Pokloni - kuce, mace i ostalo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Udomio bih Rota,Dobermana,ili Nemackog ovcara...Mnogo volim ove kuce i spremam sam da im pruzim veliku paznju....P.S>Imam odlicne uslove da se brinem o njima.....Molim vas da mi posaljete mail,ili na pm poruku ako dajete na udomljavanje neke od ovih pasa...Bicu vam vecno zahvalan.... :)
 
Udomio bih Rota,Dobermana,ili Nemackog ovcara...Mnogo volim ove kuce i spremam sam da im pruzim veliku paznju....P.S>Imam odlicne uslove da se brinem o njima.....Molim vas da mi posaljete mail,ili na pm poruku ako dajete na udomljavanje neke od ovih pasa...Bicu vam vecno zahvalan.... :)
Immo vuchijaka ali je star godinu i po dana,stene ces teeeeshko naci a da je na poklon,tako da bi morao da se zadovoljis starijim psom od minimum godinu dana...
A u danasnje vreme mozes naci skoro bilo koju rasu(od tih vecih) na ulici,kako lutaju posto su izbacheni od strane odvratnih "dabogda-crkli" vlasnika
 
Original postavio Smax
Udomio bih Rota,Dobermana,ili Nemackog ovcara...Mnogo volim ove kuce i spremam sam da im pruzim veliku paznju....P.S>Imam odlicne uslove da se brinem o njima.....Molim vas da mi posaljete mail,ili na pm poruku ako dajete na udomljavanje neke od ovih pasa...Bicu vam vecno zahvalan....



OK bio bi zahvalan, ali da li si svstan da je kupovina šteneta najmanji trošak u čuvanju psa. Sve ostalo mnoooogo više košta. Da li si razmišljao o tome
 
e ovako,mace su oduzete od dece,uz pomoc mojih dobrih komsija,koji stalno spasavaju zivotinje sa ulice. Medjutim,kod njih ne mogu da ostanu,iz razloga sto imaju mali stan,a unutra ogromnog haskija i jos 5njihovih macaka. Mace su jako male,imaju najvise mesec i po. Na slikama su im krmeljave oci,jer nisu imale mamu da ih ocisti,a jos nisu same to naucile. MOLIM VAS,da uzmete neko,ko moze,barem jedno od njih,jer ovi ljudi ne mogu da ih zadrze. Ja cu da uzmem jedno. Ima 3 muzijaka i 3 zenke. Ne plase se pasa, vole ljude i traze da budu u blizini ljudi. MOOOOLIM VAS!!!!








i jos jednom MOOOOOLIM VAS uzmite neko!!!!:):):)
 
voleo bih da primim na poklon stene nemacke doge.rado bih ga kupio,ali finansije ne dozvoljavaju.imam dvoriste od 8 ari,mnogo vremena i jos vise ljubavi.molim sve ljude dobre volje da mi se jave,nije zbog mene,nego vise zbog moje sestre i zato sto je to prvi pas koga smo imali i poslednji zato jer su ga ti isti uzeli nazad.pisite na mario1985@ptt.yu hvala
 
Poklanjam umiljate macice, ociscene od parazita, negovane, stare oko mesec dana.
Ovo su oni slikani sa tri nedelje...
 

Prilozi

  • Photo-0002.jpg
    Photo-0002.jpg
    10,4 KB · Pregleda: 15
  • Photo-0110.jpg
    Photo-0110.jpg
    10,4 KB · Pregleda: 13
  • Photo-0141.jpg
    Photo-0141.jpg
    12,5 KB · Pregleda: 10
  • Photo-0143.jpg
    Photo-0143.jpg
    24,1 KB · Pregleda: 11
Мариа, а јел има неки азил тамо код вас или нешто слично? Зар се не нађе и неко напуштено, остављено маче на улици? Да не причам како сам покупила једно маче на исти начин, било је прелепо, а напуштено.
 
Мариа, а јел има неки азил тамо код вас или нешто слично? Зар се не нађе и неко напуштено, остављено маче на улици? Да не причам како сам покупила једно маче на исти начин, било је прелепо, а напуштено.

и шта си урадила са њим?
јеси ли га одгајила, дала некоме, или повела у азил?
 
voleo bih da primim na poklon stene nemacke doge.rado bih ga kupio,ali finansije ne dozvoljavaju.imam dvoriste od 8 ari,mnogo vremena i jos vise ljubavi.molim sve ljude dobre volje da mi se jave,nije zbog mene,nego vise zbog moje sestre i zato sto je to prvi pas koga smo imali i poslednji zato jer su ga ti isti uzeli nazad.pisite na mario1985@ptt.yu hvala
Vidi...
Najjeftinije je kupiti štene! Sve ostalo košta mnogo više. Nije fraza, ne plašim te, jednostavno je tako.
Štene nemačke doge zahteva posebnu negu zbog konstitucije, vakcine nisu ni malo jeftine, o veterinarima da ne pričam... redovna nega (pored ishrane) podrazumeva i sredstva protiv parazita, što je, takođe poprilična stavka...
Dakle, ako ti finansije ne dopuštaju, rađe se strpi još malo... kolikogod da zvuči surovo: za psa treba mnogo više od ljubavi.
 
