Pljačka SNS

sta su oni krivi sto ih Tomisti opljackali i ukrali im mandate a vidim da kradu kompjutere i klima uredjaje

Sve je to sitno.
Vidiš da se, ovih dana, glavna borba vodi oko droge. Ko je veći narko diler, ko se drogira, ko se tukao, pucao, ko bolje sarađuje sa murijom, a ko samo druka, ko ima kvalitetniju robu...
Meni ovaj srs/sns sukob više liči na obračun narko dilera oko teritorije i mušterija.
 
Dragan Čolić poslanik SNS-a u republičkoj skupštini,danas je "opljačkao" prostorije SRS-a u Smederevu.
Pošto su isključeni iz SRS i odlukom Okružnog suda su im oduzeti mandati u SO Smederevo,novoformirana stranka SNS je bila u obavezi da napusti i prostorije iz ulice Filipa Višnjića i da se preseli na drugu lokaciju.
Grad im je nudio više lokacija ali se njima ni jedna nije dopadala.
Danas u 11h i 30' konačno su rešili da se isele ali su sa sobom poneli i inventar,kompjuter,televizor,stolice,klimu.
Probali su da obiju i vrata da bi izneli stolove ali im nije pošlo za rukom.
Članovima SRS-a je bio onemogućen pristup prostorijama,iako imaju sporazum potpisan sa opštinom.Bila je prisutna i milicija ali nije intervenisala iako su članovi SRS-a,Duško Marić,V.D. predsednik podunavskog okružnog odbora SRS-a i Dobrosav Jovanović,V.D. predsednik OO SRS-a,zahtevali od njih da se spreči pljačka stranačke imovine.
SNS je ostavio dug od 125.000dinara koji su napravili dok su uzurpirali prostorije SRS-a.
....Šta li nas tek očekuje ako se SNS pridruži aktuelnoj vlast?
Da li nas očekuje pljačka i bezakonje?

Plašim se i da pomislim...

Болест звана Кришто шири се Србијом муњевитом брзином...
 
Sve je to sitno.
Vidiš da se, ovih dana, glavna borba vodi oko droge. Ko je veći narko diler, ko se drogira, ko se tukao, pucao, ko bolje sarađuje sa murijom, a ko samo druka, ko ima kvalitetniju robu...
Meni ovaj srs/sns sukob više liči na obračun narko dilera oko teritorije i mušterija.

Ma kakvi, dileri ćute i rešetaju, ne serendaju ovoliko.
Ovo je pre kao seljački razvod u bogatoj i velikoj familiji, tuku se i nećaci, tetke, šurnjaje i zetovi, svekrva i tašta naizmenično ostavljaju jedna dugoj gomnjivi poklon ispred vrata, a nekada skladan i u ljubavi spojen bračni par komanduju svaki svojom armijom debila.
 
Čisto sam naveo šta se događa na mikro planu,a na makro ....događaji već slede:
"BoTa ti ćeš meni i Aci da daš određenu svotu,znaš da smo jeftiniji od one budale Mlađe,pa on slobodno može da izađe iz Vlade,tu smo mi da vas podržimo..."
 

Back
Top