Pocela turisticka sezona u CG

A ja gledao još starija dokumenta perjanika kralja Nikole, đe piše narodnost crnogorska

A to da sam neobrazovan... ti moju diplomu možeš samo da sanjaš :bye:

"Ne znam ja za te Srbe koji živjeli na teritoriji Crne Gore... Znam za ove skorašnje, ali za te ne."

Ti si derane rekao, da ne znaš da su u Crnoj Gori živeli Srbi...što znači da POJMA NEMAŠ...

Ja nikada nisam rekao da u Crnoj Gori nisu živeli Crnogorci...

A o diplomi ne bih, mislim, ja sam stvarno diplomirao na fakultetu...i to ne privatnom...i ne u Crnoj Gori ( a bogami ne ni u Prištini, Sarajevu ili Novom Pazaru..:per::hahaha:)
 
"Ne znam ja za te Srbe koji živjeli na teritoriji Crne Gore... Znam za ove skorašnje, ali za te ne."

Ti si derane rekao, da ne znaš da su u Crnoj Gori živeli Srbi...što znači da POJMA NEMAŠ...

Ja nikada nisam rekao da u Crnoj Gori nisu živeli Crnogorci...

A o diplomi ne bih, mislim, ja sam stvarno diplomirao na fakultetu...i to ne privatnom...i ne u Crnoj Gori ( a bogami ne ni u Prištini, Sarajevu ili Novom Pazaru..:per::hahaha:)

nemoj tako. pa i njihove diplome su od papira ..........a mnoge imaju cak i univerzitetski pecat.
 
Jok, nemamo :hahaha::hahaha:
38543_HR

Sve je to čkipin dim. Vidi ovo *********, za dosta manje para nego u tvojoj prćiji:
 

Prilozi

  • DSCN3842.JPG
    DSCN3842.JPG
    114,6 KB · Pregleda: 11
"Ne znam ja za te Srbe koji živjeli na teritoriji Crne Gore... Znam za ove skorašnje, ali za te ne."

Ti si derane rekao, da ne znaš da su u Crnoj Gori živeli Srbi...što znači da POJMA NEMAŠ...

Ja nikada nisam rekao da u Crnoj Gori nisu živeli Crnogorci...

A o diplomi ne bih, mislim, ja sam stvarno diplomirao na fakultetu...i to ne privatnom...i ne u Crnoj Gori ( a bogami ne ni u Prištini, Sarajevu ili Novom Pazaru..:per::hahaha:)

Prvo, to derane ostavi za te kući.
Drugo, te srpske istorijske podmetačine me ne zanimaju, i ako znači da nemam pojma jer se ne vodim njima, onda nemam pojma.
E pa vidiš, nijesam ni ja diplomirao ne u Crnoj Gori, nego ni na prostoru bivše SFRJ, a diplomirao sam isto na fakultetu
 
Ma i ta Grcka je postala sranje i leglo neradnika i dzabalebarosa, ne znas oce neko blokirati put ili strajkovati na aerodromu,trajekt ili na zeleznici,posti ,carini ... , ko ide na more preporucio bi mu ove godine Spaniju i Kataloniju , ima ekstra povoljnih aranzmana za ovo leto .

ono prosečnom Srbinu ša je pinka za Španiju...ima se može se, jel? :hahaha1:

ti očito neživiš na balkanu a još manje u Srbiji? :think:

ljudi ovo leto neće imati maltene šta da jedu a ti im preporučaš Španiju :rotf:
:roll:
 

ono prosečnom Srbinu ša je pinka za Španiju...ima se može se, jel? :hahaha1:

ti očito neživiš na balkanu a još manje u Srbiji? :think:

ljudi ovo leto neće imati maltene šta da jedu a ti im preporučaš Španiju :rotf:
:roll:

Ма он не живи нигде другде него на Крсти ....

Море само на реклами за ЦРО приморје видео -

ТАКО БЛИЗУ, А ТАКО ДАЛЕКО ....

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Ma kakvi bre... diploma je zaslužena... Nema tamo toga ka kod nas :mrgreen:

Није валда да си морао учити ???

То вала још ни један студент из ЦГ у Београду никада није радио,
све друго још и некако, али то баш никако ...

Где тебе Црни кукавче послаше,
мај ми те малко жао,
мучио се ка нико твој,
а све за џабе ...

:sad2::sad2::sad2:
 
Није валда да си морао учити ???

