Pitanja ili nedoumice vezane za astrologiju

drugari imam pitanje za vas,ja sam glup pa ne znam koji sam podznak,mozete da mi kazete? Rodjen sam 31.12.1991. u 19:45h ! Hvala vam u napred! :)

:lol: :lol: :lol: Joooj pa nisi glup... samo se nisi interesovao ocigledno do sada... Evo Narnija ti je odgovorila, ja samo jos da dodam da ti je mesec u skorpiji, ... to je kao bitno ;)
Znaci Jarac, podznak Lav, sa mesecom u Skorpiji.... :bye:
 
Odakle ti to za molive? Cime vlada mesec i u kojim su kucama i znakovima obe planete?

Tako mi rekose, i ja sam prvi put cula u skorije vreme.
Mo vladar Ac je u sedmoj , u jarcu, a Pl je u cetvrtoj (Li), dosao iz pete, s tim sto je Sc ukljesten u petoj. Pitam cisto, jer mi monoteisticke religije nisu bliske, a Pl se tesko podnosi. :lol:
 
Tako mi rekose, i ja sam prvi put cula u skorije vreme.
Mo vladar Ac je u sedmoj , u jarcu, a Pl je u cetvrtoj (Li), dosao iz pete, s tim sto je Sc ukljesten u petoj. Pitam cisto, jer mi monoteisticke religije nisu bliske, a Pl se tesko podnosi. :lol:
Zavisi koliko je jak aspekat, koliki je orbis (i da li je aplikacija ili separacija), možda i nema neki naročit uticaj. To ti verovatno bolje znaš koliko ga osećaš :)
 
Mislim da se uzima orbis isto kao i u odnosu planeta u natalu... Znaci 10 do 12 stepeni za kvadrat i opoziciju i oko pet stepeni za konjukciju i trigon.... S' tim da sto su planete blize jaci je uticaj....
U ovom tvom primeru Saturn jako deluje na Veneru jer je orbis samo 1 stepen i trajace uticaj jos oko 10 stepeni, s' tim sto ce slabiti naravno, sad je dostigao neki vrh recimo...
Ovde verovatno imas jako velikih probelma sa finansijama i poslom....
 
Poslednja izmena:
Mene zanima kako se odredjuje koji element vlada natalnom kartom?
Gledamo koje su planete u kom znaku?
ima li veze ako je znak vatra a planeta voda?
Kako se onda tumaci?
Kojim redosledom?
Citala sam nesto na tu temu ali opet mi nije jasno.
Jel ima neki redosled?
Hvala.
Planete ne mogu biti "vodene", samo znaci :)

Posmatra se broj planeta u određenim elementima (neki autori računaju i tačke, kao Ascendent i MC) i onda se gleda u kom elementu ima najviše planeta.
 

Back
Top