Pitanja ili nedoumice vezane za astrologiju

Mene zanima-sta ako su nekom sve planete postavljene u znacima-lav ,i to npr .4 planete,zatim ovan ,2 planete u strelcu,1 u jarcu i samo mesec u raku.Sve trigoni,konjukcije,samo 2 opozicije i 1 kvadrat??Jel to znaci da tom coveku sve ide lagano u zivotu?:confused:

:lol: :lol: :lol: Pa moz' da bude, al ne mora da znaci! :mrgreen:

Zavisi koje su planete u opoziciji i kvadratu i cime vladaju...
Trigoni jesu dobri, ali u konjukciji mogu biti i malefici, pa jos ako su oni u kvadratu ili opoziciji ili im je dispozitor lose postavljen onda i nema bas uzivancije....
Ali kao sto ovde neki stalno govore "mora se gledati ceo natal, nista samo za sebe!"
 
Evo natala,nije moj,ali meni je bilo jako cudno.Da napomenem da se ne razumem u to gledanje,ali cim pogledas,vidis skoro sve sama vatra!:)
carte.php
 
Ako je nekome vladar polja posla ili braka npr. ista planeta (sto podrazumenva isti polozaj, aspekte i dispozitora), da li to znaci da ce osoba imati "reprizu". U smislu, bio je jedan brak koji se zavrsio razvodom ... pa ce tako i sledeci (obzirom na vladara), ili za posao, prvi se zavrsio otkazom ili propadanjem firme pa ce tako i sledeci posao (opet zbog vladara istog) ?
 
Ako je nekome vladar polja posla ili braka npr. ista planeta (sto podrazumenva isti polozaj, aspekte i dispozitora), da li to znaci da ce osoba imati "reprizu". U smislu, bio je jedan brak koji se zavrsio razvodom ... pa ce tako i sledeci (obzirom na vladara), ili za posao, prvi se zavrsio otkazom ili propadanjem firme pa ce tako i sledeci posao (opet zbog vladara istog) ?

Ne,to nema veze.Simbolika je razlicita,evo meni je vl.10. i 7. ista planeta.
Sledeci brak se gleda kroz 9.polje a posao vec u svojoj simbolici.
Ako imas neki konkretan primer postavi pa da vidimo i objasnimo.
 
Hmmmm ne znam da li sam najbolje postavila pitanje, mislia sam ako je isti vladar za polje prvog i drugog braka, ili prvog i eventualnog drugog zaposlenja.... Evo primera za 7. i 9. polje. Saturn je vladar oba polja, prvi brak se zavrsio razvodom, a posto je saturn ovde vladar i 9. polja pretpostavljam da bi moglo da se desi da i drugi brak ne bude bas dobar, ili opet razvod.
Mada me i generalno intersuje kada su takve situacije u pitanju... za bilo koje polje u bilo kom natalu.



Uploaded with ImageShack.us
 
Poslednja izmena:
Postoii velika mogucnost ponovnog razvoda,ali primarno gledam UR kao vl.2.braka.
Njen vl.asc-ta je u 9. pa ona sebe pronalazi tek u 2. braku,kao i on,i njegov vl.asc-ta je u 9.polju i on sebe proalazi u 2.braku takodje.
VE je u aplikacionom kvardratu ka UR tako da zbog toga verujem da je moguc razvod ponovo.
 
Postoii velika mogucnost ponovnog razvoda,ali primarno gledam UR kao vl.2.braka.
Njen vl.asc-ta je u 9. pa ona sebe pronalazi tek u 2. braku,kao i on,i njegov vl.asc-ta je u 9.polju i on sebe proalazi u 2.braku takodje.
VE je u aplikacionom kvardratu ka UR tako da zbog toga verujem da je moguc razvod ponovo.

Ovo je muski natal... :lol:
Eto, covek nema srece. A reci mi zasto se primarno gleda uran, kada je saturn osnovni vladar pa tek onda uran?
 
Ovo je muski natal... :lol:
Eto, covek nema srece. A reci mi zasto se primarno gleda uran, kada je saturn osnovni vladar pa tek onda uran?

Pa ja uvek gledam UR-na kao vl.vodolije,a i druga zena mora biti prikazana drugacije,ne moze biti ista nikako,ima razlicita polja,razlicite vladare i sve ostalo,nije ista prioda jarca i vodolije,zato.
Mada se kod njega ta neka sema moze ponoviti jer je VE kao simbol braka ujedno i UR-ov dispozitor,koja je u aplikaciji sa njim.
U pocetku ce je verovatno dosta idealizovati,ali ona ce biti zena bas onakva o kakvoj je mastao.
 
Pa ja uvek gledam UR-na kao vl.vodolije,a i druga zena mora biti prikazana drugacije,ne moze biti ista nikako,ima razlicita polja,razlicite vladare i sve ostalo,nije ista prioda jarca i vodolije,zato.
Mada se kod njega ta neka sema moze ponoviti jer je VE kao simbol braka ujedno i UR-ov dispozitor,koja je u aplikaciji sa njim.
U pocetku ce je verovatno dosta idealizovati,ali ona ce biti zena bas onakva o kakvoj je mastao.

Mislis NECE biti zena o kakvoj je mastao?

A sta je "teze" aplikacioni aspekt (govorim o kvadratu ili opoziciji) ili egzaktni aspekt?
 
Jel postoji neka razlika izmedju majskih i junskih blizanaca?
Msm el zna neko?
Posto nas uvek sortiraju :lol:

ej, ja sam junski :D
ne znam, mislim da ima po dekadama, evo šta sam ja našla:

U prvoj dekadi od 21. do 31. Maja, rađaju se razboriti Blizanci.

U drugoj dekadi, od 01. do 10. Juna, rađaju se oni jako ironični Blizanci. (tu sam i ja)

U trećoj dekadi, od 11. do 21. Juna, rađaju se sujetni Blizanci.

evo i linka odakle je to da vidiš i nešto više :)

http://www.gradjanskihoroskop.com/blog/2010/02/15/blizanci-gemini/
 

Back
Top