Pit Bull Terrier

aaaaaaaaaa:
mili posto ti imas ovog psa da li znas kakav je po karakteru jer pteba da usvojim mesanca bandoga i rotvajlera a ako neznas bandog je dobijen od pit bula i napuljskog mastifa?

Ја немам уопште пса, али нема везе. Питаш ме шта би могло да "испадне" из те мешавине? Хм, није баш наивна комбинација. Ротвајлер укрштен са бандогом, још једним "борбеним" псом, тј. псом са борбеним предиспозицијама. Опет, мастиф који се исто користио за борбе. Јел` треба још нешто да додам, треба ти објашњење? Ако ниси спреман да уложиш максимум свог времена, труда и стрпљења да "укротиш" тог пса, онда боље немој да га узимаш.
 
И још нешто - НЕМОЈТЕ ме терати да закључавам ову тему, штета би било јер се неки стварно труде да од ове расе извуку максимум позитивности, а не изнова и изнова да се враћамо причама о борбама и лошим епитетима који прате ову расу.
 
Pitt i AST treba da imaju ruzino uvo ili da ima se seku usi !
Ako Pitt Ili AST nemaju pravilno ruziono uvo , onda im se usi kupiraju ili se stavljaju flasteri kako bi ima usi rasle pravlino !
 
Znaci o ovoj rasi izgleda zaista nema nista da se kaze sto nije povezano sa borbama...
Mislim da ova tema definitivno treba da ide pod kljuc, jer retki primerci normalnih vlasnika kao sto je trachara ne mogu da odrze konverzaciju koja nije o borbama.
 
Mackic:
Znaci o ovoj rasi izgleda zaista nema nista da se kaze sto nije povezano sa borbama...
Mislim da ova tema definitivno treba da ide pod kljuc, jer retki primerci normalnih vlasnika kao sto je trachara ne mogu da odrze konverzaciju koja nije o borbama.

Е, па неће моћи да се пише о борбама ... бар ја не дозвољавам! Због Траче, нећу дозволити да се тема закључа .... и сви постови у којима се спомиње борба су обрисани и биће брисани.
 
a?
bilo brisanja?
opet borbe?

(hvala mili!)

ja sam iskukala da malisani ostanu jos ovu nedelju kod nas
nisam normalna, odlepicu...
i zamislite maler, nesto mi se desilo sa aparatom, ili karticom ne znam....
slikam ih i on mi prijavi da ne moze da prikaze sliku i ne mogu ni na comp da prebacim, kao da nema nista na aparatu
a bas sam htela da vam ih pokazem danas
ma kao lutkice su!
 
ovo je moj veliki pit (MAMBA)koji ima 3god ova slika je odavno
 

Prilozi

  • ii.jpg
    ii.jpg
    3,2 KB · Pregleda: 45

Back
Top