Подгорица певала Србији !

Ne kontam kako to misliš skoro u svakom sportu i kako to misliš sustigli?
Jel nogomet? bronza 98. :per:
Vaterpolo? ne treba ni pričati :per:
Košarka? srebro 92. OI :per:
Rukomet? srebro 09. :per:
Muški tenis? Wimbledon Ivanišević, Davis cup :per::per:
Ženski tenis? Roland Garos - Iva Majoli :per:

Ne radi se o sustizanju, nego sve ima svoj period kad je uspješnije, a kad manje uspješno.
A rezultati ostaju i pišu se.

U tenisu stvarno nijeste bolji od njih. Njihovi teniseri se nalaze na vrhu ATP i WTA liste.

U rukometu i fudbalu jeste. Sjecam se 98. price kako su Hrvati zalutali na Mundijal, a oni zamalo da ga osvoje.

Kod kosarke je tradicija na njihovoj strani. A dasanje stanje je izjednaceno.

Vaterpolo, tu i tamo.

A sto je sa atletikom?

A si sustina posta koji si citirao je potcjenjivanje koje je kod Srba svakodnevnica, a ne rezultati.
 
Poslednja izmena:
Ne kontam kako to misliš skoro u svakom sportu i kako to misliš sustigli?
Jel nogomet? bronza 98. :per:
Vaterpolo? ne treba ni pričati :per:
Košarka? srebro 92. OI :per:
Rukomet? srebro 09. :per:
Muški tenis? Wimbledon Ivanišević, Davis cup :per::per:
Ženski tenis? Roland Garos - Iva Majoli :per:

Ne radi se o sustizanju, nego sve ima svoj period kad je uspješnije, a kad manje uspješno.
A rezultati ostaju i pišu se.

Au brate, al si ti neinformisan! Al su vam to svi uspesi u sportu na svetskoj sceni? Pa sta mislis kad bi mi poceli pojedinacno da nabrajamo uspehe vasih sportista?Spomenuo si vaterpolo? Pa da li znas sta je sve Srbija osvojila u istom?
Spomenuo si tenis? Pa to je bar bilo skoro. Ako malo pratis sport shvatices da je Srbija posle Rusije najjaca sila u tom sportu.
Spomenuo si i kosarku? Da ti ne nabrajam sta je sve Srbija osvojila u kosarci.
Cenim vas sport ali mislim da si se malo zaneo.:ok:
 
ВАТЕРПОЛО: "Делфини" стали у полуфиналу Свјетске лиге
subota, 20 jun 2009 19:41 ин4с
Упркос сјајној подршци српских навијача у Подгорици, ватерполо репрезентација Србије није успјела да се савлада Хрватску и пласира се у финале завршног турнира Свјетске лиге.
Делфини тако неће бити у прилиц да у недјељу бране титулу најбољег у комерцијалном такмичењу, освојену лани у Италији.

Србија је изгубила у полуфиналу СЛ од Хрватске 5:7 (1:3, 2:1, 1:1, 1:2).

Хрвати су боље отворили утакмицу повели 3:1, а српски ватерполисти су у другој, трећој и четвртој четвртини пропуштали прилике да се врате у меч.

У другој четвртини, код резултата 4:2 за Хрватску, српски ватерполисти пропустили су три напада, укључујући два са играчем више, слично се поновило и у трећем делу игре при резултату .

Чуо и ја лично на ТВ да су баш певали из свег гласа, чак и кад смо губили 3 гола разлике, громогласно се певало Тамо далеко.
Наравно, овим нисам хтео провоцирати Хрвате већ да укажем зашто треба српско-црногорске стално побољшавати.
Још једном, велико хвала људима из Црне Горе што су бодрили репрезентацију Србије !

Dajte ljudi vi kao da ne znate Crnogorce! Pa to su najvece k.urve na balkanu, okrecu se kako vetar duva a i sad je sezona :think: Btw: To su Srbi iz Crne Gore navijali za nase a ne "Crnogorci"!
 
