Pokloni - kuce, mace i ostalo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovu malenu devojcicu smo spasili u poslednjem trenutku ispred tockova automobila. Za mene ona predstavlja jedno posebno i drago stvorenje, zbog svoje mirne i krajnje dobrocudne naravi. Pored toga, izuzetno je privrzena, pametna, nezahtevna i tiha.
picture7xw9.jpg


Sama je naucila da koristi pesak, tako da je i taj problemcic resen, ociscena je od buva a sutra ce preventivno biti ociscena i od parazita. Obezbedjena je i besplatna vakcinacija i sterilizacija (kada za to dodje vreme). Sada joj je jos samo potreban dom, i neko ko ce da je voli, cuva, mazi i pazi do kraja zivota. Ona svakako to zasluzuje

picture10tc7.jpg

Slike su malo losije obzirom da su slikane mobilnim, ali mogu da posluze za prvi utisak... Ipak, najbolje je da dodjete i zaljubite se u ovu malu macu (posto drugog izbora i nema :mrgreen: ). Garantovano se necete moci odvojiti od nje ;-)


Zbog kompleksne situacije, maca trenutno boravi u kupatilu, sto bas i nije najpovoljnije resenje po nju a posle toga je ceka pansion pa bih bila zahvalna ako bi se javio neko ko ima mogucnosti da je do udomljenja pricuva u stanu (uz odgovarajucu naknadu).

picture15kh7.jpg

Ako neko slucajno pozeli da usvoji ovu malu lepoticu, moze nas kontaktirati na tel: 063/77-33-965

picture16rq5.jpg

Zaboravila sam da kazem da je maca stara oko 3,5 meseca i da je uslov za udomljavanje zivot u stanu, bez mogucnosti izlaska na ulicu - koja joj je umalo i dosla glave...
 
i ja bih zelela nekog malog psa velicine bishona,maltezera,patuljastog pinca...jer mi je stan mnoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooogggggooooooooooooooo mali.....pa mi treba mali pas,inace do prosle godine sam iala mog mikija koji je uginuo posle punih 15 godina druzenja...
 
Ljubimice ako te interesuje stene psa koji ce najverovatnije biti mali, mogu da slikam dva mala misica koje je neki covek ostavio ovde kod mene. Muzjaci su i najvise lice na mesance pincha. Crni su, imaju svetlo smedj palez i "carapice" iste boje. Ako si zainteresovana mogu da ih slikam pa da ih vidis. Sad su trenutno u jednom parkicu, o njima brinu neki ljudi tako da nisu zivotno ugrozeni.
 
Moze moze samo ih slikaj i posalji mi sliku na ljiljana_maldaner@yahoo.com i reci mi gde se nalazis tj gde su psi
hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala:):):):):):)
 
Молим вас, још раније смо апеловали да се не чатује на овој теми, већ да се стави оглас у коме се поклања љубимац, дају неки основни подаци, договорите се око преузимања путем ПП-а, тема је постала збркана и "шарена", многи неће видети постове где стоји да се неки пас или мачка поклањају, бар није фер због њих да их чатовањем "гурнемо у запећак". Ако желите да се расправљате, као око тога да ли маца има или нема плаве очи и зашто то није и јесте добро имате тему о мацама, па тамо полемишите.

Од сада, без поговора, бришем сваки пост који није везан за ову тему. Мислим да се разумемо!
 
Poklanja se jedna dobra, pametna, umiljata kuca! U pitanju je muzjak, ima oko dva meseca, veoma slican labradoru, ima sjajnu dlaku, brzo raste i bice veliki. Moze i u dvoriste i u stan, samo mu treba neko ko ce ga voleti i brinuti o njemu, jako je pametan pa vec zna i neke komande, moze i ako u kuci ima vec neki pas jer se odlicno slaze sa mojim muzjakom i zenkom-vrlo je druzeljubiv! Ociscen je od glista, okupan ali nije vakcinisan jer je imao ranu!
Ko god je zainteresovan neke posalje mejl na doramejl@gmail.com ili licnu poruku!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top