Pocela turisticka sezona u CG

ЦГ има: малу понуду, кардиналан однос цене и квалитета, катастрофалну услугу, неваспитане бандите што сиђу са ловћена, кесурдаче и срања по тужним плажама, проблеме са струјом, водом и плутајућим говнима, рупе по путевима и можда сам нешто заборавио.
 
ЦГ има: малу понуду, кардиналан однос цене и квалитета, катастрофалну услугу, неваспитане бандите што сиђу са ловћена, кесурдаче и срања по тужним плажама, проблеме са струјом, водом и плутајућим говнима, рупе по путевима и можда сам нешто заборавио.

Али зато има Мила ...

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Pa da me vidiš u Srbiji znaš kad bi se usudio da mi kažeš to "derane" :hahaha:
Da li je najmanje polovina, ili manje od polovine, to je podatak s kojim se ne bih igrao... Posebno zbog mojeg stava prema istoriji kao vrlo nepreciznoj nauci... Ne negiram da je bilo Srba u Crnoj Gori, ima ih i danas, i to meni nimalo ne smeta... Ali da ih je bilo onoliko koliko Srbi tvrde... ili da su svi Crnogorci bili Srbi... to negiram.

Nije mi ni do sada bio problem da se u Crnoj Gori obratim ljudima sa "derane", ako su godina kao ja ili mlađi. Ako su stariji, to neću uraditi, jer nije lepo, osnovno kućno vaspitanje mi ne dopušta.

A pošto ni ja sa mojih 35 godina više nisam mlad, ti vidi gde smo...i šta bi bilo da se vidimo u Srbiji, ili CG, svejedno...

A što se drugog dela tiče, neću komentarisati...svako ima pravo na svoj stav i mišljenje...
 
Nije mi ni do sada bio problem da se u Crnoj Gori obratim ljudima sa "derane", ako su godina kao ja ili mlađi. Ako su stariji, to neću uraditi, jer nije lepo, osnovno kućno vaspitanje mi ne dopušta.

A pošto ni ja sa mojih 35 godina više nisam mlad, ti vidi gde smo...i šta bi bilo da se vidimo u Srbiji, ili CG, svejedno...

A što se drugog dela tiče, neću komentarisati...svako ima pravo na svoj stav i mišljenje...

Sumnjam da bi se obratio, ako je dimenzija ka ja :mrgreen:
 
ЦГ има: малу понуду, кардиналан однос цене и квалитета, катастрофалну услугу, неваспитане бандите што сиђу са ловћена, кесурдаче и срања по тужним плажама, проблеме са струјом, водом и плутајућим говнима, рупе по путевима и можда сам нешто заборавио.

Знаш како зову Которани и Новљани те Црногорце што се спуштају са планина?
Ролингстонси :lol:
 

Back
Top