Poljoprivreda u Srbiji je napuštena kao Srbi na Kosmetu a sve pod ovim režimom

nesko101

Elita
Poruka
18.170
Autorska
Kada pomenete izdaju na okupiranoj teritoriji mnogi Srbi koji podržavaju ovaj režim će reći za to krivi oni prethodni ali šta je sa poljoprivredom u Srbiji?
Sada je poljoprivreda na nivou Severne Makedonije a ovo je Srbija narode.
Oni koji vladaju u Srbij nemaju sluha za Srpskog seljaka pa ovo što preduzimaju je samo iz straha da im se ne dogodi kao u zemljama EU ovih meseci.
 
Srpski seljak prvo ima problem sa svojim cerkama i sinovima, koji nece da se bave poljoprivredom, nego idu da rade kao kasirke i konobari po gradovima.

Inace, ta prica da srpski seljak nema pare je laz, a na tvom Severu nema poljoprivrede jer Sluzbama nije u interesu da Geta bilo sta proizvode, vec da vas drze kao taoce radi ostvarivanja njihovih interesa.
 
Seljaci su u celoj Evropi ne diskriminisani, vec su im date masovne olaksice koji drugi privatnici nemaju. Drugi privatnik mora da plati PDV uvek, seljaku je omoguceno da do odredjene sume ne placa PDV. Ni to ne umeju da nameste uvek, jer su alavi, pa kada upadnu u PDV onda je kuku i lele sto mi nisi rekao ti zli vlasniku hladnjace/mlekare/klanice.

Od te zelje za kintom, oni ponekad ne mogu ni racionalno da razmisljaju.

Naravno, to subvencionisanje hrane je tezak bulshit

Jedino da Drzave donesu zakone po kojima moras da se klanjas nejgovom seljackom velicanstvu kada ga vidiss na ulici.

Ja ne znam sta bi jos moglo da se uradi.
 
Srpski seljak prvo ima problem sa svojim cerkama i sinovima, koji nece da se bave poljoprivredom, nego idu da rade kao kasirke i konobari po gradovima.

Inace, ta prica da srpski seljak nema pare je laz, a na tvom Severu nema poljoprivrede jer Sluzbama nije u interesu da Geta bilo sta proizvode, vec da vas drze kao taoce radi ostvarivanja njihovih interesa.


Niko nije lud da radi za dzabe

Da ulaze novac trud vreme da bi ga na kraju opljackala beogradska mafija
 
Autorska
Kada pomenete izdaju na okupiranoj teritoriji mnogi Srbi koji podržavaju ovaj režim će reći za to krivi oni prethodni ali šta je sa poljoprivredom u Srbiji?
Sada je poljoprivreda na nivou Severne Makedonije a ovo je Srbija narode.
Oni koji vladaju u Srbij nemaju sluha za Srpskog seljaka pa ovo što preduzimaju je samo iz straha da im se ne dogodi kao u zemljama EU ovih meseci.

Како год али нешто предузимају.
 
Srpski seljak prvo ima problem sa svojim cerkama i sinovima, koji nece da se bave poljoprivredom, nego idu da rade kao kasirke i konobari po gradovima.

Inace, ta prica da srpski seljak nema pare je laz, a na tvom Severu nema poljoprivrede jer Sluzbama nije u interesu da Geta bilo sta proizvode, vec da vas drze kao taoce radi ostvarivanja njihovih interesa.
Zašto idu da budu kasirke i konobari?
Na to kad odgovoriš sebi doći ćeš do shvatanja ove teme
 
Kada pomenete izdaju na okupiranoj teritoriji mnogi Srbi koji podržavaju ovaj režim će reći za to krivi oni prethodni ali šta je sa poljoprivredom u Srbiji?
Sada je poljoprivreda na nivou Severne Makedonije a ovo je Srbija narode.
Oni koji vladaju u Srbij nemaju sluha za Srpskog seljaka pa ovo što preduzimaju je samo iz straha da im se ne dogodi kao u zemljama EU ovih meseci.

Ideja je da se poljoprivreda uništi kako bi se što više uvozilo. To je agenda ovog režima. Ako neko treba da se pobuni, to su seljaci. Ali oni se lako prodaju i ćute. Jedini koji se bune su "drugosrbijanci" iz kuga dvojke. Ostali ćete morati da čekate da mi odradimo vaš posao ;)
 
Ideja je da se poljoprivreda uništi kako bi se što više uvozilo. To je agenda ovog režima. Ako neko treba da se pobuni, to su seljaci. Ali oni se lako prodaju i ćute. Jedini koji se bune su "drugosrbijanci" iz kuga dvojke. Ostali ćete morati da čekate da mi odradimo vaš posao ;)
Naprotiv.
Vi biste još brže postupali po nalogu agende WEF i WHO.
Imali smo prilike da vas vidimo na vlasti.
To je bila agenda i vašeg režima.