То вала још ни један студент из ЦГ у Београду никада није радио,
све друго још и некако, али то баш никако ...

Где тебе Црни кукавче послаше,
мај ми те малко жао,
мучио се ка нико твој,
а све за џабе ...

:sad2::sad2::sad2:

Pa bilo je ono što volim, pa mi nije bio problem :D

A nijesam ja studira u Beogradu... ja sam studirao daleko :mrgreen:
 
Prvo, to derane ostavi za te kući.
Drugo, te srpske istorijske podmetačine me ne zanimaju, i ako znači da nemam pojma jer se ne vodim njima, onda nemam pojma.
E pa vidiš, nijesam ni ja diplomirao ne u Crnoj Gori, nego ni na prostoru bivše SFRJ, a diplomirao sam isto na fakultetu

Laze Njegos da je Srbin.
P.S.
kada se "crnogorci" prvi put pojavljuju kao poseban narod?
 
Prvo, to derane ostavi za te kući.
Drugo, te srpske istorijske podmetačine me ne zanimaju, i ako znači da nemam pojma jer se ne vodim njima, onda nemam pojma.
E pa vidiš, nijesam ni ja diplomirao ne u Crnoj Gori, nego ni na prostoru bivše SFRJ, a diplomirao sam isto na fakultetu

Oprosti sokole ( može li ovako? :per:) ako te je ovo "derane" uvredilo...

Zaboravio sam koliko su đetići uvredljivi kada su u Crnoj Gori, ili na Krsti...kada dođu kod nas u Srbiju pokazuju mnogo više tolerancije...:per::hahaha::hahaha:, pogotovo u poslednje vreme...:per:

Srpske istorijske podmetačine? Hm, hm...Kao što ti rekoh, na pamet mi ne pada da tvrdim da u Crnoj Gori nije bilo onih koji su se osećali Crnogorcima i pre 1945...bilo je itekako, i pre 100, i pre dvesta godina...

Ali mi nije jasno kako ti možeš da negiraš istorijsku činjenicu da se najmanje polovina stanovnika Crne Gore poslednjih 200 godina smatralo Srbima, uključujući i vladajuću dinastiju Petrovića?

Ko tu falsifikuje i podmeće? Mi Srbi, koji u velikoj većini ( uprkos pojedinim glasnogovornicima ovde na Krsti) apsolutno podržavamo ponovnu nezavisnost Crne Gore, jer smo u zajednici sa vama imali malo vajde a puno štete, ili vi "Crnogorci" - sluge vašeg vladike Mila, kome je za održanje na vlasti stalno potreban "spoljni neprijatelj"?
 
Oprosti sokole ( može li ovako? :per:) ako te je ovo "derane" uvredilo...

Zaboravio sam koliko su đetići uvredljivi kada su u Crnoj Gori, ili na Krsti...kada dođu kod nas u Srbiju pokazuju mnogo više tolerancije...:per::hahaha::hahaha:, pogotovo u poslednje vreme...:per:

Srpske istorijske podmetačine? Hm, hm...Kao što ti rekoh, na pamet mi ne pada da tvrdim da u Crnoj Gori nije bilo onih koji su se osećali Crnogorcima i pre 1945...bilo je itekako, i pre 100, i pre dvesta godina...

Ali mi nije jasno kako ti možeš da negiraš istorijsku činjenicu da se najmanje polovina stanovnika Crne Gore poslednjih 200 godina smatralo Srbima, uključujući i vladajuću dinastiju Petrovića?

Ko tu falsifikuje i podmeće? Mi Srbi, koji u velikoj većini ( uprkos pojedinim glasnogovornicima ovde na Krsti) apsolutno podržavamo ponovnu nezavisnost Crne Gore, jer smo u zajednici sa vama imali malo vajde a puno štete, ili vi "Crnogorci" - sluge vašeg vladike Mila, kome je za održanje na vlasti stalno potreban "spoljni neprijatelj"?

Pa da me vidiš u Srbiji znaš kad bi se usudio da mi kažeš to "derane" :hahaha:
Da li je najmanje polovina, ili manje od polovine, to je podatak s kojim se ne bih igrao... Posebno zbog mojeg stava prema istoriji kao vrlo nepreciznoj nauci... Ne negiram da je bilo Srba u Crnoj Gori, ima ih i danas, i to meni nimalo ne smeta... Ali da ih je bilo onoliko koliko Srbi tvrde... ili da su svi Crnogorci bili Srbi... to negiram.
 

Back
Top