Pokloni za rođake

slazem se bejbi al posle kazu da smo stipse:lol:
e bejbi je l si provalila da sad u nemackoj ne moraju da nose dokumenta sa sobom po majicama im se vidi drzavljanstvo:lol: bila sam danas do granice i u redu za kasu je bio jedan turcin jedan francuz i jedan hrvat :lol: za ostale ne znam
 
hanibaI77:
slazem se bejbi al posle kazu da smo stipse:lol:
e bejbi je l si provalila da sad u nemackoj ne moraju da nose dokumenta sa sobom po majicama im se vidi drzavljanstvo:lol: bila sam danas do granice i u redu za kasu je bio jedan turcin jedan francuz i jedan hrvat :lol: za ostale ne znam
Za mene i da hoce ne mogu da pricaju da sam stipsa, jer ih obucem od glave do pete plus ruckovi, vecere, muzeji i ostalo.Tako da mene te posete kostaju bruka para, ali nikada nisam zalila.Karte i ostalo im ja platim, bas iz tog razloga sto znam da je povratna karta necija mesecna plata i ne zelim da me pece savest.

 
°bejbica°:
Za mene i da hoce ne mogu da pricaju da sam stipsa, jer ih obucem od glave do pete plus ruckovi, vecere, muzeji i ostalo.Tako da mene te posete kostaju bruka para, ali nikada nisam zalila.Karte i ostalo im ja platim, bas iz tog razloga sto znam da je povratna karta necija mesecna plata i ne zelim da me pece savest.

to sam i ja radila...i onda sam dozivela da me obe odbiju da mi cuvaju dete kad mi je bilo neophodno...e pa sad moze da dodju ali o svom trosku ma zdravo i familijo i porodico svako za sebe
 
hanibaI77:
to sam i ja radila...i onda sam dozivela da me obe odbiju da mi cuvaju dete kad mi je bilo neophodno...e pa sad moze da dodju ali o svom trosku ma zdravo i familijo i porodico svako za sebe
Hani, rigorozna kao i uvek :-)
Naucila sam i ja da "ischistim" grebatore od gostiju, tako da su grebatori odavni osqlirani.
A trebalo mi je oho ho vremena da provalim ko je ko i da se pomorim sa tom cinjenicom :-|
 
sto je najgore to su nase keve kad sam zvala tetku npr ona je sebi platila kartu i insistirala da napuni frigo sto joj nisam dozvolila jer je ipak gost ni ja kod nje ne punim frizider.ali keve su bez blama dolazile kao u goste lepo njima deca im placaju letovanje umesto da bude obrnuto i posle kad mi je bila frka za dadilju ja pozovem jednu pa drugu i naravno ponudim platu uz sve troskove koje snosim a obe nemaju obaveza ali eto jedna nije mogla da ostavi svoje dragoceno kuce u srbiji a druga je otvoreno rekla da ne bi mogla da podnese da joj ja kazem sta ce da radi i da zivi po mojim pravilima eto
ja sam razocarana uuuuzasnoooo i zato sada:zivim i radim za svoju porodicu tj dete i muz naravno i ja a ostali dobrodosli ali posle rucka ili kafe svako svojoj kuci
 
e, a sad vas čitam
jes odvratno kada dođu gastarbajteri, pa tutnu deci lovu.
evo npr naš kum.
živi u l.a. vrlo je fancy faca, i iskreno, od njega sam očekivala malo maštovitosti..
ali ne...došao čovek i izvadio buđelar i podelio deci po kintu.
bzvz.
kinta mi ne treba, imam hvala, ali neka lepa sitnica koju ovde ne mogu da pazarim bi baš bila fazon.
ne bitna je cena toga nečega.
ja znam za jednu malu devojčicu kojoj sam poklonila neki interaktivni cd za decu koji je koštao 200 kinti. ona ga obožava. capish?
nije cena, nego pažnja i talenat da se kupi (pokloni)prava stvar u pravom trenutku.
ja volim da poklanjam, jako sam galantna. ali na gastarbajtere ne gledam kao nekoga koga treba izmusti do daske.i njima kada idem u goste nosim ono o čemu maštaju, tamo u tuđini,ma koliko me to koštalo. valjda jer sam i sama živela napolju?
 

Back
Top