Pocinju treninzi Tradicionalnog Wing Chun Kung Fu-a u Novom Sadu!!!

Jesi ti mozda profesor srpskog jezika?????Trebalo bi da znas da se greske desavaju prilikom brzog kucanja.Ali ti ocigledno to ne znas.Koliko vidim iz tvojih ranije objavljenih postova imash razmisljanja kao neki petogodisnjak pa te ja ne ispravljam.

Pooz....
VIdi nindze **** te...pa ti si vrasan majstor metamorfoze...prvo ratnici ..ludilo,a sad ninza..samo napred prijatelju..menjaj slicice..to ti jedino preostaje
 
Pozdrav svima, evo nakon odredjenog vremena zelim da vas obavestim o pocetku tada Wing Chun Skole u Novom Sadu na novoj lokaciji. Saobracajna skola "Pinki" na Podbari.

Treninzi su tri puta nedeljno i to
ponedeljak od 19:30h
cetvrtak od 19:30h
subota od 20h

Uslovi treninga su odlicni, obezbedjene su svlacionice i tusevi, kao i izvanredna sala.

Detalje mozete dobiti na e-mail radoslavsm@gmail ili doci licno u salu.
Pozdrav svima
 
Poslednja izmena:
rav. Treninzi idu punom parom. Imamo oko 27-8 ljudi i broj stalno raste. Naime, jos nismo polepili plakate niti odradili bilo kakav vid reklame. Tako da sve je u najbpljem redu. Momci i devojke se spremaju, neki za semonar William-a Cheunga, a svi za polagnje u Decembru. Pozdrav vama
'eeeeebo te, pa vi to k'o čika - Dražini četnici, 41. - e, " ... samo polako, nije još trenutak ... " :lol:
 
Evo, kao osnivac teme, s ponosom, zelim da vam prenesem utiske sa danas zavrsenog seminara Grandmastera William-a Cheung-a, odrzanog u prosla dva dana. Drago mi je da sam prvi:-)
Prvog dana seminara radio se direktno suceljavanje sa protivnikom koji atakuje na razlicte nacine, radio se Chi Sao, izuzetno zanimljive aplikacije, potom prelaz na parter. Drugi dan su radjene tehnike kod suceljavanja sa vise protivnika, antigrepling i , izuzetni, izlazi iz vecine poluga... Zaista price o skrtosti na tehnikama ne piju vodu. Ova dva dana radjeno je sigurno 40 razlicitih aplikacija TWC-a, od kojih 70% zaista retko radjenih. Nisam uspeo svih da setim, ali jos sam pod utiskom. Takodje sam imao priliku, da osetim blagotvornost meridijanske terapije, jer sam na zalost povredjen. Kada se sve zaokruzi, sabere, oduzme, kompletan i svakako najveci dogadjaj ove godine u Srbiji, vezan za TWC. To ce vam posvedociti oni koji su bili. Pozdrav svima, odoh da sredjujem materijale:-)
 
Evo, kao osnivac teme, s ponosom, zelim da vam prenesem utiske sa danas zavrsenog seminara Grandmastera William-a Cheung-a, odrzanog u prosla dva dana. Drago mi je da sam prvi:-)
Prvog dana seminara radio se direktno suceljavanje sa protivnikom koji atakuje na razlicte nacine, radio se Chi Sao, izuzetno zanimljive aplikacije, potom prelaz na parter. Drugi dan su radjene tehnike kod suceljavanja sa vise protivnika, antigrepling i , izuzetni, izlazi iz vecine poluga... Zaista price o skrtosti na tehnikama ne piju vodu. Ova dva dana radjeno je sigurno 40 razlicitih aplikacija TWC-a, od kojih 70% zaista retko radjenih. Nisam uspeo svih da setim, ali jos sam pod utiskom. Takodje sam imao priliku, da osetim blagotvornost meridijanske terapije, jer sam na zalost povredjen. Kada se sve zaokruzi, sabere, oduzme, kompletan i svakako najveci dogadjaj ove godine u Srbiji, vezan za TWC. To ce vam posvedociti oni koji su bili. Pozdrav svima, odoh da sredjujem materijale:-)
 

Back
Top