskim sistemima i programima, vec svesno mislim.
A ti moras da cekas nekoga da ti kaze nesto,
pa udaras glavom od zid bilo tacno to ili ne.
Zato se razlikujemo ja i ti i nikada necemo biti jednaki.
 
Pepeo:
Ne, za razliku od tebe ja imam mozak i upotrebljavam ga da razlucim istinu od neistine.
Ne vodim se partijskim sistemima i programima, vec svesno mislim.
A ti moras da cekas nekoga da ti kaze nesto,
pa udaras glavom od zid bilo tacno to ili ne.
Zato se razlikujemo ja i ti i nikada necemo biti jednaki.

Bravo prijatelju... :smile:
 
Ha-Nocri:
Da, jadni radikali, kako su oni ugnjetavani. Dodje neka baraba iz DS-a i sve h muci, kao siledzija. Uh jandni mali radikali :roll:

lol


од силне жалости радикали ће бити приморани да испребијају неког издајника... с обзиром да их по радикалима има и превише, неће бити проблем наћи један репрезентативан примерак...

Еремита, не примај се на радикалска подметања... А шутановац јесте сиров, то је моје мишљење о њему још од раније
 
Pepeo:
Ne, za razliku od tebe ja imam mozak i upotrebljavam ga da razlucim istinu od neistine.
Ne vodim se partijskim sistemima i programima, vec svesno mislim.
A ti moras da cekas nekoga da ti kaze nesto,
pa udaras glavom od zid bilo tacno to ili ne.
Zato se razlikujemo ja i ti i nikada necemo biti jednaki.
Da ja verujem onome sto pise press, kurir, pravda ili jos neki glasnik DB-a ja bih ocavno poludeo. Tebi ostavljam tu poludu ;)
 
De_Sisti:
од силне жалости радикали ће бити приморани да испребијају неког издајника... с обзиром да их по радикалима има и превише, неће бити проблем наћи један репрезентативан примерак...

Еремита, не примај се на радикалска подметања... А шутановац јесте сиров, то је моје мишљење о њему још од раније

:lol: :lol: :lol: Тачно тако.....сировина у скупом оделу...

п.с. Не примам се али и не одбацујем све што они напишу.
 
Ha-Nocri:
Da ja verujem onome sto pise press, kurir, pravda ili jos neki glasnik DB-a ja bih ocavno poludeo. Tebi ostavljam tu poludu ;)

Hvala, bar sad vidim s kim imam posla.
Sve treba da procitas, da vidis, da cujes, da razmislis pa onda
da donosis zakljucke, iz svega, na osnovu onoga sto ti kaze mozak, zdravo razmisljanje,
a ne stranacka pripadnost i tvoj osecaj za to "ko je lopov i lazov a ko ne".
Citas i slusas samo ono sto ti se svidja, sto odgovara tebi,
a to nikako ne dovodi do istine.

"Upoznaj samog sebe"
 
Ha-Nocri:
PA Sutan i jeste malo sirov. To se vidi. Takav i treba u policiji ili vojsci. Sirov, a obrazovan.

мислим да он и није неко решење за министра одбране... дипломирани инжењер машинства са пар курсева... мислим да је ДС морао да понуде неког компетентијег
 
pravda i kurir...koliko uzalud isecenog drveca



Правда је демократама лоша. Антисрпски данас им је добар и поуздан. Типично демократски.


A da se nadjete negde na sredini - možda na Blicu ili Novostima ili Politici. Normalno da ni jedan od normalnih časopisa (a nemojte mi reći da Politiku uredjuje DS) nije to objavio. To je opet neko radiklasko ludilo. Sigurno je da se desio incident, ali da su baš Maja i njen brat bili tako jadni i pokunjeni, a Šutan se ponašao kao razjareni bik, u to ne mogu da poverujem 100%.

Ubedjen sam da je istina negde izmedju.

Stvarno ne razumem zašto verujete u sve što napiše Pravda ili Kurir, a ni u šta što napiše Politika, Blic, Novosti, Danas i ostali. S takvim načinom razmišljanja niste vi ništa bolji od Šutanovca iz ove polupriče.
 
NAJNOVIJA VEST

Otvaranje kapija u 14:00 na green festu u Indjiji pre par sati ce ostati upamceno po nesvakidasnjem incidentu.
U guzvi na ulazu nasli su se Djela, Mladja, Shule i Tadija sa jedne strane, a Maja i Vucko sa nejakom familijom na drugoj sa majicama velikih srpskih junaka Voje, Raleta i Radojice. U guzvi zli vladari Srbije su napali Vucka i Maju, njihovu decicu, gazili ih itd, a kada je Vucko skupio hrabrosti onako nezan i opali samar Tadiji u pomoc su pristigle i Kobre, obezbedjenje zlih vladara, kao i obezbedjenje koncerta koji su ubili sve radikalsko u Vucku i Maji, a o familiji nejakoj i da ne pricamo.
 
De_Sisti:
"САГОВОРНИК ПРАВДЕ"..... шта још рећи?

SiIent Bob:
Sdravko, jesi li to ti???

Orient-Express%20(1).JPG


Ako kupite tri kile praška dobijate CD a ako kupite prepaid karticu dobijate omot za CD
A ako kupite i "Pravdu" dobijate poster sa Majom i Sdravkom
 

Back
Top