E bas sam sad htela da napisem da nikad necu razumeti one koji traze rasne pse na poklon. Ako vam je stalo da nekome pruzite ljubav i da je neko vama pruzi onda stvarno nije bitno da li je pas rasan. Ima toliko slatkih, pametnih i nezbrinutih pasa na ulici. Eventualno moze velicina da bude bitna zbog uslova drzanja ako imate malo dvoriste ili stan ali traziti neku odredjenu rasu po meni pretstavlja hm nemam pravi izraz ali recimo bezobrazluk. Da li vam je nekad palo na pamet da vlasnici tih istih rasnih pasa moraju da plate rodovnike, parenje, izlozbe, ako se ozbiljnije bave da ulazu ogroman trud i rad da bi unapredili ili izvukli najbolje iz tih pasa, neki idu cak na druge kontinente zarad parenja ili izlozbi...i onda se pojavi neko ko kaze da ima odlicne uslove i da hoce takvog psa na poklon?! Prvo to je nepostovanje prema trudu i radu tih odgajivaca, a drugo postavlja se pitanja koji su pravi motivi trazenja psa. Ako imas odlicne uslove a ne mozes da odvojis 150-300 eu koliko kod nas prosecno kostaju stenad, onda verovatno imamo razlicito shavtanje pojma "odlicni uslovi", a kao sto rece smeh to je najmanja stavka u gajenju pasa, sve ostalo mnogo vise kosta. Ili cesto cujem ono: Ljubav se ne kupuje, pa iz principa necu da kupim stene. E to je jos gore jer se u tom slucaju radi o cistoj snobovstini. Necu da platim iz principa ali bih primio na poklon stene Kineskog krestastog psa! Ma nemoj. Strasno. Ili bi mi bas jedan Ridzbek dobro dosao, a ni stene iz sampionskog legla engleskih buldoga ne bi bilo lose. Dajte ljudi...slazem se sa tim da se ljubav ne kupuje, udomite neku slatku malu pufnu koja nema krov nad glavom ili povredjenog psa koji ce vam paznju i ljubav vratiti stostruko, ili ako vec hocete psa odredjenog izgleda, karaktera, rase ukazite barem toliko postovanja tim ljudima (odgajivacima) koji su doprineli svojim radom da ta rasa bude bas takva kakva vam se svidja nemojte da nipodastavate njihov rad takvim "bahatim" odnosom...Ja sam ranije imala mesance, sad gajim Sarplanince ali iz principa nikad ne bi dala stene ljudima koji ga traze na ovakav nacin, ne zbog toga sto mi je neophodno da mi neko plati i da zaradjujem na psima, (vecina mojih stenaca je poklonjena prijateljima), vec zato sto sticem utisak da mojim psima ne bi pruzili ljubav i paznju koju zasluzuju i da bi otisli u ruke stipsama i snobovima...Huh...Mozda malo preostro i grubo napisano :lol: ali stvarno me iziritira kad procitam takve stvari...a okolo i dalje setaju copori neuhranjenih i izmaltretiranih pasa...
 
A \zasto mislis da smo stipse ako trazimo psa.Ja trazim pekinezera koga zeli moja cerka i nemam novac da joj kupim psa a znas sto se tice nege psa,hrana,veterinar,za to ce bogu hvala uvek das se nadje novac.Imam dalmatinca koji je sampion i njegove stence poklanjamo bas ljudima koji zele psa a ne mogu da priuste da ga kupe.Moji psi i macka su vakcinisani,redovno idu kod veterinara,imaju najbolju hranu o ljubavi da i ne pricam.Nemoj da shvatis ovo kao napad jer ne volim da se svadjam samo hocu da ti kazem da mozda bas i nisi u pravu i da ne mozes tako da osudjujes ljude.Mnogi zele psa ili macku a ne mogu sebi da priuste to ne znaci da su stipse,to nije lepo sto si napisala.Slazem se to je tvoje misljenje a ovo je moje.
 
A sto se tice mesanaca ja bih ih sve usvojila da mogu,dovoljno imam problema sto hranim pet psa ispred zgrade,ali ovde se pita moje dete koje zeli bas pekinezera.Zato se nadam da cu uspeti u tome da otvorim azil u svom gradu i tako pomognerm psima i macama a sta ti radis po tom pitanju?!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top