Poliandrija

MirjanaZ

Elita
Poruka
15.261
Drage koke
kako biste se snasle u poligamiji?vi jedna a muzeva 3 npr?
ja odmah da odgovorim
to mi je jedna od omiljenih mastarija
jedan tegli kese,drugi pegla ves a ti se mazis sa ovim odmornim :)
menjas frajere a ostajes postena zena:mrgreen:
moze ti se sta god pozelis
ne moze da ti kaze NE :mrgreen:
 
e, a zamisli koliko je dobro shto je teshko moguce da sa svom trojicom budem u svadji, toliko i nije loshe ako ipak to uspem, jer onda dolazi ono, ma terajte se sva trojica u pm!!!:D:P
 
joj i meni je to jedna od omiljenijih maštarija =)
al svo četvoro da se volimo.. i ja njih i oni mene i oni međusobno, al sa tim da ne preteruju, tj mene najviše..
i i
jel da pišem u detalje ili ne? pošto ovde ipak ne stoji 18+
 
Maštovite Dame...javljam se volonterski da budem jedan od te trojiiice...kad bolje izračunam...na redu sam svake treće noći...nije loše...ostale dve...sam slobodan strelac...još bolje...
 
A jel parka jel i medjusobno da se vole ? :mrgreen:
pa da, al nisam smela jasno baš da napišem, da ne ispadnem svakakva..
da se vole i da svi možemo zajedno da se volimo i da imamo veeeeliki krevet i svi zajedno da spavamo i da spavamo.. kad hoćemo, a kad nećemo da svako ima svoju sobu pa u tu sobu da pozove koga voli.. al da ne bude intrudera sa strane ili nedajbože nekih drugih cica..
i da sve delimo, i finansije i poslove i sve.. i kapiram da tu baš ne bi bilo zdravo odgajati neku decu, ali što više razmišljam o sebi to više kapiravam da to i tako ne bi bilo zdravo u mom slučaju, al da ne mračim..
mislim da imam dovoljno ljubavi da dam :heart:
 
Drage koke
kako biste se snasle u poligamiji?vi jedna a muzeva 3 npr?
ja odmah da odgovorim
to mi je jedna od omiljenih mastarija
jedan tegli kese,drugi pegla ves a ti se mazis sa ovim odmornim :)
menjas frajere a ostajes postena zena:mrgreen:
moze ti se sta god pozelis
ne moze da ti kaze NE :mrgreen:

jbte, al si ti..odmakla...
ja jos pokusavam skontat gdje im je "mjesto";
u kuci ili u dvoristu... :think:
 
Ne znam, meni je i jedan previše :( treba ih slušati šta pričaju stalno a mene to davi..... te ovaj mi uradio ovo, te onaj ono, pa je lik u teretani imao veće bicepse ali je on jači, a na poslu ga niko ne voli a šef mu ponudio da ga naguzi pa sad ne zna šta da radi i još uvek razmišlja šta sam ja robot pa da imam po rešenje za svakog, ma begaj :evil:
 
jbte, al si ti..odmakla...
ja jos pokusavam skontat gdje im je "mjesto";
u kuci ili u dvoristu... :think:

:hahaha::hahaha::hahaha: Da znaš da bi mu to bila adekvatna kazna što mi je Gizma najurio u predsoblje, tobože, strah ga da ne unese na šapama jaja ehinokokusa. :roll:

Mislim da bi se dala napraviti neka organizacija slična poliginiji u muslimanskim društvima. Svaki ima svoje veče a ostalih dana-noći čisti kuću, sprema klopu, tegli cegere sa pijace...
 

Back
Top