Vi ste potrošen kondom.
 
Srpski seljak prvo ima problem sa svojim cerkama i sinovima, koji nece da se bave poljoprivredom, nego idu da rade kao kasirke i konobari po gradovima.

Inace, ta prica da srpski seljak nema pare je laz, a na tvom Severu nema poljoprivrede jer Sluzbama nije u interesu da Geta bilo sta proizvode, vec da vas drze kao taoce radi ostvarivanja njihovih interesa.
Нико није дужан да производи храну за тебе и теби сличне, па ни деца пољопривредника.
 
Seljaci su u celoj Evropi ne diskriminisani, vec su im date masovne olaksice koji drugi privatnici nemaju. Drugi privatnik mora da plati PDV uvek, seljaku je omoguceno da do odredjene sume ne placa PDV. Ni to ne umeju da nameste uvek, jer su alavi, pa kada upadnu u PDV onda je kuku i lele sto mi nisi rekao ti zli vlasniku hladnjace/mlekare/klanice.

Od te zelje za kintom, oni ponekad ne mogu ni racionalno da razmisljaju.

Naravno, to subvencionisanje hrane je tezak bulshit

Jedino da Drzave donesu zakone po kojima moras da se klanjas nejgovom seljackom velicanstvu kada ga vidiss na ulici.

Ja ne znam sta bi jos moglo da se uradi.
Озбиљне државе субвенционишу пољопривреднике да би имале прехрамбену безбедност.Увек може да дође до поремећаја на светском тржишту хране и ко нема домаћу пољопривреду може да гладује или да буде уцењиван од стране трговаца храном.
 
Subvencionisanje poljoprivredne proizvodnje,odnosno nosioca gazdinstva,ima smisla samo u prvih par godina dok ne stane na svoje noge,posle toga je to bacanje novca,jer u jednom trenutku hteo on to ili ne,mora stati na svoje noge,inače će da pase travu.Na stranu podatak da se ide na letovanja i zimovanja i da se kupuju dobri automobili od prihoda tog gazdinstva a što nema veze sa namenom subvencija.Država bi trebala da postavi strožije kriterijume u davanju podsticaja.Kada se dođe do tog nivoa da se ima za letovanje i zimovanje i kupovinu dobrog automobila,tada treba ukinuti subvencije tom gazdinstvu,jer je samim tim primerima stavilo do znanja da mu pomoć više nije potrebna.
 
Srpski seljak prvo ima problem sa svojim cerkama i sinovima, koji nece da se bave poljoprivredom, nego idu da rade kao kasirke i konobari po gradovima.

Inace, ta prica da srpski seljak nema pare je laz, a na tvom Severu nema poljoprivrede jer Sluzbama nije u interesu da Geta bilo sta proizvode, vec da vas drze kao taoce radi ostvarivanja njihovih interesa.
Ako pod seljak misliš poljoprivrednik/stočar a ne lokalni ruralac, da
 
Ne trebaju nam ni petnaestominutni gradovi konclogori

Singapur i Hong Kong su fenomenalni principi za buducnost covecanstva.

Privilegovana srednja klasa ce unistit ljudsku civilizaciju. Ona koja hoce i jare i pare, i civilizaciju, i cistu prirodu, i struju i skolu, i apoteku i bus line na svakom proplanku gde on zivi u prirodi sa medvedom i orlom..

Ne razumeju uopste princip trade off-a.

Nije goverment control Drzava Blagostanja, ali je goverment control sto trziste samo iznedri funkcionalni grad sa sto vise ljudi na malom prostori, sa smanjenim troskovima proizvodnje i distribucije. I ne moze bre da bude bolnica i skola u svakom selu na vrhu brda, gde je cista priroda i lija i vuk se igraju sa bebama.

To su...Budale.

Hocu i ja i prirodu, i neurohirurga, i Naomi Kembel, i struju, i kanalizaciju, i cistu vodu, i brz saobracaj, i nepostojanje kriminala na ulicama, i da narkomani ne postoje, i da moze da me budi pogled na izlazak sunca bez cadji, i da pomazim jeza u prirodi kada se probudim, daj mi sve, odmah sada.

Nasi preci su umirali u najgorim mukama od sepse sa 15-20 godina, ali on ne moze da zivi u Singapuru i Hong Kongu.

Ma nije nego.
 
Poslednja izmena:

Back
Top