Poliandrija

[/b]

Hani, cisto sumnjam da to nije problem. Ko ce bre tek tako da da svog muskarca???? :lol:
kad imas jednog onda te srce boli:(
kad imas trojicu znas da nemas sta da izgubis :lol:
si procitala onaj link,to je odlika dobre domacice,a sem toga neces ti da legnes i slusas kroz zid njihove uzdahe,nego ce da ti ostanu ona dvojica(greota da uzmes samo jednog a onaj jadan treci ko siroce:sad2:)
 
kad imas jednog onda te srce boli:(
kad imas trojicu znas da nemas sta da izgubis :lol:
si procitala onaj link,to je odlika dobre domacice,a sem toga neces ti da legnes i slusas kroz zid njihove uzdahe,nego ce da ti ostanu ona dvojica(greota da uzmes samo jednog a onaj jadan treci ko siroce:sad2:)


Jadnicak... :sad2: To bas ne bi imalo smisla!!!!
 
Drage koke
kako biste se snasle u poligamiji?vi jedna a muzeva 3 npr?
ja odmah da odgovorim
to mi je jedna od omiljenih mastarija
jedan tegli kese,drugi pegla ves a ti se mazis sa ovim odmornim :)
menjas frajere a ostajes postena zena:mrgreen:
moze ti se sta god pozelis
ne moze da ti kaze NE :mrgreen:


Кад боље размислим мало је 3 мужа, 5 би било идеално. :whistling:
Један паметњаковић, мислим филозоф, да имаш с ким да причаш, други спортски тип, да имаш с ким да
возиш бајс, пливаш, јашеш,... тај треба да воли и плес... Трећи духовит и забаван, да се по цео дан смејеш
свему и свачему, четврти добар генетски потенцијал, да имаш с ким да се размножаваш, а пети (најбитнији)
финансијски експерт, да нас све лепо издржава...

2vjdki1.jpg


Мада Снежана је имала 7 патуљака... Зашто?! :think:
 
Ma bolje samo jedan, ali vredan.
Zamisli koliko piva trojica mogu da popiju, koliko hrane pojedu, pa fudbalske utakmice......ludnica u kući ko da izađe sa njima na kraj.
A da ne pričam koliko ih treba držati na oku (da ih ne maznu neke komšinice)......uh......
A tek kada se isposvađaju : da se zna ko je ovde glavni.........itd....ne mogu ni svega da se setim.
 
Grešiš žene su mnogo agresivnije i nemilosrdnije od muškaraca.
Tu si potpuno u pravu.

Evo, danas na pešačkom prelazu zagledam se u jedan par finih dojki, onako jedre sa jako uprćenim bradavičicama, nisu masivne ali impozantno izgledaju (nešto slično kao tvoje ali ne baš toliko lepe), i stojim ja, stade i jedan tip sa moje leve strane, gledamo nju, pogledjujemo se nas dvojica, počesmo da razmenjujemo i svoje zadivljene poglede između sebe, uz ono tipično muško polu-rolanje očima i kratak trzaj glavom u pravcu uzroka divljenja, i taman da krenem, kad nešto "BAM, BAM!", tresnu po haubi, ja "drž'" na kočnicu...

Tu sam ti se, sestro, mnogo iscimao, rekoh sebi u trenutku: "gotovo je Kojatkine s tobom, zbog para vulkanskih sisa, majmune (ono lepe su ko bog, što jeste jes, ali nisu moćne kao tvoje, nego više onako - sočne, taman tolko da trenutno zabalavi čovek na njih i ostane bez daha) , da zaglaviš mardelj kao ubica nedužnih pešaka, i to još na njihovom prelazu!". Kad podignem pogled koji sam na tren bio spustio, ugledam par milosrdnih sestara, obučenih po propisu. Upiljile se u mene, razrogačile oči, iskrivilesvoja usta u jezive grimase i nemilosrdno sikću: "Gde gledaš, kretenčino ćorava, zar ne vidiš da je ovo NAŠ, pešački prelaz!", i "TRAS, TRAS!" još nekoliko puta po haubi mog ponosa, moje dike, mog najboljeg druga i auta na svetu...

I da ne davim više, čula si sve. Milosrdne sestre a tako nemilosrdne.
 
Кад боље размислим мало је 3 мужа, 5 би било идеално. :whistling:
Један паметњаковић, мислим филозоф, да имаш с ким да причаш, други спортски тип, да имаш с ким да
возиш бајс, пливаш, јашеш,... тај треба да воли и плес... Трећи духовит и забаван, да се по цео дан смејеш
свему и свачему, четврти добар генетски потенцијал, да имаш с ким да се размножаваш, а пети (најбитнији)
финансијски експерт, да нас све лепо издржава...

:

a ko pere sudove i pegla.....usisava....:?:
 
Kako ostati "postena zena" a biti sa vise njih..Poliandrija..:D
To bi pre svega bilo nepostovanje moga vremena..jer kada bi bila istovremeno sa,trojicom..sta onda ostaje meni..tako da..preferiram i dalje ..Jednog.........po jednog..:D
 
Ala si ti darežljiva, verovatno misliš da bi mogla da se malo počastiš njenim jedincem(posluga nema para za "harem")

Чијим јединцем? :dontunderstand: (Иначе, уме и послуга да се снађе.):mrgreen:

Иначе тема је и онако SF, те сматрам, да максимално треба пустити машти на вољу. :think:
 

Back
Top