Ne kontam kako to misliš skoro u svakom sportu i kako to misliš sustigli?
Jel nogomet? bronza 98. :per:
Vaterpolo? ne treba ni pričati :per:
Košarka? srebro 92. OI :per:
Rukomet? srebro 09. :per:
Muški tenis? Wimbledon Ivanišević, Davis cup :per::per:
Ženski tenis? Roland Garos - Iva Majoli :per:

Ne radi se o sustizanju, nego sve ima svoj period kad je uspješnije, a kad manje uspješno.
A rezultati ostaju i pišu se.

Ova tabela je diagnoza :dash: Brate prso si najstasnije! Dobro ruku na srce u fudbalu ste bolji to stoji ali ovi ostali sportovi sto si naveo... :dash:
 
Za Srbiju su navijali oni koji misle da to treba da rade..........., nista komplikovano.........

Ima jedna grupa obozavatelja srpskog fudbala iz Japana. Oni kada su u mogucnosti prate nasu reprezentaciju kada igraju vazne utakmice..........

A nisu Srbi imaju kose oci i kazu da su Japanci...........i zuti su ka limun..........
 
Za Srbiju su navijali oni koji misle da to treba da rade..........., nista komplikovano.........

Ima jedna grupa obozavatelja srpskog fudbala iz Japana. Oni kada su u mogucnosti prate nasu reprezentaciju kada igraju vazne utakmice..........

A nisu Srbi imaju kose oci i kazu da su Japanci...........i zuti su ka limun..........

Nista pametnije nisam skoro procitao na ovom forumu.:sad2::sad2::sad2:
 
Au brate, al si ti neinformisan! Al su vam to svi uspesi u sportu na svetskoj sceni? Pa sta mislis kad bi mi poceli pojedinacno da nabrajamo uspehe vasih sportista?Spomenuo si vaterpolo? Pa da li znas sta je sve Srbija osvojila u istom?
Spomenuo si tenis? Pa to je bar bilo skoro. Ako malo pratis sport shvatices da je Srbija posle Rusije najjaca sila u tom sportu.
Spomenuo si i kosarku? Da ti ne nabrajam sta je sve Srbija osvojila u kosarci.
Cenim vas sport ali mislim da si se malo zaneo.:ok:

To su samo neki uspjesi, onako na brzinu.
U košarci je Srbija trenutno bolja, ali srebro iz Barcelone je ipak posebnog sjaja, jer smo igrali finale protiv Dream Teama! I to kakvog Dream Teama! I vodili 25-24!

Ali kako je Dražen poginuo, košarka je pala.
U tenisu je Srbija trenutno jako dobra.
Kad je takva bila Hrvatska, Srbije nije bilo nigdje!
Pa ipak, još uvijek niste osvojili Davis cup!

No, ja sam u stvari htio naglasiti kako u svemu postoje oscilacije i u jednom periodu si na vrhu, a u drugom negdje u sredini ili pri dnu. To tako funkcionira.
 
To su samo neki uspjesi, onako na brzinu.
U košarci je Srbija trenutno bolja, ali srebro iz Barcelone je ipak posebnog sjaja, jer smo igrali finale protiv Dream Teama! I to kakvog Dream Teama! I vodili 25-24!

Ali kako je Dražen poginuo, košarka je pala.
U tenisu je Srbija trenutno jako dobra.
Kad je takva bila Hrvatska, Srbije nije bilo nigdje!
Pa ipak, još uvijek niste osvojili Davis cup!

No, ja sam u stvari htio naglasiti kako u svemu postoje oscilacije i u jednom periodu si na vrhu, a u drugom negdje u sredini ili pri dnu. To tako funkcionira.

Kazes, u kosarci je Srbija TRENUTNO bolja. Al Znas mozda sta je ta Srbija u kosarci sve osvojila do sad ili da ti nabrajam pojedinacno? :think:
 
ово ми се специјално свидело...

124552645510.jpg
 

Back
Top