Poljubac u usta!

Dok sam bila mladja to sam radila sa najblizim drugaricama,uvek smo se samo cmoknule na ustima kada se vidimo tako smo se pozdravljale,za mene to nishta nije cudno nemora da znaci da si lez ili shta ja znam.I svoje drugove takodje sam cmakala na ustima ali to je sve znaci bilo drugarski i nishta loshe u tome ne vidim.
Zato momci i devojke slobodno se ljubite i nemoj da se bojite da glavu izgubite :P :P :P :wink:
 
Dlakava_Strvina:
A kad se nashi fuzbaleri i basketashi shlapcu po guzama posle "akcije"? I kad se skinu polugoli posle pogotka? PA sve jedan preko drugog? Kao shto vidish ima "raznih" pozdrava
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ne pozdravljam se tako sa drugaricama.
Ponekad se poljubim sa najboljom drugaricom (blic poljubac) ali samo iz zayebancije.
 
Toplicic Milos:
Imam neke drugarice koje se pri svakom susretu ljube onako ovlas u uta pa me zanima sta mislite o tome...
Mada sve dve od tri imaju decka i oni se ne bune...
Siguran sam da medju njima nema nista vise od toga ali opet malo je cudno...
sta bi bilo kad bi se muskarci tako pozdravljali
hahahaha :roll:

Ja mislim da je to retkost... Uglavnom se ljube tako sto se dodiruju obrazima. Juce sam na Terazijama video dve drugarice kako se ljube. Jedna je potpuno sklonila usne, pruzila joj je, ne obraz, nego vilicnu kost, skoro kod uva... I pri tom je jos napravila grimasu sklonivsi usne u suprotnu stranu od devojke sa kojom se pozdravljala. Uzas...
Kad sam ja bio klinac, sa drugaricama smo se pozdravljali poljupcem usnama. Ako ti je vec drugarica... Ako nije, promrmljas zdravo i to je to...
Nikako da ukapiram licemerje milovanja obrazima...
 
Pa sad...
Drugarice i ljude koji su mi dragi volim da zagrlim. To mi je nekako mnogo iskrenije. Poljupce u usta mogu da delim jedino sa svojim deckom, a poljupci u obraz su rezervisani za mamu, tatu, itd.
Ako sa nekim nisam bliska pruzim mu ruku... Sve ima svoje... :wink:
 
dadap:
Pa sad...
Drugarice i ljude koji su mi dragi volim da zagrlim. To mi je nekako mnogo iskrenije. Poljupce u usta mogu da delim jedino sa svojim deckom, a poljupci u obraz su rezervisani za mamu, tatu, itd.
Ako sa nekim nisam bliska pruzim mu ruku... Sve ima svoje... :wink:
Slazem se! Ali, zene su nekad jako cudne... i sebi daju prava koja muskima oduzimaju :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top