Писмо из Аустралије!

Al' dobro je...na pragu turisticke sezone...pa ko voli, nek' izvoli da se za'ebe i ode na njihovo more ...fuuuuuj... :confused: :mad:

Ujak iz Zagreba koji vec 30 godina ima kucu na Pagu je prosle godine doziveo da ga komsija napadne zato sto je Srbin i sto se usudio da dodje u svoju kucu, koju su btw, opljackali za vreme rata... :?

I o cemu onda pricamo..??? :?

O ostalim " njegovim" i clanova mu porodice ne bih sada...to je za posebnu temu... :confused:
 
KoscheiBesmertnii:
А шта је лоше у томе?
Па то је так нормално на једном српском сајту, не?
Оно што НИЈЕ нормално је: Шта ти тражиш овде???

I besramno provocira koga stigne ...o vredjanju da ne govorim... :mad: :roll:

Bas smo mi cudan narod... :confused:

Ali i treba tako...dog god dozvoljavamo da nas kojekakva go.vna ponizavaju...i treba... :confused:
 
SANDRINAbg:
Al' dobro je...na pragu turisticke sezone...pa ko voli, nek' izvoli da se za'ebe i ode na njihovo more ...fuuuuuj... :confused: :mad:

Ujak iz Zagreba koji vec 30 godina ima kucu na Pagu je prosle godine doziveo da ga komsija napadne zato sto je Srbin i sto se usudio da dodje u svoju kucu, koju su btw, opljackali za vreme rata... :?

I o cemu onda pricamo..??? :?

O ostalim " njegovim" i clanova mu porodice ne bih sada...to je za posebnu temu... :confused:
..pitaj Ujku..jel za dil...koliko trazi eurica...imam viska...zainteresiran sam...
 
goxy:
Drzava se ,istina, brani ali u granicama te drzave8-)......tako je to sa malim narodima, kao sto su srbi;)....

Јес` пријатељу, само нама је забрањено да се бранимо, свак` може да нам се посере на главу а ми треба да ћутимо, такву су нам судбину наменили!
И када би било некога ко бар понекад тресне песницом о сто и каже на пример:
Доста је било, све што тражите и добијете, е сад нема више док и ви не дате!
Па како буде... горе од овога не може!
 
И нећу да будем слуга
Ни жбир
Ни удворица
Ни паж
Зато ми ставише на главу трнов венац срама
А моја Земља је тек изашла из јарма
Моја краљица, обучена у пшеницу и раж
Моја великомученица Србија
Укавежена, попљувана и слана
Али ја знам да је све ово једна велика лаж
И поносим се што сам Србин
Србенда са Балкана!
 

Back
Top