Pomoc? ? ? ? ?

Mislim da si jos uvek mlad za takvu vrstu odnosa, ali ako te je strast ponela, onda je tu gotova stvar. Ja mislim da ti nema sta da se plasis i da je to sve prirodno. Budi spontan i sve ce biti u redu. Seks je jako komercijalizovan danas, pa razumem da postoje neke kocnice u tebi, ali za to nema potrebe. To ljudi rade od kada ih je Bog stvorio i tu nema sta da pogresis.

Decko bio ozbiljan ..stvarno mi nije jasno shto ga zajebavate...::think:
 
...ako ti je prvi put ne moze da ostane trudna...
..stvarno mi nije jasno shto ga zajebavate...::think:

a136.gif
 
jedno prema drugome osjecamo srast

U tim godinama osecate strast prema svakoj koja nosi suknju ili joj se "slucajno" vidi donji ves. A te godine traju i traju i traju... :lol:

ne zaboravi dok je guzis da je sljepnes par puta po dupetu...

Spank me, spank me! :cmok:

Nemoj da koristish kondome .. uzivaj slobodno....nema potrebe...ako ti je prvi put ne moze da ostane trudna...

Dobro, naucili ste ga gde sta ide. Ali da li znate za slucaj da je devojka ostala nevina a trudna? A ako decko ne zna da pogodi rupicu neka prvo ispipa situaciju ;)
 
Ne brini ništa, sve će biti u redu. :ok:
Obavezno koristi kondom!
Budi nežan, pogotovo ako je tvoja partnerka takodje neiskusna. Pusti ove dripce što ti savetuju da navališ - škole još nisu planirale ekskurziju na kojoj će oni da skinu mrak.
Ako je tvoja partnerka iskusnija, pusti je neka vodi. Mislim da je dobro da budeš iskren i da priznaš da ti je prvi put, devojke vole iskrenost.
I ne zaboravi najbitnije - sex je najlepša igra izmedju dvoje ljudi, opusti se i uživaj. I ne radi ništa što tvoja partnerka ne želi.

P.S. Iako je uvodni post verovatno zezanje i provokacija, znam da su saveti o ovom "pitanju" potrebni većini posetilaca ovog foruma, te koristim ovu priliku da svoje pisanije posvetim svim forumaškim kazanovama - znam da im je preko potrebno! :mrgreen:
Mada bi možda prvo trebalo da dobiju savete na temi "Kako uopšte naći devojku"... :think:
 
Pozzz svima....

Eh da pocnem,mozda malo smijesno,ali pitanja su normalna...

Musko sam,imam 17godina,nisam ima spolne odnose(sex),a u ponedjeljak idem na ekskurziju,i imam dogovor sa jednom curom,nismo u vezi,niti zaljubljeni jedni u drogog,al jedno prema drugome osjecamo srast ako me razumijete i spremni smo na to,mada ona mozda je i imal s.odnose,nisam siguran,ali uglavnom ja nisam...Ako mozete mi pomoci kako sta...Nerazumijem se nikako ...

P.S. ako samo moze odgovori tacni,mislim iskreni et bezz zeze...

HVala unaprijed....

opusti se i pusti da priroda radi svoje :hahaha:
 

Back
Top