Pomoc? ? ? ? ?

Pozzz svima....

Eh da pocnem,mozda malo smijesno,ali pitanja su normalna...

Musko sam,imam 17godina,nisam ima spolne odnose(sex),a u ponedjeljak idem na ekskurziju,i imam dogovor sa jednom curom,nismo u vezi,niti zaljubljeni jedni u drogog,al jedno prema drugome osjecamo srast ako me razumijete i spremni smo na to,mada ona mozda je i imal s.odnose,nisam siguran,ali uglavnom ja nisam...Ako mozete mi pomoci kako sta...Nerazumijem se nikako ...

P.S. ako samo moze odgovori tacni,mislim iskreni et bezz zeze...

HVala unaprijed....

Masturbiraj do ejakulacije par sati pre odnosa...da ne bi svrshio u tjega chim te dovati.
"Stimulishi" devojku pre penetracije,nemoj bukvalno da shvatish ove likove shto kazu "samo cepaj".Pod "stimulacijom" mislim na ljubljenje i vatjarenje...ako je stvarno iskusnija ostalo ce ona da ti pripomogne i da signale...samo ih prati.
Ponesi kondome i koristi ih
ne ochekuj previshe i opusti se...koliko je to mogutje
 
Mislim da si jos uvek mlad za takvu vrstu odnosa, ali ako te je strast ponela, onda je tu gotova stvar. Ja mislim da ti nema sta da se plasis i da je to sve prirodno. Budi spontan i sve ce biti u redu. Seks je jako komercijalizovan danas, pa razumem da postoje neke kocnice u tebi, ali za to nema potrebe. To ljudi rade od kada ih je Bog stvorio i tu nema sta da pogresis.
 
Pozzz svima....

Eh da pocnem,mozda malo smijesno,ali pitanja su normalna...

Musko sam,imam 17godina,nisam ima spolne odnose(sex),a u ponedjeljak idem na ekskurziju,i imam dogovor sa jednom curom,nismo u vezi,niti zaljubljeni jedni u drogog,al jedno prema drugome osjecamo srast ako me razumijete i spremni smo na to,mada ona mozda je i imal s.odnose,nisam siguran,ali uglavnom ja nisam...Ako mozete mi pomoci kako sta...Nerazumijem se nikako ...

P.S. ako samo moze odgovori tacni,mislim iskreni et bezz zeze...

HVala unaprijed....

budi pazljiv, nezan i postuj njene zelje. i ne budi toliko siguran da je vec spavala sa nekim. to ne mozes pouzdano da znas.
i kondom.
 
Pozzz svima....

Eh da pocnem,mozda malo smijesno,ali pitanja su normalna...

Musko sam,imam 17godina,nisam ima spolne odnose(sex),a u ponedjeljak idem na ekskurziju,i imam dogovor sa jednom curom,nismo u vezi,niti zaljubljeni jedni u drogog,al jedno prema drugome osjecamo srast ako me razumijete i spremni smo na to,mada ona mozda je i imal s.odnose,nisam siguran,ali uglavnom ja nisam...Ako mozete mi pomoci kako sta...Nerazumijem se nikako ...

P.S. ako samo moze odgovori tacni,mislim iskreni et bezz zeze...

HVala unaprijed....
brate...izvadis kuratz i stavis joj ga u pitchku..razumes?
ybg...ne znam kako drugacije da ti objasnim,ma znace ona... :)
 

Back
Top